htc hero vs g1

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
zackon
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 15, 2009 19:29
Zařízení: Samsung omnia II

htc hero vs g1

Příspěvek od zackon »

KTerý?Jsem na 90% rozhodnutej pro G1-super cena,KLávesnice ,ale na hero se mi líbí to nové prostředí....dá se kdyžtak dostat do G1 to prostředí?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

htc hero vs g1

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Ahoj, samozdřejmě je možné dostat HERO prostředí do G1čky, ale bohužel to ještě nestojí za to. Kluci z XDA DEVELOPERS na tom samozdřejmě makaj a den co den vycházejí nové buildy ROMek, ale stáje to není ono. (Občas to spadne, nefunguje BT a ledky a pod.. ). Spíše doporučuji CyanogenMod ROMku (stabilní, dnešním dnem verze 4.0.4)

G1 má dobrou klávesnici, HERO zase větší paměť a foťák. Já jsem si koupil G1 hlavně kvuli té klávesnici (To ještě HERO nebylo na pultech), ale G1 je G1 :)

Hlavní co budeš must udělat je ROOT a potom nahodit HERO ROMKU přes TENTO návod.

Návody vypadají na první pohled hrozivě, ale není se čeho bát, je to celkem jednoduché. Doporučuji přečíst předem :)

Pokud ti to potom nebude vyhohovat, můžeš se vrátit nazpět tak, jak jsi telefon koupil. Návod ZDE.

Pokud nějaké další dotazy, piš zde do fora, určitě zde spoustu věcí vyřešíme..

EDIT: Ještě dodám, že chystám návod, kde je možné měnit ROMky (třeba JF, Cyanogen a HERO) jak na běžícím pásu s veškerým nastavením a zálohou :)

Ještě jeden EDIT: V podstatě všechno, co běží na HERU běží v alternativních programech i na G1, sice to není tak hezké, ale funguje to :)
Croog
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv zář 03, 2009 18:29
Zařízení: Nokia E70

htc hero vs g1

Příspěvek od Croog »

Ahoj, já se zeptám trošičku jinak. Nadstavba HTC sence mi moc nevyhovuje. Vím ale, že má hero také novější android 1.5. Jak je to s upgradem G1 na novější OS? Musí se také rootovat a podobné srandy, nebo to lze nějak "legálně" upgradovat (bez vedlejších účinků ve formě čehokoliv nefunkčního)? dík
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

htc hero vs g1

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Samozdřejmě pokud vyjde na světlo světa oficiální upgrade, tak můžeš upgradovat oficiálně. (Stalo se tak naposleddy tuším někdy v dubnu/květnu) z verze 1.1 na verzi 1.5 cupcake.

Doporučuji ale ROOT (sice přijdeš o záruku, ale je to vratné a tím opět záruku získáš :) )

Například nová ROMka od Cyanogen má v sobě již nějaké nastavení a aplikace z připravované verze 1.6 Donut.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů