Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nullsoft po několika měsících vývoje uvolnil finální verzi hudebního přehrávače Winamp pro operační systém Android. Kromě klasického přehrávání hudby nabízí aplikace možnost synchronizace hudby z vašeho počítače, na kterém je nutné mít nainstalovaný Winamp ve verzi 5.6. Přehrávač si dokonce poradí s importem vaší hudební knihovny z iTunes. Při poslechu hudby oceníte možnost provázání se službou Last.fm, kam program bude odesílat informace o poslechnutých skladbách. Po instalaci získáte přístup k několikatisícové databázi online rádií a do playlistu si pak můžete přidat další. Přehrávač dále nabízí dva widgety na hlavní obrazovku a možnost rychlého ovládání na uzamčené obrazovce. Pro spuštění je vyžadován Android minimálně ve verzi 2.1.

obrázek

Winamp 1.0 je freeware a stahovat jej můžete skrze Android Market.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od uni »

Ještě přidat na kvalitě audia výstupu (chipset) a iPod skoro ztratí smysl....
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od ifco »

PowerAMP stale je najlepsi. Sice nie je zadarmo a nezvlada itnues ale to ma moc netrapi :-)
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od steve »

kvalitě audia výstupu asi zaleží od výrobcu, na Tabe ju mám ako na 3G
koston2
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv lis 11, 2010 15:20
Zařízení: Samsung Galaxy S

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od koston2 »

poweramp je urcite najlepsi...pouzival som aj betu winampu ale potom som si kupil poweramp a od vtedy pouzivam len ten.. a podla mna kvalita je ovela lepsia ako s ipodom
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od TomasNM »

Pani,pre mna je dolezity prehlad v playliste a ekvalizer. Ma to tento zazrak? Nepotrebujem na fullscreene tlacitko play/pause,ale chcem vidiet playlist. Nepotrebujem ani iTunes ani podobne zhovadilosti. Potrebujem eekvalizer. Splni mi toto moje poziadavky WA? Ak nie,splni mi to nieco ine,kludne aj platene?
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od YAMATO »

PowerAMP má equaliser.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od Cleric »

Osobně jsem nějak nikdy nepřilnul k Winampu ani v PC a asi tomu tak bude i v telefonu.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od GreenArrow »

uni píše:Ještě přidat na kvalitě audia výstupu (chipset) a iPod skoro ztratí smysl....
On už ztrácí smysl i dnes...pro android je spousta prográmků na zlepšení zvuku(hlavně u samsungu) kde je použit dobrý čip,ale výrobce na něj kašle,protože mu to nepřijde podstatné... viz třeba http://www.rockbox.org/wiki/AndroidPort" onclick="window.open(this.href);return false;
Rockbox je na hodně přehrávačů(MP3) a většině hodně dobře zlepšuje zvuk..já to zatím nezkoušel,protože HTC na výstupy kašle,ale kdyby někdo toužil po skvělým přednesu svého mobilu...
tomskra
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 21, 2007 14:38
Zařízení: HTC Gratia

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od tomskra »

uni píše:Ještě přidat na kvalitě audia výstupu (chipset) a iPod skoro ztratí smysl....
Nevím teda jestli iPod má dobrý zvuk. Dobrý zvuk mají dražší iRivery a iAudia. Ale iPody, to bych neřekl. Jinak rockbox jsem používal na stařičkém iRiveru a zvuk opravdu vylepšuje :-) Na androidu jsem nezkoušel.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od TomasNM »

Myslite,ze existuje nieco ako toto na Android?
http://www.conduits.com/products/player/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.conduits.com/products/player ... efault.gif" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od YAMATO »

Ano, takhle komplexních aplikací s obrovským množstvím nastavení, pluginy atd. je pro Android bohužel stále málo.
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od TomasNM »

Ide mi o to,mat playlist na ociach namiesto nejakeho hlupeho obrazka. Popri tom pozadujem ekvalizer. To by mohlo stacit.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od GreenArrow »

tomskra píše:
uni píše:Ještě přidat na kvalitě audia výstupu (chipset) a iPod skoro ztratí smysl....
Nevím teda jestli iPod má dobrý zvuk. Dobrý zvuk mají dražší iRivery a iAudia. Ale iPody, to bych neřekl. Jinak rockbox jsem používal na stařičkém iRiveru a zvuk opravdu vylepšuje :-) Na androidu jsem nezkoušel.
Poslední iPhony(od 3G) a ipody touch od 2G mají zvuk o mnoho lepší jak irivery a cowony

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 14, 2011 8:18) --
TomasNM píše:Ide mi o to,mat playlist na ociach namiesto nejakeho hlupeho obrazka. Popri tom pozadujem ekvalizer. To by mohlo stacit.
Přesně proto nemám rad iPhone,blbej obrázek místo toho,aby tam dali volby písniček...a takovýhle blbostí je tam všude

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 14, 2011 11:47) --

Nejlepsi přehrávač měl podle mě cowon q5w...parádní prostředí,ekvalizer,vyběr skladeb... Všechno pekně na jednom místě. A to to byl 5"..ne jak debilní obrázek přes 10" displej(iPad)...
TomasNM
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: ned črc 10, 2005 11:14
Zařízení: HTC TouchPro,Toshiba G710,Hero a vela SP
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od TomasNM »

Vazeni,vcera som objavil prehravac svojich snov,ktory sa funkcionalitou a designom vyrovna legende z Windows Mobile(Conduits Pocket Player). Pre tych,co maju zaujem,vola sa Astro Player Nova...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Vyšla finální verze hudebního přehrávače Winamp 1.0

Příspěvek od uni »

Cleric: asi (dle věku určitě) nejsi s Winampem na PC od verze 0.x, to je kus digitálního života chlape:-)

Ad kvalita audio výstupu, říkat, že iPod/iPhone/iPad nemá kvalitní výstup je samozřejmě...kravina. Vesměs věc, o které se dohromady nemá smysl moc bavit, zkrátka fakt. Samozřejmě, mohou a jsou na trhu přístroje, které mají kvalitnější výstup, od toho taky existují. Ovšem pozor! Neznamená to, že nutně musí mít lepší zvuk v praxi pozorovatelný. Jak ukazuje příklad iVěcí od Apple, je třeba mít dostatečnou kvalitu, která neotráví, což rozhodně není příklad Qualcomm chipsetu např. Něco se dá dohnat equalizery (zvukový projev), nicméně některé věci samozřejmě ne, proto jsou pro mě tyhle krabičky prozatím nepoužitelné.

btw. tomskra: jaké produkty v oblasti komunikátorů mají tebou zmíněné společnosti a tedy v tomto segmentu trhu překonávají iPhone?
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů