Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nexus One byl prvním referenčním telefonem od Google (za jeho výrobou stálo HTC) a uvedení na trh se dočkal při příležitosti vydání "Froya", později jej vystřídal Nexus S (recenze), který pro Google vyrobil Samsung. Nexus S byl uveden na trh při příležitosti vydání Androidu 2.3 (Gingerbread). Do konce roku by se měla objevit další verze Androidu s kódovým označením Ice Cream Sandwich (4.0?), která by měla odstranit bariéry mezi mobilní a tabletovou verzí tohoto systému a je tedy zřejmé, že Google bude potřebovat nový referenční telefon. Zatím nebylo oficiálně potvrzeno, že další Nexus (3) přijde s Androidem "ICS", nicméně Andy Rubin na Google I/O naznačil, že má Google v plánu představit další telefon, který by mohl být osedlaný právě Androidem "ICS".

Obrázek

Na hardwarové parametry je zatím příliš brzo, ale jisté jé, že by nový Nexus (3) měl nabídnout dvoujádrový procesor, kvalitní fotoaparát a displej minimálně s qHD rozlišením.

Zdroj: PocketNow
Samgarr
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv led 22, 2009 10:33
Zařízení: Blackberry Q5

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Samgarr »

Snad bude Google rozumnej a udela dalsi nexus s hw klavesnici, poradnej android smartphone s klavesnici na trhu porad chybi.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Cleric »

Spíš by mě zajímalo, kdo bude ten šťastný výrobce?? Že by LG, jakožto první výrobce telefonu s dvoujádrem? Ale to je už jen dohad. A hádám, že konstrukce bude zachována.
AdamiX
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv říj 14, 2010 16:55
Zařízení: Touch HD, Wildfire, Desire HD, 7 PRO
Kontaktovat uživatele:

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od AdamiX »

Vyrobca bude podla mna Samsung alebo HTC. Aj ked skor Samsung
ToMaSoo7
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 22, 2010 18:11
Zařízení: Nexus S(sAMOLED)
Kontaktovat uživatele:

Re: Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwic

Příspěvek od ToMaSoo7 »

Nexus one prisiel s androidom 2.1 eclair. Froyo dostal neskor...

Pevne verim ze dalsi nexus buse opet od samsungu popr. SE

Osobne by mi asi najviac vyhovoval Nexus S II ktory by samozrejme vychadzal s SGS II
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od pepe »

Spekuluje se, že nový nexus vyrobí SonyEricsson... Nejradši bych, aby se toho opět chopilo HTC. Kdyby nebyl Nexus S takový plasťák s otřesnou konstrukcí, už bych si ho koupil... Nexus One byl na svou dobu bomba, Nexus S jen jiný Galaxy S
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Cleric »

Podle mě to bude dělat Google jako do teď a dá šanci dalšímu výrobci. LG, SE, Motorola a Dell. Snad jsem na někoho nezapomněl.
cukork
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 08, 2010 18:22
Zařízení: HD 2 with Andrid NAND,Desire HD,Ggs,sgs2

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od cukork »

no podla mna to bude nokia :tlem: posle k vode wm7 a da android :lol:
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od locomachine »

pepe píše:Spekuluje se, že nový nexus vyrobí SonyEricsson... Nejradši bych, aby se toho opět chopilo HTC. Kdyby nebyl Nexus S takový plasťák s otřesnou konstrukcí, už bych si ho koupil... Nexus One byl na svou dobu bomba, Nexus S jen jiný Galaxy S
Fakt nevím co myslíš tou otřesnou konstrukcí. Ano je plastový ((a skleněný) z venku), ale pevný a kompaktní. Měl by si vědět co píšeš, než budeš vypouštět do světa takový bláboly. :evil:
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Matrix44 »

Ked sa bavime o plastakoch, tak ako majitel Galaxy S, a buduci majitel Galaxy SII sa k tomu musim vyjadrit. ANO aj NIE, pretoze pravdu mate obaja. Galaxy S je nadherne a kvalitne spracovany telefon aj ked je celoplastovy, ale... urcite by som bol radsej keby mal kovovy ram a aj zadny kryt baterie. Par gramov navyse by som kludne obetoval na ukor toho za za svoje peniaze mam v rukach nieco hodnotne.

Plast aj ked kvalitny zostane len plastom, a ked chytim telefon, tak mam taky pocit ze citim jeho micro prehnutie voci zovretiu ruky (som perfekcionalista). Toto by sa pri pouziti kovu stat nemalo a urcite by som bol spokojnejsi. Nu druhu stranu musim povedat ze ma to neodradi od kupy Galaxy S II.

Majte sa,
Matrix44
Tw!nC4m
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř led 21, 2009 12:16
Zařízení: HTC DHD
Bydliště: Plzeň

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Tw!nC4m »

Muj tip: výrobce LG -> bude vycházet z LG 02X
pepe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 14, 2010 15:01
Zařízení: iPhone 6 64GB, Blackberry 9900
Bydliště: Hradec Králové

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od pepe »

locomachine píše:
pepe píše:Spekuluje se, že nový nexus vyrobí SonyEricsson... Nejradši bych, aby se toho opět chopilo HTC. Kdyby nebyl Nexus S takový plasťák s otřesnou konstrukcí, už bych si ho koupil... Nexus One byl na svou dobu bomba, Nexus S jen jiný Galaxy S
Fakt nevím co myslíš tou otřesnou konstrukcí. Ano je plastový ((a skleněný) z venku), ale pevný a kompaktní. Měl by si vědět co píšeš, než budeš vypouštět do světa takový bláboly. :evil:

Nexus S jsem si chtěl koupit. Kamarád ho měl, takže jsme si na týden vyměnili telefony (mám DHD). Všechno bylo vpohodě, ale to vrzání a prohýbání je pro mě nepřekousnutelné... Nexus One podobným neduhem netrpěl

Kdybych ho chvíli neměl, nepsal bych to
Uživatelský avatar
Petmedic
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon kvě 09, 2011 11:29
Zařízení: Google Nexus S

Google chystá nový Nexus, dočkáme se s Ice Cream Sandwich?

Příspěvek od Petmedic »

No já Nexuse mám v podstatě co se začal u nás prodávat a nikde nevrže ani se neprohýbá. Je to sice plasťák ale působí velmi kompaktním dojmem. Co bych Samsungu vytknul je použití lesklého plastu to nebyl úplně sťastný nápad, ale kupoval jsem ho kvůli jiným vlastnostem :tlem:

No já doufám že třetího Nexuse LG dělat nebude, to bych do něj asi nešel :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů