Vodafone 845

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Vodafone 845

Příspěvek od onderfaus »

Dobrý den,

dneska sem vyzkoušel vodafone 845 a sem zněho nadšen a chci siho koupit.chcise ale zeptat, když tam dám simku z O2 pojede na něm vše jak má?(3g, mmsa další?)

děkuji za odpovědi
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Vodafone 845

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Ano bude fungovat.
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Vodafone 845

Příspěvek od onderfaus »

Děkuji za odpověd. Doufam že to dneska vyjde a mamka odpoledne donese mobil domu(škoda že sem v praci), protože se strašně na ten mobil těším. Měl sem jen chvilku(pul dne) pujčený tento mobil a byl sem zněho fakt nadšen.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Vodafone 845

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Za ty peníze bezproblémovej telefonek.
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Vodafone 845

Příspěvek od onderfaus »

tak už ho mám konečně doma. je fakt bomba za tu cenu.předel jsem z windows mobile a myslím ze k lepšímu. žádne zasekavani,zpomalení prostě jede plynule. kdyby měl větší displej, byl by bombasticky, ale za tu cenu se snad vůbec nepropdavaj mobilu s dotykovym displejem. také se mi líbí GPS, která nachází extrémně rychle satelity a rychle najde moji polohu. jako navigacni software používám copilot,který se mi graficky líbí. pokud vyjde čas mezi brigadou, tak napíšu malou recenzi tohoto mobilu, protože so to tento mobil zaslouží.
ps.: promiňte pokud jsou preklepy v textu, píšu právě na tomto mobilu a ještě nejsem zvyklý moc na softwarovou klávesnici. předtím sem měl HTC TYTN II který měl qwerty klávesnici.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 26 hostů