Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od Martin Prokop »

Samsung Galaxy Tab 8.9 je zatím posledním přírůstkem do trojčlenné rodiny tabletové řady Galaxy. Představen byl na konci března, společně se lehce upravenou 10" verzí většího Galaxy Tabu 10.1. Verze s označením 8.9 je středních rozměrů, jak už z názvu vyplývá, disponuje displejem o velikosti 8,9" a uvnitř tepe dvoujádrový procesor. Mezi hlavní lákadla patří operační systém Android v tabletové podobě s názvem 3.0 Honeycomb a tenká konstrukce. Ta je podobná jako u Apple iPadu 2 (Galaxy Tab 8.9 - 8,6 mm; iPad 2 - 8,8 mm).

A teď už k tomu, proč o Galaxy Tabu 8.9 vlastně píšeme. Na internetu se totiž objevilo video, kde je nejnovější tablet od Samsungu v akci. Autor záznamu se zaměřil hlavně na uživatelské rozhraní Androidu 3.0 (opět lehce upravené Samsungem) a hardwarové parametry zařízení, však podívejte se sami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qln6FslfM_8[/youtube]

Zdroj: Engadget.com
dragon36hero
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:43
Zařízení: Samsung Galaxy 5

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od dragon36hero »

Už se na něj moc těším. :D
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od uni »

Skoro je mi až líto lidí, co se neustále těší na nově a nově oznámené tablety, telelí se u videí, apod., přitom ti, co jsou samozřejmě hloupí a používají iPad mají třeba již rok užívání za sebou. Chudáci:-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od Standa »

To víš, někdo se při koupi orientuje dle svých reálných potřeb, a ten si rád počká... :-)
Naopak, kdo hodnotí úroveň spokojenosti člověka dle materiálního vlastnictví, je chudák ještě větší :-).
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od IkE Blaster »

Neměl by úroveň spokojenosti hodnotit pouze člověk, kterého se to týka? Ať už bude hodnotit podle čeho chce...

uni: No, proč ne? Také si spousta lidí dnes nepořizuje elektromobil a čeká na budoucnost, protože mu dnešek z nějakého důvodu nevyhovuje. A až jednou něco ty důvody překoná, tak se také budou "tetelit".

Jinak mi přijde tablet celkem luxusně zpracovaný, jako důstojná alternativa pro iPad. Neměl jsem dříve čas sledovat vývoj Android 3, ale připadá mi, že se dost začíná blížit klasickému OS, což snad nebude na škodu. Jde o to, jak to dotáhnou, připadá mi, že spousta věcí je zbytečně schovaná pod pomalými efekty, které by šlo nahradit lépe.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od GreenArrow »

uni píše:Skoro je mi až líto lidí, co se neustále těší na nově a nově oznámené tablety, telelí se u videí, apod., přitom ti, co jsou samozřejmě hloupí a používají iPad mají třeba již rok užívání za sebou. Chudáci:-)
A co teprve ti,co už používají tablet s windows třeba 8 let,že?
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od Standa »

IkE Blaster píše:Neměl by úroveň spokojenosti hodnotit pouze člověk, kterého se to týka? Ať už bude hodnotit podle čeho chce...
Přesně tak. Tipuju že jsi sice mladší než uni, ale o dost moudřejší... ;-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od uni »

Týjo, spojení "tetelení" a spokojenost mě ani nenapadlo. To Vás musím ocenit!:-)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od _iNTERFACE »

pro pohlade z boku mi hned napadol iphone3g...ale to nemeni nic na tom ze aspon celkom pekne vyzera, bude mat aj pekny display, KONECNE aj repracikz boku, nie zo spodu, ako to zvkynu robi v ostatnychneschopnychvyrobkoch a realtivne rychly os, tak to snad neprestrelia zas cenou, ktora spravi z ipadu lacnu hracku... ;)
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte úno 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od Stanley »

Cenově na tom budou s ipadem asi dost podobně. O moc levnější určitě nebude a být výrazně dražší si samsung nedovolí, protože by se to dost projevilo na prodejích.
Osobně se mi líbí čím dál tím víc. I když je to v podstatě zbytečná věc, tak vážně přemejšlím, že si na narozky udělám radost.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab 8.9 se představuje na prvním videu

Příspěvek od uni »

Tak o té zbytečnosti, o tom se napsaly tuny a tuny bajtů, je zajímavé, kolik lidí má potřebu vyjádřit svůj názor, že něco nevyužijí nebo jim není sympatické.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů