Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Necelý týden po vydání aplikace ČT4 pro chytré telefony Nokia vstupuje sportovní program České televize na další mobilní platformu - Android. Aplikace ČT4 pro Android umožňuje číst aktuální sportovní zprávy rozčleněné do rubrik jako je fotbal, hokej, atletika, míčové hry, motorismus, golf, cyklistika nebo zimní sporty. Uživatel má k dispozici samozřejmě aktuální programový plán ČT4 a především si může pustit živé vysílání sportovního programu.

obrázek

ČT4 na Androidech znamená, že se daří v předstihu plnit plán Nových médií České televize, dostat programy ČT24 a ČT4 na všechny hlavní systémy v chytrých telefonech, ve kterých je možné kvalitně živě sledovat televizi. Zpravodajství a sportovní přenosy České televize jsou v mobilech nyní přístupné statisícům lidí,“ říká Milan Fridrich, výkonný ředitel Nových médií ČT.

ČT4 začala vysílat v březnu pro iPhony, minulou středu pro mobily Nokia s operačním systémem Symbian a nyní už je k dispozici také ve všech telefonech s „dvojkovou“ verzí operačního systému Android. Aplikaci vyvíjela s Českou televizí firma Inmite, ke stažení je zdarma v Android Marketu (odkaz).

obrázek

Aplikace ČT4 pro Google Android má vedle telefonů význam i pro uživatele některých tabletů, které rovněž běží na tomto operační systému. Nová média ČT se nyní začnou věnovat při pronikaní programů a pořadů České televize na nové platformy právě tabletům. V závěrečné fázi testování je unikátní a obsáhlá aplikace internetového iVysílání pro iPady. Tento online videoarchiv České televize se dostane postupně také na telefony iPhone, chytré Nokie a rovněž na Android,“ nastiňuje Milan Fridrich.

Úspěch České televize na poli nových médií podtrhují čísla. Aplikaci ČT24 si na tři hlavní mobilní platformy stáhlo a aktivně ji využívá už přes 70 tisíc uživatelů. Do konce roku by se počet mohl zdvojnásobit. Stejně úspěšná je aplikace ČT4, která už má na iPhone počet stažení téměř 20 tisíc. Další dvě platformy jsou na začátku, očekává se však obdobný zájem.

Zdroj: tisková zpráva
Sajgi
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř zář 17, 2008 15:59
Zařízení: HTC Desire, N97, Motorola Xoom

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od Sajgi »

já aplikaci stáhl, vím, že je v beta verzi...ale ptám se: nekostičkuje se taky někomu video ? mě totiž na ct24 i ct4 a to hrozným způsobem...sedím na wifi 8mbit, takže v připojení problém není + jsem nastavil kvalitu videa na nejnižší a pořád kostičkuje. Mám HTC Desire.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od Radek Hübl »

Chodí plynule a v pořádku jako druhá aplikace CT24, CT4 SPORT se hodi a hlavne ze se to stihlo pred MS v hokeji :-)
Greepm
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 09, 2010 11:23
Zařízení: Samsung Spica

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od Greepm »

ja jen k tomu archivu...kdo ma v telefonu flash tak si prehraje uplne vsechno z archivu ct!
Marty_x
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř bře 23, 2011 23:07
Zařízení: HTC EVO 3D

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od Marty_x »

Nějak mi nejde video přes WiFi. Přes mobil.data mi video jede. CyanogenMod 7. Verze 2.3.1. Minulý týden jsem zkoušel ČT24 a to mi video šlo i před WiFi.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

Nová média ČT: ČT4 vstupuje na telefony s Androidem

Příspěvek od peter34 »

Mám HTC Desire s Leedroid 2.4 a aplikácia mi moc plynule nejde ani cez wifi. ČT24 ide v pohode, ale na ČT4 sa obraz rozpadá.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů