MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od laco73 »

Trexi píše: Jestli do konce tiskovky nepřijdou se slibovaným Pyramidem, tak to vidím na Samsung Galaxy S II
Neprídu už s ničím...Ja do Moto Atrix, alebo X2
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jacek »

HTC...jsem zklamán :-(
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

...,také čtu dokola ten přepis tiskovky a nějak mi tam chybí trochu lepší telefon,nástupce HTC Desire HD a konkurent dvoujádrům od jiných výrobců.Smutné no :-(
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od skejpa »

Tak za mě teda VELKEJ FAIL od HTC. Zadny dual core, nic co by aspon dohanelo samsung galaxy S2. At se dou vycpat... Nj, tak pudu do jine znacky :(
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jerry_stolarik »

Podle me HTC nepredstavolo zadnou vlajkovou lod protoze je to zatim moc brzo... Neni to tak davno co predstavili DHD a nemohli si jeste dovolit ji nahradit.... To by vsichni kdo koupili DHD nadavali ze maji 3 mesice stary telefon a uz je zastaraly...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od skejpa »

A co, že by nadávali ? V době nákupu jim dali to, co se dát dalo. Teď jsou v kurzu dualcore, tak musej pokračovat a ne být zabržděný, jen aby si chudáčci majitelé DHD nepřipadali odsunutí na druhou kolej. Takhle odsunou na druhou kolej ostatní výrobci HTC. Co je pro ně horší ?
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Trexi »

To je na jednu stranu pravda, na druhou stranu hrozná hloupost z jejich strany.
Však si představ, kolik lidí jim teď odejde ke konkurenci? Tohle HTC nezvládli a pokud do měsíce nepřijdou s nějakou raketou, s dvoujádrem atd., tak HTC bude mít minoritní podíl na trhu.
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

To je fakt,že DHD je novější,ale prostě jde vývoj rychleji a tím že nic konkurenceschopného k jiným výrobcům nepředstavili,tak lidi spíše půjdou k nim,než kupovat vcelku nový,ale vlastně již trochu slabší DHD.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Kato »

Na DHD sice ano, ale na nastupce standardniho Desiru uz cas rozhodne davno byl. A nevim jediny duvod, proc by zarizeni s 3,7" uhloprickou nemohlo byt nabusenej highend. Ja chci highend, a nechci takovou lopatu, jako je DHD. a takovych lidi se podle me najde dost.
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od hithx »

Epic Fail v podání HTC.
Tímto u mě zájem o HTC totálně opadá, s tímto tabletem přišli s křížkem po funuse a ty telefony ? HA ? :roll: :idea:
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od laco73 »

Lenže o tom je trh..ponukať stale niečo nové a poražať konkurenciu. Verím, že samsung už má v náčrtoch Gakaxy S III, pretože on nestagnuje, ako HTC. Áno..Desire HD, je uz v tuto dobu "starý" a výbehový telefon. Ale to neni nas problem.To je problem HTC. Ved trh a technologia ide doslova kazdým dnom dopredu. Co je dnes nove, zajtra je uz stare.
Takze Desire HD uz nie je konkurent. To je proste prostredie trhu a konkurencie.
Uživatelský avatar
KO_Godot
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob led 08, 2011 19:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od KO_Godot »

Kato píše:Na DHD sice ano, ale na nastupce standardniho Desiru uz cas rozhodne davno byl. A nevim jediny duvod, proc by zarizeni s 3,7" uhloprickou nemohlo byt nabusenej highend. Ja chci highend, a nechci takovou lopatu, jako je DHD. a takovych lidi se podle me najde dost.
Určitě, přidávám se do sorty takových lidí. No tak oni toho k těm telefonům ani moc neřekli, takže bych možná počkal až bude víc informací, ale to, že se nepochlubili nějakými dechberoucími parametry asi taky o něčem svědčí. Jako ten tablet není špatný, ale kdybych si měl vybrat, tak půjdu spíš do Motoroly Xoom.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Kato »

Vzhledove se mi taky libi, ale vybavou? mel prijit pred rokem a reknu, ze je fajn.. Ted je jen dalsim z rady. A Android potrebuje pekelnej vykon, aby vydrzel chvilku na spicce a bezelo na nem vse optimalne. A ta udavana vydrz na baterie je dost slabcarna. Jestli Apple uvadi, ze iPad vydrzi 10 hodin, tak realne pri brouzdani vydrzi tech hodin 11-12.. Jestli HTC udava, ze jejich tablet vydrzi 6 hodin, tak realne to bude hodin 5 :( A cenu o jakou si za to reknou se po ostatnich predstavenych tabletech na MWC vylozene desim (pravda tady je jedine misto, kde muzou zautocit :) ).
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od nandro »

Kato píše:Na DHD sice ano, ale na nastupce standardniho Desiru uz cas rozhodne davno byl. A nevim jediny duvod, proc by zarizeni s 3,7" uhloprickou nemohlo byt nabusenej highend. Ja chci highend, a nechci takovou lopatu, jako je DHD. a takovych lidi se podle me najde dost.

...to ano,nástupce Desiru možná je,ale i plno obyčejných uživatelů kouká na to aby mělo co nejlepší mobil,i když ho třeba ani nevyužijí,takže proč jít do desiru,když LG i Samsung nabídnou více.Prostě mi i ten nástupce desiru přijde už teď zastaralý,což určitě ovlivnila konkurence.Kdyby nebyla dvoujádra ,tak budiž :wink:
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od uni »

Onlive, přesně jak jsem říkal:-D
Uživatelský avatar
KO_Godot
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: sob led 08, 2011 19:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od KO_Godot »

Kato píše:Vzhledove se mi taky libi, ale vybavou? mel prijit pred rokem a reknu, ze je fajn.. Ted je jen dalsim z rady. A Android potrebuje pekelnej vykon, aby vydrzel chvilku na spicce a bezelo na nem vse optimalne. A ta udavana vydrz na baterie je dost slabcarna. Jestli Apple uvadi, ze iPad vydrzi 10 hodin, tak realne pri brouzdani vydrzi tech hodin 11-12.. Jestli HTC udava, ze jejich tablet vydrzi 6 hodin, tak realne to bude hodin 5 :( A cenu o jakou si za to reknou se po ostatnich predstavenych tabletech na MWC vylozene desim (pravda tady je jedine misto, kde muzou zautocit :) ).
Hmm, a teď jsem si navíc všiml, že HTC zůstává u FroYa, což je teda zklamání. Já už jsem totiž to video vypl, po představení přístrojů už mě tam víc nezajímalo. No, tak abych to shrnul FroYo mám i na svém Desire a myslím, že bude ještě nějakou dobu sloužit. Galaxy S II a ostatní high endy jsou velké a Desire S nepřináší dohromady nic nového a na ten Gingerbread bych si u něj teda nevysadil.
Kato
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 352
Registrován: sob zář 17, 2005 19:11
Zařízení: HTC Desire (AOS 4.2.2),Nokia Lumia 800, Apple iPad
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od Kato »

KO_Godot píše:
Kato píše:Na DHD sice ano, ale na nastupce standardniho Desiru uz cas rozhodne davno byl. A nevim jediny duvod, proc by zarizeni s 3,7" uhloprickou nemohlo byt nabusenej highend. Ja chci highend, a nechci takovou lopatu, jako je DHD. a takovych lidi se podle me najde dost.
Určitě, přidávám se do sorty takových lidí. No tak oni toho k těm telefonům ani moc neřekli, takže bych možná počkal až bude víc informací, ale to, že se nepochlubili nějakými dechberoucími parametry asi taky o něčem svědčí. Jako ten tablet není špatný, ale kdybych si měl vybrat, tak půjdu spíš do Motoroly Xoom.
Parametry jake maji mit jednotlive zarizeni jsem vychazel z toho clanku na Engadgetu, co tady byl odkazovanej.. Tam uz to bylo docela presne.
Jako ocekaval jsem nejakej vau efekt podle toho co slibovali. A je to uz druha tiskovka HTC, kde slibovali "bude to vau super prevratny" (Londyn), a nakonec nic extra, jen evoluce... Je to takove nemastne neslane a misto upevneni pozice leadera se stavi na druhou kolej :(

-- doplnění předchozího příspěvku (úte úno 15, 2011 11:05) --
nandro píše:
Kato píše:Na DHD sice ano, ale na nastupce standardniho Desiru uz cas rozhodne davno byl. A nevim jediny duvod, proc by zarizeni s 3,7" uhloprickou nemohlo byt nabusenej highend. Ja chci highend, a nechci takovou lopatu, jako je DHD. a takovych lidi se podle me najde dost.

...to ano,nástupce Desiru možná je,ale i plno obyčejných uživatelů kouká na to aby mělo co nejlepší mobil,i když ho třeba ani nevyužijí,takže proč jít do desiru,když LG i Samsung nabídnou více.Prostě mi i ten nástupce desiru přijde už teď zastaralý,což určitě ovlivnila konkurence.Kdyby nebyla dvoujádra ,tak budiž :wink:
Vsak ano - presne tak to bylo mysleno. Mozna jsem tam mel dopsat "a to dnes predstaveny Desire S bohuzel nesplnuje" ;)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od jerry_stolarik »

Je to pravdu skoda.... Taky me to zklamalo..Cekal jsem nejake dvoujadro....

Taky me napada ze dvoujadrove SnapDragony mozna nejsou jeste hotove... Nekde jsem cetl ze teprve na zacatku 2011 meli jit do vyroby... Takze HTC nemelo dost casu je adaptovat... S Tegrou 2 se HTC nebavi... takze jim asi nic jineho nezbylo....

Navic se ted pomalu zacinaji v Americe prodavat dva velmi ocekavane komunikatory HTC Thunderbolt 4G a HTc Inspire 4G a ty jsou taky se starym SnapDragonem....

Vseho vsudy HTC dost zaostalo a rozhodli se pro starsi procesory pro nove zarizeni v 2011... Jak dlouho jim to bude trvat nez predstavi dvoujadro..????? Podle me tak 3 mesice......
raven_kix
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pát kvě 25, 2007 9:54
Zařízení: Nokia Lumia 930

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od raven_kix »

Představené novinky by asi více zaujaly na loňské Barceloně. Letos jsem od HTC čekal víc. Jsem velký fanda HTC, ale toto je zklamání...
Uživatelský avatar
skejpa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob zář 13, 2008 9:26
Kontaktovat uživatele:

MWC 2011: Živě z tiskové konference HTC

Příspěvek od skejpa »

A já tak (tajně) doufal v nějakej smartphone s dual core a HW qwerty klávkou :( Tak to zatím vypadá na souboj single core SE Xperia Pro a Motorola Milestone 2... A nebo HW qwerty ozelim (ale to se asi nestane).
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů