General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na MWC je k vidění celá řada produktů od nám příliš neznámých výrobců. Patří mezi ně třeba General Mobile, se kterým jsme se zatím na českém trhu neměli možnost setkat. Radovat se ale mohou čtenáři ze Slovenska, kde už General Mobile jedná s některými partnery o distribuci nových komunikátorů s Androidem. Těch bylo na stánku vidění hned několik, nejvíce mi ale padl do oka dualSIM se systémem Android 1.6 (později se počítá s aktualizací na verzi 2.0). Tento zajímavý přístroj nebyl ve veřejné expozici, produktový manager mi jej ukázal až po chvíli konverzace, takže je to pěkný úlovek. DualSIM má HVGA displej, dva sloty na SIM karty, podporuje Wi-Fi, Bluetooth a GPS navigaci. V zařízení najdeme procesor Marvel Xscale "Tavor" s taktem 624 MHz.

obrázek

K vidění byly dále modely Touch Stone a Cosmos2, které už mají jeden telefonní modul (GSM/UMTS). Také jsou vybaveny 624 MHz procesorem a u modelu Touch Stone navíc najdeme WVGA displej s úhlopříčkou 4,3" a pohybový senzor. Touto bleskovkou se s vámi nyní loučím a vyrážím s předstihem na tiskovou konferenci HTC, která začíná v 10:30.

obrázek

obrázek
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

"Radovat se ale mohou čtenáři ze Slovenska" - Na co? Na ošklivý plagiát HTC Touch Diamond 1? Asi by toto opravdu nechtěl..
Druhý device už vypadá trochu lépe..
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od berczo »

Jeden jako druhý mi připomínají některé nejmenované zařízení od HTC :-)
Holt, nač vymýšlet, když rychlejší je okopírovat a malinko pozměnit ... chtěl bych mít práci jako designer :-)
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od martan1981 »

Bigis píše:"Radovat se ale mohou čtenáři ze Slovenska" - Na co? Na ošklivý plagiát HTC Touch Diamond 1? Asi by toto opravdu nechtěl..
Druhý device už vypadá trochu lépe..
Nechcem vŕtať, ale ak si myslíš, že tvoja G1 je nejaký dizajnový skvost, tak si padol z jahody :smile: . O výhodách dual SIM snáď písať netreba.
Samozrejme DSTL1 je možné kúpiť/doviezť aj teraz, ale táto jeho vylepšená verzia o HVGA displej a GPS je vcelku zaujímavá. Škoda toho obrovského tela, v porovnaní s malým displejom. To druhé zariadenie vyzerá už dosť na úrovni. Nech je to kľudne kópia čoho chce, ak je to funkčné a stojí to polovicu originálu, tak prečo nie.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Já tu nepíšu o designu, ale o kopii.
Uživatelský avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 301
Registrován: stř dub 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Bydliště: Bystřice

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od berczo »

Nač ten zbytečný flame pánové ?
Jsou to všechno jenom subjektivní pocity každého z nás ... ;-) Jednomu se líbí to, druhému tamto ...
2martan: bavili jsme se pouze o podobném designu k jistým zařízením, nic víc ;-)
2bigis: nebo spíše o kopii designu ? ;-)
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Jáko moderátor bych měl naopak bojovat proti Flame a nesnažit se ho zakládat. Takže prosím, tuto diskusi ukončíme a dále se budeme věnovat diskusi o zařízeních General Mobile. Děkuji.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od HTCKlorec »

Zeby telefon pre tatka? :D 2 SIM, Android (prenho o dost blbuvzdornejsi od WM), Wi-Fi, GPS... co viac si moze priat? :)
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od nirman »

Pry flame, to ale musi ven :D aji me jako prvni napadlo po nacteni stranky, ze to je jak cinska kopie. Teda me napadlo, ze vzorem byl TP1, protoze ho vlastnim a jsem na nej zvykly ale Diamond a TP jsou skoro stejni. Tohle taky.
xanada
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 18, 2010 10:15
Zařízení: Nokia N82

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od xanada »

hovori sa ze z peknej misky sa nenajes ked je prazdna...naco mi bude krasny mobil ked mi nespravi tu pracu ktoru od neho pozadujem?
nevin
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte pro 01, 2009 16:32
Zařízení: HTC Touch Diamond 2, Samsung Galaxy S4 mini

General Mobile a jeho dualSIM s Androidem

Příspěvek od nevin »

Kde já ho už jen viděl? Ááá, už vím, starý známý SciPhone N21 ----- http://www.mysciphone.com/pro11-1.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů