Motorola Flipside

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

Zdravim,

pred par dny jsem dostal moznost levne koupit motorolu flipside (2.500,-) v dobrem stavu, tak jsem ji objednal a do tydne by snad mela prijit. Ale nejdriv se vas chci zeptat, jak to s ni je, abych vedel, jestli si ji mam nechat, nebo ji rovnou poslat dal.

Jak je to s custom rom? Videl jsem, ze je tam nejaka specialni nadstavba, ale mnohem radsi bych si tam hodil cisty android...
Jak je to s rootem? Nekde jsem cetl ze jde jednodusse, nekde ze jde hodne slozite...
Jak je to s vykonem? Rad bych vedel, jestli se i pri teto nadstavbe system seka a je pomaly, pripadne jestli na tom rozjedu jednoduche hry jako angry birds...
Jak je to s klavesnici? Pise se na ni dobre? Mel jsem moznost osahat si klavesnici na Xperii X10 Mini Pro a docela se mi zamlouvala...
Je "touchpad" k necemu vyuzitelny?
A co displej? Vim, ze to asi nebude nejaka extra-kvalita, ale jestli se na to da koukat, nema nejake ruzove odstiny, spatne podsviceni...

A posledni vec, asi nejdulezitejsi, je motorola duveryhodna znacka? V cesku se moc neprodava takze nevim, ale co jsem se ptal v okoli tak me vsichni od motoroly odrazovali...

Dekuji
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

Relativně nedávno jsme na Flipside napsali recenzi.
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

Omlouvam se, hledal jsem vsude mozne a nenapadlo me, ze v cesku na to nekdo napsal recenzi :) takze dekuji

Jen jeste par dotazu, na ktere jsem v recenzi nenasel odpoved - koupil jsem tento telefon z aukra za 2.700,-. Myslite, ze bude blokovany? Resp. narvu do nej t-mobile SIM kartu?
a dalsi dotaz - pouzdro. V cesku jsem zadny pouzdro nenasel a posilat ze zahranici se mi ho nechce. Ale vsiml jsem si, ze je velikostne podobny HTC Wildfire (sem tam par mm). Myslite, ze by se do pouzdra od WF dal nejak nacpat?

Diky
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

Po pravdě netuším. Tipoval bych, že SIM-lock tam nebude. (V případě, že ano, odblokovat zařízení lze přes různé služby, cena se může dost lišit. Viděl jsem např odblokovací kód za 10$.)
Co se pouzdra týče, tak záleží na zpracování, ale Wildfire je o 2 mm tenčí, takže bych to spíše neriskoval. Na eBay lze pouzdro sehnat za 3$ vč. poštovného. Osobně jsme používal "univerzální" pouzdro od firmy Krusell.
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

Dobre, dekuji :) kazdy v mem okoli me odrazuje a prirovnava motorolu k nejmenovanym cinskym vyrobcum, ale ta recenze me presvedcila o tom, ze to zas tak spatny telefon neni...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

To mi zrovna nesedí. Ano, měl bych vůči produktům Motoroly výhrady, ale zpracování považuji za velmi dobré.
(Btw. Kdyby jste chtěl, tak vám mohu své pouzdro prodat. S BB už pro něj nemám využití... :) )
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

Uvidim, pripadne se ozvu pres PM :) Stejne mi telefon jeste nedorazil, protoze prodejce mi ho poslal postou, takze ho ocekavam minimalne tak za 2-3 tydny :grin:

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 20, 2011 15:11) --

Zdravim, tak mam telefon u sebe :) Muj prvni android, jsem spokojen :)

Jen jedna vec mi vadi...nevim jestli je to "feature" androidu nebo je to bug... normalne touchscreen funguje, parada, jen kdyz dam telefon na nabijecku, tak touchscreen prestane fungovat? Kdyz ho vypojim, tak zase funguje... nevim jestli je to tim, ze prestane fungovat touchscreen nebo tim, ze se celej telefon zamrzne....

nevite nekdo co s tim? Diky

-- doplnění předchozího příspěvku (sob kvě 21, 2011 11:04) --

Tak jsem zjistil, ze se to deje, jen kdyz telefon pripojim na nabijecku. Kdyz ho pripojim k PC a dam USB Charging, je to v pohode... docela me to stve, protoze jsem zjistil, ze mi ten mobil docela dobre nahradi PC (stejne jsem jen na internetu), takze kdyz chci mobil nabijet a u toho neco delat, musim zapinat PC... a nevim, jestli je to normalni, ale rano jsem vyndal mobila z nabijecky, byl jsem hodinu na WiFi a baterka spadla na 60%? Diky...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

To se mi nestávalo a ani mě nenapadá, co by mohlo být příčinou, bohužel.
Třeba baterka potřebuje pár cyklu, než se ustálí. Ale záleží na tom, co jste dělal, jestli jste např. celou hodinu brouzdal, tak bych se té spotřebě ani moc nedivil...
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

V pozadi mi bezel facebook klient+ klient na fb chat..a obcas neco na internetu...

Ale vic nez ta spotreba me trapi to, ze zarizeni na nabijecce je nepouzitelne... zaruku nemam, takze reklamovat nemuzu...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

Možná je to způsobeno (špatnou) nabíječkou.
Pokud máte zařízení přes aukci, tak by to mělo jít uhrát zpět. (Na druhou stranu, za ty peníze...)
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

Ano, zarizeni mam koupene pres aukci...
k zarizeni jsem dostal nejakou noname nabijecku (5V - 500mA), ale prijde mi divny, aby nabijecka blokovala doteky...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

Projížděl jsem různé diskuse a nejčastější radou bylo použití jiné (originální) nabíječky.
Ku příkladu:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=936499" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forums.crackberry.com/showthread.php?t=555426" onclick="window.open(this.href);return false;
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1086499" onclick="window.open(this.href);return false;
DeadlyCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 27, 2011 19:11
Zařízení: LG L9 II
Bydliště: Praha

Motorola Flipside

Příspěvek od DeadlyCZ »

A nevite kde bych ji mohl sehnat? Prolezl jsem google a nic... nejlepe aby to byl eshop v evropske unii (clo)...
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Motorola Flipside

Příspěvek od Jiří Hanč »

Okrajově jsem koukal, ale také jsem bohužel nic nenašel :???:
Zkuste ještě pohledat...
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Motorola Flipside

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Ahoj, není nutné mít originál nabíječku, jen pozor. Mám na BackFlipu nabíječku ve stylu kolík do zásuvky a datový kabel a pokud připojím datový kabel k jinému než origo kolíku nedobijí. Doporučuju klidně originálku nabíječku od Nokia s MicroUSB ta funguje OK :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů