Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Jiří Hrma »

Příznivci značky Dell se už brzy dočkají nového tabletu s názvem Streak Pro, který tak opět rozšíří řady této série populárních zařízení. Podle aktuálně uniklých informací tento model nabídne desetipalcový displej s rozlišením 1280 × 800 px (WXGA) a chybět samozřejmě nebude operační systém Android 3.0 "Honeycomb" obohacený o uživatelské rozhraní Dell Stage 1.5. Dočkáme se také vylepšené verze čipsetu NVidia Tegra 2 (T25), kterým je vybavena například Motorola Droid X2. Dvoujádrový procesor s největší pravděpodobností nabídne takt 1,2 GHz pro každé jádro, takže se můžeme těšit na opravdu vysoký výkon a snad i naprosto plynulý běh systému Android 3.0.

obrázek

Dell Streak Pro má kódové označení Gallo a zatím to vypadá, že je v plánu pouze Wi-Fi verze, která by měla být uvedena na trh v průběhu června tohoto roku. Později bychom se měli dočkat i verze s 3G modulem. Mějte však na paměti, že se ještě leccos může změnit, protože Dell zatím tento tablet oficiálně nepředstavil.

Zdroj: AndroidCentral
GraVeGun
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned srp 15, 2010 23:05
Zařízení: HTC Touch2, Nokia Lumia 820

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od GraVeGun »

Důležité je, kolik ta sranda bude stát :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od GreenArrow »

Já zase nechápu,proč všichni výrobci tablet PC zvětšují jejich úhlopříčku..13" na tablet PC je podle mě už dost,ale bohužel dělá to každý(lenovo,fujitsu,dell)
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Radiiimek »

Tak ten vypadá skvěle!!! Otázkou zůstává cena :roll: doufejme že se Dell nebude inspirovat cenami Samsungu (Galaxy TAB za 16k) ale dají cenu jako za Apple za iPad. Jinak to asi není moc konkurence schopné, nechápu jak si někdo může koupit např. Galaxy Tab za 16 když se dá iPad koupit za 12 (jasně Android x iOS)… Telefon Dell Streak se mi hrozně moc líbí a doufám že ten tablet mě taky tak osloví :wink: … každopádně na tom screenu moc nechápu ten 13" Latitude XT-3 to už je na tablet opravdu moc, idealní je dle mého názoru 10" na iPadu mi to plně vyhovuje ikdyž někdy bych byl rád i za menší… :roll:
dejvi_cz
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon úno 08, 2010 17:35
Zařízení: Samsung Galaxy S, Dell Venue Pro, QTek 9100
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od dejvi_cz »

Ty já nevim kde nakupuješ, ale Galaxy Tab stojí 11590korun a Apple bych si nekoupil už jen z principu. Notes pro práci proč ne ale určitě ne telefon nebo tablet navíc za takový brutální peníze ať jim to běhá jakkoli spolehlivěji než ostatním.
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Radiiimek »

Moje chyba dival sem se na net a vyskočil mi za 16 pardon, první link no a navíc když sem si na Vánoce kupoval iPad tak stál 16… no cenu bych tu neřešil iPad je jeden z levnějších tabletu a iPhone vs. SGS 2 tak ta cena je taky tak na stejno… ja nikomu svůj názor nenutím jen sem ho sdělil :roll: :wink: spíš by mě zajímala cena tady toho děla ;-)
popa81
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte srp 04, 2009 7:55
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4, iP6+ 64gb

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od popa81 »

radiimek: XT3 ale neni zadny tablet, XT3 je tablet PC (ma to klavesnici a je to proste NB s win 7) to rozhodne nepatri do dnesni tabletomanie ;o)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od jerry_stolarik »

Taky by mě zajímala koncová cena. Dell Strek 7 se v Anglii prodává za £299 coz je cca 9000 Kč. To je podle mě dost dobrá cena. Tak snad se větší brácha Dell Streaka 7 bude taky držet takhle hezky nízko. Uvidíme v červnu.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od GreenArrow »

Radiiimek píše: každopádně na tom screenu moc nechápu ten 13" Latitude XT-3 to už je na tablet opravdu moc, idealní je dle mého názoru 10" na iPadu mi to plně vyhovuje ikdyž někdy bych byl rád i za menší… :roll:
Tak souhlasím i nesouhlasím,13" je moc i na tablet PC,ale jak ti napsal popa81 tohle nemá konkurovat iPadu,to je úplně jiný segment trhu
Nesouhlasím s tím,že 10" úhlopříčka je na tablet ideální....pro mě je ideální buďto 7",protože to strčím do kapsy nebo 12",protože 10" stejně musím strčit do batohu a v tom případě už mi je jedno jestli má o 200g víc nebo ne a větší úhlopříčku lépe využiju o tom žádná...ty 10" tablety mi přijdou takový nemastný,neslaný
Když potřebuju notebook na co mám do toho batohu strkat ještě další 700g zařízení? Já u tabletu vídím jedinou možnost,že mi nahradí ten notebook,což mi třeba Asus slate splňuje,narozdíl od iPadu nebo androidích tabletů...čímž se dostáváme opět k tomu,že iPad není pro mě a že dokud to nebude mít Mac OS nesmí to do baráku
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od hellwet »

a zas to bude drahe ako bol ipad drahy to nema zmisel na tie tablety teraz cakat lebo kupis a po chvili vide novy a lepsi nez co mas ja si chcem kupit ipad a to ako poznamkovy zosit :) a tiez aj pre zabavu
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od uni »

dejvi_cz: áchich ouvej....
"Apple bych si nekoupil už jen z principu", děkujeme za podnětný názor.
"telefon nebo tablet navíc za takový brutální peníze" obdobně, navíc to s tou brutalitou je dost k polemizování....
"ať jim to běhá jakkoli spolehlivěji než ostatním" možná ti jednou dojde, co taková hodnota pro mnohé znamená.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Dell Streak Pro: 10" tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od niky79 »

dejvi_cz píše:Ty já nevim kde nakupuješ, ale Galaxy Tab stojí 11590korun a Apple bych si nekoupil už jen z principu. Notes pro práci proč ne ale určitě ne telefon nebo tablet navíc za takový brutální peníze ať jim to běhá jakkoli spolehlivěji než ostatním.
Normalni lidi neresi princip, ale kupuji to, co se jim libi a co jim z pohledu SW a HW vyhovuje.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 14 hostů