Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od rulezzzor »

ja se rozhodoval ccac mesic, pak jsem dal na kvalitnejsi SW a LEDdiodu, dislay s presycenyma barvama me nejak moc nebral, prece jenom to neni tak ostre jak na dhd a barvy hlavne nejsou prirozene. kazdopadne andreno 205 se nema za co stydet. http://www.youtube.com/watch?v=3MhALsJ_Jg0" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 22, 2010 10:35) --

hafo lidi z XDA co melo SGS preslo prave k DHD. uz je nebavily ty problem se SW. osobne by me to taky nebavilo kdybych musel zpravovat nejake lagy.
Dorka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon lis 22, 2010 11:40
Zařízení: Nokia 6120 Classic

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Dorka »

Take se rozhoduju mezi temito dvema smartphony uz tri dny a porad se nemuzu rozhoudnout. Vice se zacinam priklanet k DHD, ale zajimalo by me od zdejsich zkusenych lidi, jak je to s problemy HD videa na DHD a pocty snimku? Dale mam obavy z vydrze baterie u DHD oproti Galaxy S a take jsme se chtel zeptat, zda nevite do jakeho formatu nahrava DHD to HD video a do jakeho Galaxy S? A co graficky vykon DHD? Je to srovnatelne s Galaxy S? Lepší? Horší? A co rozdil v bluetooth, DHD 2.1 a Galay S verze 3.0? Vsem dekuji za odpovedi.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od rulezzzor »

bluetooth bych asi neresil:X malo co umi 3,0. co se tyka vykonu gpu tak je 2x mensi nez v galaxy. jenze na to ted stejne nejsou hry a andreno pohodlne staci. co se tyka videa tak musim rict ze jak je tma tak se video automaticky zmeni z 30fps na 25/20/15/10 nevim cim to je, nejspis to bude delat SW. format microsd karty ani nejvyssi class nepomuze. proste to je asik SWrem. jinak batery budou +- 2/4h stejne to bych neresil. a nahravani je tusim 3gp v h264. jinak videa jsou super pokud jsou dostatecne osvetlena 30fps tam opravdu je.
JaHooTheCa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 22, 2010 12:42
Zařízení: OMNIA i900

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od JaHooTheCa »

Už měsíc se chystám koupit SGS, ale po pár přečtených recenzí na DHD jsem na rozpacích.. Celou dobu jsem se rozhodoval jestli nemam spadnout do "jablečnýho" přístroje, je to parádní telefon.. Dyzajn a jemnost displeje genitální plus spousty her a aplikací.. No každopádně jsem si vybral SGS, ale dnes, když je na scéně DHD, tak se spíše přiklánim k HTC.. Chci po telefonu zařízení, který bude výborný na internet, hraní her, přehrávání videa, navigaci, přehrávač muziky, propojení s e-mailovou schrankou, dispej(barvy, jemnost, odezva), focení a natáčení videa, ale hlavně RYCHLOST CELÉHO SW!!! Zároveň, aby to trochu ustála baterka.. Kdyby apple neměl uzavřenou OS a debilní itunes, tak je volba jasná, ovšem to je kdyby.. Chci se tedy zeptat, ktery telefon je nejlepší na požadavky které jsem tu vypsal..?
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od rulezzzor »

Dobrý den,
dekujeme, že jste se obrátil na zákaznickou linku spolecnosti Samsung Electronics.
Pokud jste svůj mobilní telefon zakoupil (v marketech) , bude Android 2.2 uvolněn k 24. 12. 2010 ,
U operátorů:
T-Mobile k 24. 12. 2010 ,
O2 k 31. 12. 2010,
Vodafone k 31. 12. 2010

good game, to bych SGS nebral vubec :D
Dorka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon lis 22, 2010 11:40
Zařízení: Nokia 6120 Classic

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Dorka »

Zajimave srovnani v anglictine, necetl jsem to pozorne cele, ale domnivam se, ze mirnym vitezem je SGS.

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-D ... 586/page/4" onclick="window.open(this.href);return false;
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

No pro mě je velikost spíš + než - a váha je daní za velikost. Baterka se dá pořešit buď externě nebo koupit silnější až bude. SW je záležitostí XDA odkud zakrátko přijde milion řešení - podle mě spíš pro DHD než SGS. Ale HW nevyměníš. ;-)
Když si to tak poskládám a přidám k tomu info od uživatelů obou strojů, tratadadá - je tady vítěz! :smt023 :smt038 Navíc mám 30denní záruku spokojenosti, takže kdyžtak můžu vyměnit. :!: Jj už se těším až vyměním své HD za DHD!!!
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od pk »

Asi sa aj ja nakoniec rozhodnem pre DHD. Velky displej, podpora na xda a prisvetlovacie diody (kedze casto fotim momentky svojho 1 rocneho syna aj za horsich sv. podmienok) rozhodli.
tomassi2103
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 23, 2010 11:23
Zařízení: SE 810i

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od tomassi2103 »

Mám stejný problém, už se asi měsíc rozhoduju, který telefon koupit. Oba jsem si "ošahal" a HTC Desire HD mám teď dokonce na týden půjčený. Bohužel mě zatím úplně nepřesvědčil...fotky jsou do růžova (a to hodně), příjem FM rádia je horší (ale není tragédie) a co mě hodně nepříjemně překvapilo je to, že nepřehraje plynule mkv videa. Nemá s tím někdo nějakou zkušenost? Naopak se mi líbí plynulost systému, displej je taky výbornej, internet, wifi, všechno bez problémů, ale tohle je je škoda.
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od rulezzzor »

do ruzova? aktualizuj si firmware....

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 23, 2010 11:44) --

do ruzova? aktualizuj si firmware....
kazdopadne doporucuju DHD ma akcelerovany flash.....coz jde hodne poznat
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od mike-biker »

Galaxy S jsem měl jen jednou v ruce, ale měl jsem předtím Samsung Omnia i8000. LCD úžasný, ale sytost by chtěla korigovat - je nepřirozená. Výdrž byla excelentní, to si myslím bude i u Galaxy.
Tam by mi zase vadilo prostředí - HTC Sense je fakt vymazlené. Dále absence LED Diody - pokládám za pitomost její neumístění. Argument místa neobstojí - LED není nikdy dost! Jinak další 0,3" je znát a já už bych pod 4,3" nešel, jak jsem měl HD2, tak jsem se "zkazil". Dokonce jsem koketoval i se Streakem!
Ale výdrž bude daleko lepší u Galaxy - to na 100%!
Já jsem Galaxy nezvolil protože jsem chtěl větší LCD a LED Diodu. S HTC mám dobré zkušenosti a tak pokračuji dál... 8-)
tomassi2103
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 23, 2010 11:23
Zařízení: SE 810i

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od tomassi2103 »

firmware jsem aktualizoval, ale fotky jsou růžový pořád. Hlavně když je světlý podklad, tak je to hodně dobře vidět.
Spíš by mě ale zajímalo, jak je to s tím mkv v 720p? Jde Vám to přehrát? Docela by mě totiž štvalo všechno konvertovat do nižšího rozlišení...
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od rulezzzor »

re ruz. fotky. zkus jeste zmenit kernel

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 23, 2010 13:22) --

mkv jeste neprehreja, potrva nez se udela prehravac ktery budou umet dekodovat pomoci andreno 205 jinak Bripy vpohode
tomassi2103
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 23, 2010 11:23
Zařízení: SE 810i

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od tomassi2103 »

No, vzhledem k tomu, že až tak se v tom nevyznám a navíc ho mám jen na týden půjčenej, tak se mi do toho moc nechce :)
Prostě jsem měl jen představu, že to přehraje cokoliv 720p v mkv a horší...ale asi jsem to teda jen někde špatně pochopil :wink:
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od pk »

720p nezvladaju ani netbooky pokial nemaju dobru grafiku s podporou prehravania hd.

objednal som desire HD a najskor 2 - 3 tyzdne dodacia lehota.. tak si chvilku pockam. Snad to cakanie bude stat za to.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

Jsem docela naštvanej na Vodafoun, kde si ho můžu objednat pouze přes obchodního zástupce (prostě mám firemní účet a na starosti mě má jakýsi obchodní zástupce, kterého ani neznám - nechápu) který se mě má ozvat už od minulého pondělka!!! Kurňa, to mají tolik práce, nebo nechtějí další peníze!? Člověk jim nabízí další pravidelný příjem a oni ho nechtějí. AŤ skočí do zdi, trapáci.
alfamen
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv dub 10, 2008 12:16

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od alfamen »

Toto jsem řešil s Vodafonem též, naštěstí mi dali přímé číslo na mého zástupce a s ním jsem všechno vyřešil, nebýt prvotního problému se vůbec s dotyčnou osobou spojit, tak bylo vše v naprostém pořádku. Jen jsem asi měsíc čekla na DHD než ho vůbec naskladnili, ale pak jsem ho dostal hned z první várky, tenkrát jsem měl trochu strach po těch různých komentářích od lidí co si koupil DHD u HTC v první várce, můj kousek od Vodafone žádnými problémy do dnes netrpí. Doporučuji zavolat znova na zákaznickou linku a vyžádat si jméno a přímé číslo na vašeho zástupce.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od Starbuck »

Přijde mi dost nedůstojné aby se člověk musel doprošovat toho, aby dal někomu peníze. A pak že je krize!
Hlavněže všude cpou svoje reklamy a lákají nové zákazníky. Škoda že si nejde někde stěžovat, to by možná obchoďáky trochu pophnalo.

:!: Vím že je to OT, přesto pro někoho důležité - konečně jsem je donutil ke komunikaci a dospěl jsem k zajímavému zjištění - pokud bych si přidal ke svému účtu (na smlouvu) další číslo s měsíčním paušálem cca 500Kč tak mi na DHD dají z cca 13tis Kč slevu 540Kč :evil: Ovšem pokud si DHD koupím jakoby na nový účet a ještěktomu bez smlouvy jenom s úvazkem na půl roku, tak DHD dostanu za 8400Kč!!! Já teda nevím, školy nemám, ale většinou to bývá naopak. Tak si na to dávajte bacha a ušetřte penízky.
jajaptak
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 27, 2009 11:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od jajaptak »

Po několika letech používání modelů HTC (MDA I - V, HTC HD2)jsem si koupil v září (ovlivněn reklamou) Samsung Galaxy S. Myslel jsem že dostanu něco super. Ale Samsung po 3 měsících opouští a vracím se k HTC (DHD). Samsung není špatný stro ale Samsung nemá takovou podporu jako HTC ale hlavně asi nemají uživatelské zkušenosti. Ovládání a prostředí není tak efektivní, je tam spoustu nedotažených věcí, není oficiálně FROYO (používal jsem custom ROM), u těch modelů od léta nefunguje tzv trojhmat (recovery a download mod) a musíte to opravit fixem který není trvanlivý. Hardwarové ovládání (myslím tím tlačítka hlasitosti a Power) nejsou ergonomická (jsou dost zapuštěná a špatně se po hmatu hledají a mačkají). Je to plasťák (nevím jestli výhoda nebo nevýhoda) a to mě osobně trochu vadilo c tom že ten telefon klouže v ruce. Pokud necháte oficiální ROM tak systém laguje. Docela trable jsou s KIES, není nad to když to člověk připojí k PC a má to jako další disk. Ten kies je ve spolupráci se Samsungem takový zmatený. To myslím že iTunes u iPhone je lepší.
Takže už jsem požádal o odpuštění HTC :) a s vracím se s radostí k HTC. To je moje zkušenost a můj názor.
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

Duel: Samsung Galaxy S vs. HTC Desire HD

Příspěvek od radaumacher »

Rozhodoval jsem se mezi SGS a DHD a přestože jsem si je oba v obchodě osahal a krátce vyzkoušel, napíšu více o SGS, jelikož právě ten jsem nakonec zvolil.

Rozdíl velikostí displeje podle mě není nijak markantní, takže to je spíše o pocitu nebo vyložené potřebě či chuti mít ten větší. Dále konstrukce, nevím jak jiné kusy, ale můj SGS nemá sebemenší problém a často kritizovanou měkkost zadního krytu bych viděl jako problém pouze v případě, když je kryt sejmutý a hrozí, že ho zlomím neopatrností při manipulaci, na tělě sedí jak přibitý a lehké promáčknutí sice je možné, ale zatím se mi to nepovedlo nechtěně, takže např. při držení telefonu nebo běžné manipulaci s ním, pokud nemá člověk cit a ruce přístavního dělníka, není žádný problém.
Displej je dle mého výborný a i na Mobilmanii se jevil SuperAMOLED jako veskrze nejlepší technologie:
http://www.mobilmania.cz/clanky/velky-s ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Systém Android mají oba a u SGS se na Štědrý den, potažmo na Silvestra čeká na oficiální aktualizaci na Froyo, takže tady není co řešit, snad jen vyhlídky na Gingerbread jsou asi světlejší u HTC.
Výdrž baterie, při mém použití (často wi-fi nebo data, 2-3 hovory do dvou minut a 20 sms denne, sem tam hudba nebo hra), je tak akorát den, ale podle ohlasů z fóra DHD o tolik zářnější není.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů