Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dell připravuje pro čínského operátora OPhone komunikátor s názvem Mini 3i, který bude postavený na platformě Open Mobile System, což je systém postavený na Linuxu, který ve velké míře využívá zdrojových kódů Androidu. Zpětná kompatibilita s klasickými Android aplikacemi by tedy měla být zajištěna. V Evropě se s ním ale s největší pravděpodobností nesetkáme.

Bleskovka

Displej nabídne úhlopříčku 3,5" a netradiční rozlišení 640×360 px, zobrazit dokáže až 262k barev a pochlubí se multidotekovým ovládáním. Chybět nebude Bluetooth a GPS, o Wi-Fi zatím zmínka chybí. Pro pořizování snímků bude připraven 3 MPx fotoaparát s autofocusem, který zvládne i záznam videa ve VGA rozlišení. Hmotnost přístroje včetně baterie bude pouhých 103 gramů, rozměry 58 x 122 x 11.7 mm.

Na čínském serveru tech.sina.com si můžete prohlédnout téměř 40 kvalitních fotografií nového Dellu Mini 3i.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

3mpx zrovna moc není.Asi by měli přidat pokud se chtějí aspoň trochu uchytit.Stejně tak Wi-fi pokuď jí vynechají asi moc šancí nemaj..
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Standa »

Být to růžové, je to telefon perfektně přizpůsobený vkusu blonďatých slečinek s růžovou kabelečkou a bílým páskem :-D
No, když to má v názvu "Mini", mohlo by to znamenat, že se plánuje i "Maxi" ne? To už by mohlo za něco stát...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

Co pořád máte s těma pixelama respektive megapixelama foťáku vždyť to nikdy nic nevypoví o samotné kvalitě fotek, já už na to pomalu začínám být alergický. :D Samotný počet pixelů je až jedno z posledních kritérií. Pokud máš špatnou a malou čočku a levný CMOS snímač tak ti něpomůže ani 20Mpx. Mpx ti ovlivní jen to jeslti budeš mít malou hnusnou fotku nebo velkou hnusnou fotku, kterou si stejně zmenšíš. (Mpx můžou mít vliv až u velkých čoček, které dokážou pojmout dostatek světla ale opět platí, že bez kvalitního CMOS snímače je k ničemu i zde Mpx).

Co se týká samotného zařízení tak mě osobně se líbí po designové stránce, jen nějak nechápu, že nechali ladem tolik místa pod i nad displejem. Pod displej by se vlezlo hned několik D-padů nebo při nejmenším alespoň pár HW tlačítek. Co mě ale hodně zarazilo a toho bych se i bál, kdybych měl o tento přístroj zájem je pozoruhodné rozlišení, které může přinést jen nekompatibilitu ale nic navíc. Stačilo přidat 20px na šířku a hned by to bylo vpořádku.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

Cos tady psal já vím.Jenže každej člověk,který tomu moc nerozumí si řekne: "Hele tenhle Dell má jenom 3mpx foťák,ten s tim nic neudělá.Ale koukej tenhle Samsung omnia HD má 8mpx.Já hodně fotim tak si koupim ten druhej".A asi to takle bude ;)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

Jo tak to máš určitě pravdu hold lidé jsou zvláštní, osobně nechápu nikoho kdo si koupí dražší věc (jakoukoli) aniž by se předem informoval a pozjišťoval při nejmenším co jednotlivé parametry vůbec znamenají :). Reklama má dneska větší sílu než nejvýkonnější zařízení na trhu. :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

To je prostě tak proč si lidi kupujou Iphone aniž by o něm co koliv věděli..
Uživatelský avatar
zackon
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob srp 15, 2009 19:29
Zařízení: Samsung omnia II

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od zackon »

A co sem pleteš iPhone?Moc jsem tvůj příspěvek nepochopil,jestli narážíš na iPhone nebo na tupost českého národa?

Svestka píše:Jo tak to máš určitě pravdu hold lidé jsou zvláštní, osobně nechápu nikoho kdo si koupí dražší věc (jakoukoli) aniž by se předem informoval a pozjišťoval při nejmenším co jednotlivé parametry vůbec znamenají :). Reklama má dneska větší sílu než nejvýkonnější zařízení na trhu. :)
Já si nikdy nezjištuji parametry protože když si je začnu zjištovat tak zjistím že mi nesedí ani jeden...takže musím mít 3,abych byl spokojenej..jediný zařízení který by vystihovalo moje představy by bylo HTC leo s 16gb vnitřní pamětí a hardwarovou klávesnicí pak bych nepotřeboval 3,ale moje zařízení snů asi nikdy nikdo nesplní....oni nechápou že i manažeři si občas chtějí poslechnout hudbu z kvalitních sluchátek bez redukce a při tom odepisovat na maily...ch jo
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

Tak v těhdle věcech kompromisy nedělám a raději budu u starého přístroje, dokud nenajdu alepsoň takové zařízení, které by většinu mých požadavků splnilo. Poté co jej najdu si o něm přečtu články a poptám se lidí co jej mají jak jsou spokojeni atd. Dříve bych si drahé zařízení, především elektroniku nekoupil. Je jasné, že pár ústupků se musí udělat vždy ale otázkou je v čem a kolik těchto ústupků je. :)
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

Narážim tady na tupost lidí.Jednnou jsem se byl mrknout v bazáči a jedna ženská na obsluhu:"Máte ten Iphone,kámoška ho má a prej je strašně dobrej." a prodavač na to:"a jakou verzi? a jakou interní velikost?" a ž:"Já nevim,mně je to jedno,hlavně když s nim budu moct telefonovat a psát SMS,a taky se mi musí líbit.Já se stejně v technice moc nevyznám" .

No tak kam to potom spěje,když si,ženská koupí telefon za 12tisíc,když by jí stačilo něco okolo 5000.Jenom prostě proto,že Iphone je "IN".To už sem,ale nepatří..
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

No jo, jestli ta ženská má manžela tak vyliskat, už asi není módní utrácet za boty :D
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

:D,ale tohle sem fakt vyslech..stejně tak je to u mýho kámoše.K vánocům chtěl E-tena,ale né od rodičů dostal Iphone.KDyž se ptal proč,tak prej jim to doporučili v O2,že Iphone maj teď mladý rádi(až na mně :D) ;)
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

No jo to jsou strašné zkušenosti, já to slyšet na vlastní uši tak to ve mě zanechá následky. Naštěstí slečna ví, že když by mi náhodou chtěla koupit nějaké elektro tak se mě první zeptá co a jak a nebo ho pro jistotu nekoupí. :D Teď už jsme ale fakt moc OT. :)

Aby měl můj příspěvek alespoň malou hodnotu tak sdělím, že nejen chybí zmínka o Wi-Fi ale tento přístroj Wi-Fi nemá což je další trochu méně pochopitelný aspekt stejně jako fakt, že nemá ani 3G (Zvlášť jednáli se o zařízení, zaměřené na Čínu).
zipiik
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 11, 2008 14:44

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od zipiik »

Daidalos píše:Narážim tady na tupost lidí.Jednnou jsem se byl mrknout v bazáči a jedna ženská na obsluhu:"Máte ten Iphone,kámoška ho má a prej je strašně dobrej." a prodavač na to:"a jakou verzi? a jakou interní velikost?" a ž:"Já nevim,mně je to jedno,hlavně když s nim budu moct telefonovat a psát SMS,a taky se mi musí líbit.Já se stejně v technice moc nevyznám" .

No tak kam to potom spěje,když si,ženská koupí telefon za 12tisíc,když by jí stačilo něco okolo 5000.Jenom prostě proto,že Iphone je "IN".To už sem,ale nepatří..
Je to sice dost OT, zprava byla o Dellu s Androidem, ale neda mi...telefon je dnes uplne normalni spotrebni zbozi, vetsinou ma i reprezentovat, takze ho vetsina lidi tak i kupuje. Proste kamoska doporuci, ze je fajn, tak proc bych si ho nekoupila i ja, pokud se mi libi (zeny uz jsou takove, pro ne je tenhle faktor rozhodujici), dobre sedi v ruce a umi, co potrebuju. Ze umi milion dalsich veci, je mi sumak.
Ale pro tenle mentalni proces prece nemuzete nazvat kupujici tupcem, jen ma jine priority nez megabajty, megapixely, prisvetlovaci diody, GPS, uhlopricky a operacni systemy, proste chce telefon na pouzivani a netravi denne hodiny na forech o mobilech nadavanim na proklaty Apple, ktery brani vyvojarum aplikaci.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

No ale to je ale jako koupit si traktor na sekání trávy na zahradě. Když si ho koupí tak zjistí, že ty věci, které nepotřebuje dělají přístroj zbytečně složitějším a vůbec dané věci nevyužije a zaplatí 3x více než by měla za špičkový telefon, se kterým by mohla dělat to samé co od něj vyžaduje a dokonce by se jí mohl lépe ovládat. Je to spíše o tom, že ona ani nevěděla co vlastně kupuje a to je při takovém zařízení opravdu kravina.
zipiik
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 11, 2008 14:44

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od zipiik »

Proc? Spousta lidi si kupuje televizi tak, ze prijde do elektra, reknou si, ze tahle se jim vejde do obyvaku, libi se jim design, obraz jim prijde fajn a maji na ni a neresi, jestli je to plazma nebo LCD, jestli ma LED nebo CCFL podsviceni, DVB-S tuner, EPG a HD...proste si koupeji televizi. Sice si koupi fullHD televizi na sledovani pozemniho SD vysilani, zaplatili penize navic za featury, ktere nevyuziji, ale jsou spokojeni a nezajima je to.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Svestka »

Jo to je pěkné přirovnání jen jak jsem psal já osobně bych toto udělat nemohl prostě mě to příjde jako škoda peněz koupit něco o čem nic nevím, nejdříve zjišťuju a potom kupuju. Ale přece jenom televize se až tak moc neliší od sebe jako mobil a pocket pc zařízení (ať už s GSM modulem nebo bez). Hold o tomhle se nemá moc cenu hádat (diskutovat), protože to jsou dost subjektivní názory.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od bkf1 »

Mno teda u Dellu bych cekal D-Pad... iDebilizace zachvatila uz uplne vsechny :evil: i kdyz takovy Samsung i5700 a i7500 ten ovladaci zaklad na Windows Mobile maji akorat to ma jednu "drobnou" chybicku... tyhle Samsungy jedou na Androidovi :-(
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Daidalos »

zipiik píše:Proc? Spousta lidi si kupuje televizi tak, ze prijde do elektra, reknou si, ze tahle se jim vejde do obyvaku, libi se jim design, obraz jim prijde fajn a maji na ni a neresi, jestli je to plazma nebo LCD, jestli ma LED nebo CCFL podsviceni, DVB-S tuner, EPG a HD...proste si koupeji televizi. Sice si koupi fullHD televizi na sledovani pozemniho SD vysilani, zaplatili penize navic za featury, ktere nevyuziji, ale jsou spokojeni a nezajima je to.
Tak ale přesně o tomhle je řeč.Proč si kupovat teůefon za 14tisíc,když by mi naprosto suveréně stačil telefon za 5? Jako k čemu je takovýhle ubohý vyhazování peněz? Chápu,když si to ten člověk koupí a ví co od toho čekat..
Chrono Leggionaire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: pát srp 25, 2006 11:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note 10
Bydliště: Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Prohlédněte si komunikátor Dell Mini 3i na 40 fotografiích

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

bkf1 píše:...
OT

Nevím, jestli "iDebilizace" zachvátila úplně všechny, ale tebe jak vidno zachvátila zcela určitě. Stačí si nechat tento "pojem" vyhledat ve fóru a a je to jasně zřejmé.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 25 hostů