Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od Jiří Hrma »

Už před časem se objevily oficiální informace o tom, že by Samsung měl v průběhu března nabídnout oficiální upgrade na Android 2.3 "Gingerbread" pro model Galaxy S. Vydání aktualizace sice nabralo drobné zpoždění, ale vše nasvědčuje tomu, že už uvolnění nebude dlouho trvat. Dosvědčuje to fakt, že poslední série telefonů řady Galaxy S už se s Androidem 2.3 prodává, a to dokonce i v České republice (2.3.2), a oficální Gingerbread ROM s označením I9000XXJVK (2.3.3) se před několika hodinami objevila na Xda-developers. Tuto ROM podle posledních informací už nyní používají například servisní střediska při reklamacích.

Obrázek Obrázek Obrázek

Není 100% jisté, že tato verze ROM bude nabídnuta skrze OTA aktualizaci, ale vše tomu zatím napovídá. Pokud se ROM rozhodnete vyzkoušet, mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí. Náš čtenář s přezdívkou Coolajda v tomto tématu zveřejnil několik postřehů, které by se vám před flashováním mohly hodit.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mQT9DC-Vrtc[/youtube]

Zdroj: PocketNow
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od bkf1 »

Koho by to zajimalo, tak vsechny oficialni firmwary na Samsungy najdete neoficialne na: http://www.samfirmware.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Je videt, ze Samsung opravdu maka na updatech a neni vzacnosti, kdyz se kazdy mesic objevi treba 4 nove verze firmware. Skoda jen, ze Samsung nenabizi tyto firmwary oficialne z jejich aplikace, ze ktere by to samozrejme bylo mnohem pohodlnejsi :???:
renoar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 24, 2010 22:13
Zařízení: Galaxy S

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od renoar »

Musim bohuzel konstatovat ze po vizualni strance je gingerbread v podani samsungu velke zklamani. Teda aspon pro me.
Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned led 02, 2011 17:56
Zařízení: Vodafone 845

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od Bloom »

Mohu se zeptat v čem je to sklamání?
renoar
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 24, 2010 22:13
Zařízení: Galaxy S

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od renoar »

Ocekaval jsem ze se bude vice podobat originalnimu cistemu androidu. Minimalne tim ze se zahali do tmave. Jeste ze tu mame Darkyho. Jeho styl se mi libi. Ps:zcela jiste si cekal.,ze hlavne kvuli efektivnimu zamykani obrazovky. Ne ze bych na tom trval, ale to mi tam taky chybi. Az bude stabilni cyanogen budu o nem silne uvazovat. Proste prostredi samsungu se mi nelibi. Ocekaval jsem aspon malou zmenu.
Tom_82
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 03, 2008 15:55
Zařízení: Samsung Galaxy S

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od Tom_82 »

Verze 2.3.3 je po výkonové stránce nářez, ale po grafické stránce mi to tak trochu připomíná "cirkus" a rovněž jsem zklamán.. Ikony a třetina dalších věcí jsou v zeleném provedení; avšak telefon, kontakty, zprávy, kalendář, kalkulačka, pohyb v menu atd., atd., už obsahují převážně modré prvky ("starý" Android). Nevím jak je to u Nexusu S apod., ale pokud je tohle finální podoba, tak s pánem bohem.. Ještě že máme XDA a spoustu kutilů..

Chápu, že to v přírodě jde k sobě, modrá obloha, zelená tráva a žlutá pampeliška > ale zde je to skutečně pomalu jako Seychelská vlajka. Logicky je nejdůležitější obsah, ale když mám na talíři řízek který je z jedné strany červený, z druhé hnědý a uprostřed žlutý, tak ztrácím chuť..
Greepm
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte bře 09, 2010 11:23
Zařízení: Samsung Spica

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od Greepm »

hmmm a neni to touchwizem?..kdyz se podivate na sgs2 tak tam tu modrou taky nechali:-/ Nelepci asi stejne bude ofiko gingerbread v nake custom romce
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Unikla oficiální ROM s Androidem 2.3.3 pro Samsung Galaxy S

Příspěvek od bkf1 »

Bohuzel to mi na Samsungu vadi, ze to tak vsechno "rve" barvami :smt078

TO Greepm:

Kdyz uz jsme u toho SGS2... ten Samsung pekne osidil tim Exitusem :???: Vykonove se dostal o velky kus jeste pod predchudce SGS :???: Ze by nastup stejne strategie jako HTC? :smt102
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů