HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od olda »

Kluci jen tak na uvolnění :tlem: , aktuální nabidka Aukra http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0 ... =htc+flyer Sem se docela pobavil nad cenama :tlem: Ahoj Olda :wink:
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od pepe »

Taky už jsem koukal :lol: . Přemýšlel jsem, že bych si pro něj taky koukal, ale nechtělo se mi tam nocovat...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od GreenArrow »

biscuit84 píše:Asi sa v HTC nechali inspirovat tym nazvom a cenu dali pekne uletenu :-D Single core procesor a pre tablet absolutne nevhodny 2.3 a taku palku za to vysolit? Myslim, ze na toto neskocia ani najvacsi HTC "ultras" :) Kto bude chciet tablet s Androidom si asi pocka na ten od Samsungu. Mimochodom, nevie niekto ako to je s dostupnostou Motoroly Xoom na nasom trhu?
A to ti řekl kdo milej zlatej,že 2.3 není vhodná pro tablety?Jj papouškovat umíš pěkně,ale že to samí jako je 2.3 máš doma v podobě iPadu(tudíš pouze zvětšené prostředí mobilu) to ti nedochází,že?
Tudíž pokud není 2.3 vhodný pro tablety,není ani iOS
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na HTC CZ/FS Facebook kanálu je celkem dost fotek z akce.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od htcjirka »

Standa píše:
htcjirka píše:Me ta cena ve spojeni s HTC ani neprakvapuje,beru to z pohledu kdyz jsem za HTC universal ci HTC Advanatge dal rovnych 30000kc,takze cena v rozmezi od 15 do 20 tis je pro me srandovni a nemuze me zaskocit.Ikdyz u HTC flyer bych vahal,nic extra nenabizi..
To jo, jenže Universal a Advantage byly skutečné perly, které neměly konkurenci a v některých ohledech nemají dodnes. Naopak za Flyer je i těch 15 tisíc moc :-). Jen ten stylus je perfektní záležitost.
Vzdyt to taky pisu ze bych vahal,protoze nic extra nenabizi.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od biscuit84 »

@elcrys: Pozor, ja som sa vyjadril, že pre tablet je absolútne nevhodný Android 2.3, nie single core procesor. Asi som tú vetu blbo sformuloval :) Je jasné, že 2-jadra ešte nejaký ten mesiac nebudú využívať svoj potenciál ani na polovicu, ale tu som zas chcel poukázať na to, že konkurencia do jednoho vtrhne na trh s 2-jadrom, takže HTC bude zas o krok späť. A celé to podtrhuje cenou, ktorá je na úrovni najdrahšej verzie iPadu....

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 20, 2011 21:39) --

@Green Arrow: Čo tu prosímťa melieš o nejakom "papouškovaní". Mal som Galaxy Tab týždeň na skúšku, aby som to porovnal s iPadom a moje dojmy teda neboli najpozitívnejšie. To, že Android 2.2 (a jeho derivát 2.3) sú pre tablet nevhodné (súdiac podľa diskusií) nie je len môj názor. Samozrejme, niekomu to vyhovovať môže, nikomu jeho názor a vkus neberiem. Nechápem tvoje prirovnanie s iOS pre iPad, ten je práve pre takúto multimediálnu hračku akou je tablet, prave ako stvorený. Ja mám na iPade všetko optimalizované tak ako má byť a i aplikácie primárne určené pre iPhone mi na ňom v pohode bežia.
PS. Nič v zlom, ale musíš naozaj ešte trochu dospieť na kultivovanejšie diskusie. Občas mám totiž z tvojich emotívne ladených príspevkov pocit, že ti je tak 13 a nie 18, ako píšeš :)
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od YAMATO »

V čem konkrétně je Android řady 2 tak strašně nevhodný pro 7' tablet?
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od GreenArrow »

To jo soudit podle jednoho,ne moc podařeného výrobku (GTab)
Nepopírám,že iOS je na tablet dobrej,to beze sporu je,ale tohle uznavájí i apple fan boys,že iPad má pouze zvětšené prostředí z iPhonu
To že google udělal OS přesně pro tablety je sice hezký,ale kdyby nic neudělali a cpali do tabletů android 2.3 tak to určitě taky nebude takovej průšvih,čímž chci říct,že bych nebral jako nevýhodu to,že tenhle tablet má 2.3 místo 3.0
Jinak nech můj věk,mým věkem
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC Flyer od pátku v ČR, získat jej můžete se slevou

Příspěvek od biscuit84 »

Ok, tak si schválne zájdem otestovať Flyer do HTC predajne a potom zhodnotím. Galaxy Tab mi celkovo nesadol svojím neintuitívnym UI, prišlo mi to ako taký polotovar narýchlo zbúchaný v snahe konkurovať iPadu. Ale ak by som mal GTab až po iPade, možno by som hovoril inak. Každý diskutujúci sem vlastne len píše svoje subjektívne dojmy, mňa nevynímajúc :) Android ako OS mám rád, ale u Galaxy Tabu mi proste nesadol.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 64 hostů