Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost Makible představila dva originální adaptéry pro připojení sluchátek k telefonu, které potěší všechny fanoušky operačního systému Android. Všechny se totiž nesou v barvách zeleného robota a nevypadají vůbec špatně. První model Makible 0001 je dodáván se čtyřmi různými kryty, do kterých je možné v různých pozicích zapojit vaše klasická sluchátka. Stejně tak můžete dovnitř namotat přebytečné části kabelu, aby vám při nošení nijak nepřekážel. Makible plánuje uvést na trh 10 000 kusů, cena tohoto adaptéru je 20 USD. Na těle adaptéru naleznete tlačítko, kterým můžete snadno přijmout příchozí hovor, což majitelé klasických sluchátek bez ovládacích tlačítek jistě ocení.

obrázek

Další model Makible 0002 má být primárně určený pro majitele iPhonu, ovšem i oni musejí počítat s tím, že redukci bude zdobit zelený Android. I tento adaptér nabízí tlačítko pro příjem hovoru, kompatibilní je ale pouze s jablečným telefonem. Redukce pro iPhone je levnější (10 USD), protože nenabízí žádné výměnné kryty ani prostor pro namotání přebývajícího kabelu sluchátek. Je škoda, že Makible zatím nenabídlo žádné reálné fotografie obou adaptéru. Doručení slibují do 45 dní a mám pocit, že sériová výroba zatím ještě nebyla zahájena a autoři čekají, jak velký zájem o toto příslušenství bude. Zmínka na Engadgetu, která dočasně přetížila jejich web, zřejmě pomůže této nové společnosti rozjet zajímavý business. A jak jste na tom vy, pořídili byste si tento adaptér?

obrázek
Dweep
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pon dub 12, 2010 6:21
Zařízení: Samsung Galaxy S

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Dweep »

ne :) nelibi se mi to deisgnove a zbytecne to podle me zatizi sluchatka, takze bude obtiznejsi je nosit.... na sluchatkach je kazdy gram znat...
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Sir Andrew »

Jelikož je ta "žlutá" část magnetický clip, tak bych se váhy nebál. Problém ale může být s disketami - příjdeš domů, hodíš redukci na stůl vedle hromady disket a končíš :)
//Pro mladsí čtenáře: http://en.wikipedia.org/wiki/Floppy_disk" onclick="window.open(this.href);return false; :-D
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Revin »

Co je to disketa? :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Jiří Hrma »

Sir Andrew: Škoda, že na fóru není tlačítko "Like" k jednotlivým příspěvkům, protože ten tvůj by si ho zasloužil, dost dobré :)
HUdasp
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv bře 20, 2008 13:23

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od HUdasp »

Parádní věcička. Ten magnetický klip je supr, konečně něco na normální trička a ne košile. Jen je škoda mizerného zvukového výstupu u androidů, takže za sebe - já nemám zájem:)

Sir Andrew: Like
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Kot3l »

Dejte pokoj, stačí že máme jednu facebukárnu :-)
Radiiimek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát říj 29, 2010 16:30
Zařízení: iPhone5 16GB, iPadMini 16GB
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Radiiimek »

Tak tohle je geniální nápad, moc se mi to líbí :-) asi si to pořídím pokud se to bude prodávát i pro iPhona...SUPER!

Sir Andrew: Tak tohle mě vůbec nenapadlo :-D mohl by to být velký problém!!! :-(.... Ne tohle mi zpříjemnilo den o 100% fakt povedený :D a jak píše Jirka škoda že tady není "lajk" protože by si trhl rekord :D
Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 02, 2011 17:56
Zařízení: Vodafone 845

Makible představuje zajímavé Android adaptéry pro sluchátka

Příspěvek od Bloom »

Mě se to moc líbí...
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů