Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

Vyhlašuji duel SGS vs DHD, tak podpořte své favority! :tlem:

Vážně - asi nejsem jediný, kdo se rozhoduje mezi SGS a DHD. Tak pište, který a proč jste zvolili a jestli vaše volba byla správná. Všechny klady a zápory, pikantnosti ze soukromí - tak jako v předvolebním boji. Každá informace je důležitá. Sám jsem zvědav, jak souboj dopadne.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

SGS vs DHD

Příspěvek od Starbuck »

Chápu, že pro majitele jednotlivých přístrojů to může vypadat jako zavádějící a každý bude hájit svého miláčka. Ale pro člověka který se teprve rozhoduje a je na vážkách je každá informace důležitá. Tyto přístroje jsou na špičce a myslím, že srovnání si zaslouží, ale než se dočkáme kvalifikovaného nezaujatého přímého srovnání, už bude na světě něco lepšího :-D Mám svého favorita, ale schválně ho říkat nechci. ty ho však určitě znáš.
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od bugsy »

no tak ako jeden aj druhy majú svoje plusy a mínusy... ani o jednom sa nedá povedať že je lepši než ten druhy... ide tu o kompromis o to čo dokážeš "prekusnúť" a čo nie, ako som už v inom vlákne písal (a vilieval si svoje srdce 8-) nad tým prečo mi nedokáže dať jeden výrobca "dokonalý" smartfon) no a keďže každý máme iné priority tak pre jedného bude lepší SGS pre iného zase DHD
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Balrog »

Tak DHD jsem měl +dobrá konstrukce,velký display,parádní Sense
-Baterie,Baterie,Baterie

SGS mám ode dneška a Display parádní,ale je to prostě plasťák,ale díkz tomu je lehký a lepší v ruce a Widgety nejsou tak pěkné jako v DHD
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

:???: No moc mi v rozhodování nepomáháte a já mám do rozhodnutí času málo!!!
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od barberry.pha »

A co pouzit svoji hlavu, svoje zkusenosti, jak uz psal jackal, kazdy napise to svoje o tom svym pristroji, kazdy ma sve potreby atd a ty univerzalni jsou vseobecne zname, rano se taky oblikas sam, tak si precti recenze, mas urcite svoje osobity pozadavky a podle toho si vyber, kdyz ti napisu kup si Samsung galaxy S a tobe nebude vyhovovat tak budes po me chtit penize? Nevim co se roztrhl pytel s dotazy co si mam koupit? To uz Jirka nemusi delat recenze, pred rokem se kazdy rozhodoval podle recenzi, precteni topicu o danem phonu a pak se nejak rozmohlo ze kazdy napise co si mam koupit? A cekal az ho kazdy navede popise atd, v dobe kdy staci zadat do googlu nazev a vyskoci x odkazu, za chvili to dopadne ze si budemem psat, co si mam dat na obed, co rano obleknout. Kup si co chces, co ti vyhovuje atd, precti si o tom neco a vyhnes se pripadnym problemum a budes spokojeny, tady na foru je dost informaci aby si kazdy udelal Sam obrazek o danem pristroji a pokud uz takovy dotaz tak konkretni problem, konkretni srovnani veci atd.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

Tak to potom můžeme všechna fóra zrušit. Já myslel, že fórum je o tom, aby si lidi vyměňovali své názory a zkušenosti. Jenom blbec se rozhoduje na základě jedné informace, rozumný člověk pozbírá všechny dostupné informace a pak se rozhodne. Neboj, nerozhodnu se jenom na základě tvých informací a nebudu chtít po tobě žádné peníze, pokud budu nespokojen. Nežádám nikoho aby za mě rozhodoval, chci jen další informace. Příští týden mi končí smlouva a já si pak můžu vybrat, tak zatím pátrám. Ty bys to udělal jinak? Prostě bys došel na prodejnu, podíval se na telefony a pak řekl "Tenhle chci!"? myslím, že to asi nikdo na tomhle fóru.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od barberry.pha »

psal jsem neco o jedne informaci? psal jsem o recenzich, tech je na netu na kazde zarizeni dost, a psane ruznymi lidmi takze ruzne pohledy, dale tu jsou topicy kde si uzivatele vymenuji svoje zkusenosti, jaky ma kdo zpracovani atd, tady toto bych si precetl, pak se na ne podival osobne a pak si koupil co by mi vyhovovalo,
tady toto " jaky zarizeni si mam koupit? " mi prijde jako kdyz je nekdo zprominutim liny si sam zjistit nejaky informace a neco si precist a cekal az to nekdo prinese na podnose primo pod nos, nemel bych bych problem kdyz se nekdo bude rozhodovat mezi dvoumi pristroji a da nejaky argumenty kvuli kterym se nemuze rozhodnout, jinak vsechno co se by se tady psalo je tady na foru uz psano, neni to o tom ze by se fora mela rusit, jenom lini lidi by misto zakladani zbytecnych topicku mohli nekdy vice neco cist a zjistovat si sami veci z veci o ktere se uz nekdo podelil viz:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=149&t=21292" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=142&t=20270" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=142&t=20125" onclick="window.open(this.href);return false;
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od pk »

Ja mam podobne dilema.. SGS alebo DHD. Momentalne to vyzera na samsung. Lepsia cena a super amoled. Ale desire zase vacsi displej a blesk. U mna rozhodne cena asi.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od jacek »

Projel jsem mnoho reakcí, názorů, recenzí a bůh ví co ještě na oba přístroje + jsem do užší nominace zařadil Dell Streak. DHD zvítězil o prsa vietnamské ženy před DS a SGS(tady o poprsí Dolly B.)
A navíc, když DHD má Jackal na 2ou :grin:, YAMATO( v dobrém slova smyslu šťouralové) :wink:, tak si jsem jist, že nekupuji zajíce v pytli.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od pk »

Mna by od uzivatelov DHD a SGS zaujimala vydrz baterky pri zapnutom GPS na pozadi (nie autonavigacia). To totizto vyuzivam velmi casto na trackovanie behania a prechadzok a podobne cez endomondo.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

Pokud pominu samotné přístroje tak HTC má podle mě daleko lepší podporu. I stroj (až na displej) mi na práci přijde lepší.

2 barberry - to že se někdo ptá ještě neznamená, že je línej a nehledá. A věř tomu, že bych si rád oba přístroje ošahal, ale jaksi jeden je v současnosti dost nedostupnej. Protože se musím rozhodnout velmi rychle bez možnosti ošahání obou, tak se ptám. A tím tento spor končím. Howgh.
alfamen
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:16

Re: Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od alfamen »

Jsem spokojenym majitelem DHD, take jsem se rozhodoval mezi SGS a DHD, SGS jsem mel v ruce drive nez DHD, mne osobne zklamalo to silene plastove provedeni absence prisvetlovaci diody mi take vadila, je pravda ze displej je uzasnen, ale uz jsem to psal, mne osobne pripadaji barvy az neprirozene, co se tyce rastru tak na pohled je SLCD jemnejsi. Uvazoval jsem vazne o Dell Streak, ale pak vodafone prisel s DHD, mel jsem to stesti ze jsem ho jeste pred objednanim mel v ruce a to provedeni me uchvatilo. Nehlede ze jsem pred DHD mel celkem pet zarizeni od HTC a ani jedno jsem nikdy nemusel davat do opravy. DHD mam skoro mesic a nemam s nim zadny problem, slicovani krytu je skvele, zadne vrzani nepozoruji, proxy senzor funguje bezvadne, lagy nepozoruji.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

No já právě má od HTC HáDéčko - napohled krásná mašina, v době zakoupení nejlepší na trhu ale - malá paměť, šílená rychlost (nezvládá ani LBR video bez sekání) a displej na slunci skoro nečitelný. Zato baterka v pohodě, 2x servis do týdne doma v podstatě nový přístroj. Tím chci říct, že offiko recenze a tabulkové parametry mě už u HTC zklamaly, proto taktrochu rozviřuji vášně, abych slyšel jak je to ve skutečnosti.
alfamen
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:16

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od alfamen »

Co bereš jako malou pamět? 1,5 GB vnitřni paměti mám od začátku dostupných 1GB, co se týče sd karty tak to snad není problém a nebo se ti zdá malá operační pamět 768MB, vždyt na trhu zatím nemá žádný telefon více?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od barberry.pha »

On mel na mysli HTC HD :)
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od jonathanio »

On nesrovnava HTC HD a Desire HD :)
Ma asi na mysli to, ze uz nespoleha jen na recenze a tabulkove parametry pristroje.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od jonathanio »

Ja tam zadne srovnavani nevidim, jen konstatovani, ze pri vyberu pristroje podle recenzi se dostavilo zklamani a proto se ted radeji pta primo uzivatelu jednotlivych telefonu.
Hadat se kvuli tomu ale urcite nebudem, ze? :)
alfamen
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:16

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od alfamen »

JackalJackal píše:Starbuck: nemůžeš srovnávat HTC HD a HTC Desire HD, to jsou dva různé systémy a android je daleko dále co se týče rychlosti, nesekání atd ....

A jo po ránu nějak nechápu:-) díky za upozornění
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

asi tak jak říká jonathanio.

Jinak brácha má SGS a je maximálně spokojenej, jenomže on tam má hlavně kalendář a FOTKY. Já jpotřebuju stroj, vnitřně jsem přesvědčenej o DHD ale ještě jsem ho ani nedržel v ruce, natožpak abych ho odzkoušel.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů