Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od martasx »

Chlapi těm komu něco nefunguje třeba odesílání zpráv,četl jsem že na některé kontakty to nejde a haže to zprávy do konceptu wifi se odpojuje a jiné frajeřiny zkuste hard reset a napiště jestli se to zpravilo jestli je to chyba nové rom nebo jen chyba aktualizace ať víme v čem to je.Zatím mi vše funguje tak to nemůžu ověřit.Taky mi to hodilo první zprávu do konceptu a pak vše ok doufám že se to nebude opakovat.
kapitola
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 09, 2011 10:01
Zařízení: HTC Incredible S

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od kapitola »

Zdravim, mam nebrandovany Incredible S a stale zkousim dostupnost aktualizace a marne. Kolik je nas takovych?
marhra
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát kvě 06, 2011 21:27
Zařízení: Lumia 820, omnia W, Incredible S,Touch PRo

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od marhra »

Ahoj...My mame dva kusy nebrandovaneho Incredible S s pritelkyni a take se zatim nedari,zkousim to aktualizovat uz asi pet dni a porad nic...

Malá naděje:
Volal jsem přímo do HTC pro ČR a byly mi poskytnuto toto info.
Minulý týden uvolnilo HTC aktualizaci pro prvnich 30000 zarizeni,pak melo dva dny pauzu a od vcerejska ma bezet opet aktualizace.Mam pry zkouset i nadale spoustet aktualizaci pres nastaveni v telefonu,pokud by to do tydne nic neaktualizovalo tak mam nejdrive zkusit mekky reset telefonu a pokud ani to nepomuze tak si zalohovat data,udelat hardreset a pak se uvidi,v pripade problemu mam opet volat na HTC linku...Pockam tedy do konce tydne a pak se uvidi,doufam se chlapci z HTC polepsi... 8-)
richieee
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 10, 2011 6:36
Zařízení: HTC Desire HD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od richieee »

cukork píše:...Co ma sklamalo je ze stale nejde stahovat z ulozto,hm smolka,mozno to raz pojde.
stahovanie z uloz.to ide bez chyby cez Operu Mobile.
este som nemal problem cokolvek od hocikial stiahnut, bud to ide cez vstavany prehliadac alebo Operu, v lepsom pripade aj-aj.

- teraz som skusal, mp3 subor stiahlo uspesne, ale rar stiahlo ale ostal chybny, v minulosti mi to islo... :evil:
kapitola
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 09, 2011 10:01
Zařízení: HTC Incredible S

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od kapitola »

Já jsem se dnes dopoledne dočkal. Zatím jsem nenarazil na žádný problém jen na avizované změny. Jsem a doufám i zůstanu spokojeným uživatelem.
German
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát říj 29, 2010 20:10
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: České Budějovice

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od German »

Po updatu mi přestaly chodit příchozí maily ze seznamu a centrumu.Zvláštní je, že odchozí maily šlapou. Gmail a exchange OK oběma směry. Zkoušel jsem znova nastavit účty a nic. Neví někdo co s tím?

Už se to běží, musel jsem to nastavit všechno znova.
huhumagor
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 16, 2011 18:38
Zařízení: HTC Desire HD

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od huhumagor »

Tak nevím jestli mně HTC nemá rádo ale zatím nic jsem zoufalí poměrně jsem se těšíl HTC DHD
cukork
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 08, 2010 18:22
Zařízení: HD 2 with Andrid NAND,Desire HD,Ggs,sgs2

Update na Android 2.3.3 pro Desire HD a Incredible S uvolněn

Příspěvek od cukork »

aj mna asi nema,to stahovanie z uloz to stale nejde. jedine cez operu mini,hm aspon nieco. a inak stava sa mi raz za 2dni ze sa mi restartne tel,pred tym mi to nerobilo a tiez mi blbnu tie sms.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů