Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Jestliže patříte mezi fanoušky komunikátoru Motorola Milestone, který se doufám v příštím roce oficiální cestou dostane i na náš trh, určitě by vám nemělo uniknout nové video, ve kterém si Milestone můžete velmi dobře prohlédnout. Autorem videa je Matt ze serveru TracyAndMatt.co.uk, který tento komunikátor označil za jeden z nejlepších produktů od Motoroly, který se mu v posledních letech dostal do rukou. Jen upřesním, že Motorola Milestone je oficiální označení evropské verze komunikátoru, v USA se prodává jako Motorola Droid (s CDMA).

Motorola Milestone na videu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qgGZB_MHKDg[/youtube]
Qwerts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: sob říj 21, 2006 15:22
Zařízení: Lumia 640
Bydliště: Ivanovice na Hané

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od Qwerts »

Kdybych kradl...tak jdu do nej :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od Jiří Hrma »

jj, tenhle kousek se mi také velice líbí. Snad se v ČR oficiální distribuce dočkáme, pořádný komunikátor od Motoroly tu už dlouho nebyl. Zkusím to ověřit...
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od Daidalos »

Na Ebay už dávno je,takže já bych v tom problém neviděl..
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na ebay jsem si dal na prosinec osobní BAN, protože jsem tam udělal tolik nákupů teď v poslední době, že se musím alespoň do února krotit :-) Tuším že MotoMilestone má tady na fóru uživatel millenium.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od mvp »

Je jich tady vic,vzdyt v nemecku je ma vodafone volne v prodeji uz nejaky cas .... mimochodem tak velka pecka to neni , nedotazeny android , slabsi procesor ..... ale jinak je velice sympaticky . urcite ale neprecenovat :-D
Uživatelský avatar
-=mike=-
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř kvě 27, 2009 20:58
Zařízení: HTC Kaiser, Google Nexus S

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od -=mike=- »

no vyladenost cpu pri androide,je vzdy lepsia ako pri wm..A to som wm fanusik..
Myslim si,ze milestone zapada do druhej generacie android zariadeni,ktore budu riesene aj na hry a vykon.A marvell s gpu Power VR je dost vykonny..Je to vidiet na hrach pri iphone.Cely android a aplikacie su roznorode a graficke.Takze vykonu by som sa nebal.Mne staci,ked pustim kameru-fotak na mojom htc kaiser a pustim kameru na androide v kaiserovy,tak by si videl ten rozdiel v rychlosti a to nehovorim v tmavej izbe..Vyladenost a vyuzitie hw,je ozaj super
;)
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od mvp »

Ve srovnani se poslednimi wm je android v zobrazovani , plynulosti strankovani a vlastne ve vsem o neco pomalejsi nezli wm (tim nemyslim "pomaly") , nedostatecny vykon na video je zcela jasny,ackoliv vubec moznosti jsou bidne,takze problem se objevi poradne teprve az budou kvalitni prehravace ktere vubec tuhle disciplinu zprovozni (tady je asi nejvetsi zrada vzhledem k tomu do jakeho sektoru se smeruje , dalsi aplikace kde by byl znat rozdil vykonu vubec android nema/nezna/nelze, takze srovnavat ani neni co (prace s dokumenty rozsahlejsi databaze , narocnejsi 3D hry, prace s foto atd)
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od bkf1 »

Dradicne tupy a prazdny design tolik typicky pro soucasnou dobu...
option
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 19, 2009 20:03
Zařízení: Motorola DROID

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od option »

design je naopak dost originalni ... tupy a prazdny design maji lg a samsung telefony napodobujici iphone .... ale tahle hranata skatule ma svuj styl

-- doplnění předchozího příspěvku (sob pro 19, 2009 20:37) --

jinak fakt nevim co na androidu povazujete za nedotazene, rozsahle databaze ? v pohode na co ma android integrovany SQL server ? v tom neni problem. Prace s dokumenty ... chacha ... v telefonu jo ? no ne ze by to neslo jsou tu office documents to go, nebo google docs, ale imho na tohle je notebook a ne telefon. Imho je android vyladeny paradne, nerikam ze to nemuze byt vzdycky lepsi, ale zatim ho vidim osobne na pomyslne spicce ledovce vsech dostupnych os na trhu. Pokud tedy nepocitam tech 200 tisic aplikaci iPhonu nebo kolik jich je, ale to je spis takovy pseudoargument, iphone jako takovy za moc dobry nepovazuju. Uz kvuli Apple a jejich pristupu. A WM ? Tam uz si nevyberes protoze cert vi kdy tahle platforma definitivne odejde ze sveta ... roky na to microsoft ani nesahl, a kdyz si uvedomil ze zaspal dobu to jedine na co se zmohl je ohlaseni win7 na konec pristiho roku ... kde v te dobe bude uz Android je asi jasne. Patrne na trunu a kdo vi zda uz uz nebude dotahovat podil iPhone. Takze at se na to divam jakkoliv pripada mi android jako jedina rozumna varianta.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od mvp »

Kde co bude za par let jsou plky na prd , nebudu resit u spotrebaku co bude za x let , kdyz takovehle kramy stridnu behem roku nekolikrat .... pokud hodnotis androida ci wm s pozice pouheho telefonu a potrebujes jen volat a psat sms .... (puvodne jsem chtel napsat tak je treba android lepsi , ale kdyz jsem si uvedomil ten mizerny dialer a praci s kontakty - vcetne vsech dostupnych s marketu - tak tu vetu radi nedokoncim :-D)
Pokud budes hodnotit moznosti zarizeni celkove - tedy hlavne uroven a dostupnost aplikaci tak jednoznacne narazis na to ze androidi soft je ve srovnani s programy na windowsy neco jako detska hracka a s pohledu uzivatele takovych aplikaci je jen legrace se to vubec snazit srovnavat , neni prakticky co . Ze s tim neumis pracovat nebo to proste nevyuzijes je vec jina , pak totiz hodnotis svoje pozadavky a ne moznosti zarizeni a to je celkem na dve veci , ze .....

Co se tyce Milestona tak designove hodnotim jako velice povedene , zarizeni "ma ducha" , proste je to "amerika" , an to jsem nejak zatizeny :-) HW je to moc pekne , pohodlne a vyvedene zarizeni .... Nechce se mi s nim zatim rozloucit ackoliv s tim prakticky nejde nic delat - hromada veci ktere jsem zvykly vyuzivat zde proste nelze a je hodne komplikovane , i pres mizerny fotak ktery dost casto potrebuji pouzit (nastesti nepotrebuji zadne umelecke snimky,takze se s bidnejsi kvalitou bez problemu srovnam) , horsi uzivatelske nastaveni a ficury a dalsi omezeni je to porad "oblibenec" :-D ....

mimochodem .. ty jsi v US ze mas Droida ???
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od bkf1 »

To OPTION:
Co je originalniho na "hranate skatuli"? Navic v dnesni dobe, kdy jich kazdy vyrobce chrli 50 denne :smt021 Jinak co se tyce Samsungu nevidim absolutne zadnou podobnost mezi napr. B7300, i8910, S7350, S8300, U800 atp. a iPhone :smt017

To MVP:
Jakyho "ducha" smarja??? Kdyz se vy*eru na talir, tak to ma vetsiho ducha nez tohle prazdno :smt021 To mi pripomelo, jak se mezi umeleckymi fotografy rika "...ani pr*el bych si s tim nevytrel, protoze ten papir nesaje..."
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od mvp »

Ono pane "designere" by chtelo nejdrive to zarizeni mit a osahat,prohlednout ... a ne zvastat o necem s nic nerikajich fotografii - tim bych priste zacal byt tebou :-D
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od bkf1 »

Ja mam dobrou predstavivost, co se tyce tvaru a barev, takze mi uplne staci video: http://www.youtube.com/watch?v=hgEbZBntRQw" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak Motorola snad nikdy nepredvedla nejaky ten "design", takze ji nemam vubec za zle, ze predvadi tohle. Samozrejme krome designu Razru, ktery se opravdu VELMI povedl a ktery diky tomu mohla uspesne recyklovat mnoho let. Kdyby ted jejich designeri zapojili veskerou svou kreativitu, tak by z toho stejne pravdepodobne vznikl pro Motorolu typicky "vajecny" hnuj (jeden z ukazkovych prikladu je napr. Motorola U9), takze je to vlastne jedno, ze z toho vzniklo tohle. Kdyby to byla klasicka navigace do auta, kde je design az nekde uplne vzadu, tak by to stacilo, ale design telefonu si zaslouzi MNOHEM vic nez cistou ucelnost.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od pk »

Nazor na dizajn je velmi subjektivna zalezitost.. To ze sa tebe nepaci nemusi znamenat ze sa inym nemoze pacit..
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od bkf1 »

To PK:
Tak to rozhodopádně :wink:
CHOURIS
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 13, 2009 1:36
Zařízení: n73

Motorola Milestone: 16 minut dlouhý videopohled (anglicky)

Příspěvek od CHOURIS »

No ze začátku se mě nelíbil, ale čím víc na něj koukám tak tím víc se mně zamlouvá. Je takovej chlapskej. Naco nějaký květnatosti. Hlavně je z kovu takže to neprakne max se to vohne no a tak to srovnám kladivem. Má to i klávesnici takže když si dáte nějaký emulátor na PC nebo PSP hry tak to může být i pěkná konzole.
Možná si ho koupím rozhoduju se mezi ním a X10. Jo akorát se mně u něj nezdá to hnědý vzadu. Myslím, že to je repro. Ty dírky se budou dost zanášet.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů