Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od Jiří Hrma »

Autoři komunikační služby Nimbuzz, která dohromady sdružuje protokoly Google Talk, AIM, ICQ, MSN, Yahoo, Facebook a Skype, vydali freeware klienta pro operační systém Android. Stejnojmenná aplikace je k dispozici v Marketu a instalátor má přijatelných 855 kB. Program dokáže bez potíží běžet na pozadí a na případné nové zprávy upozorňuje přes notifikační oblast systému Android (horní výsuvná nabídka).

Bleskovka

Nimbuzz dokáže načítat statusy i avatary vašich přátel a celkově se jedná o velmi vydařenou aplikaci. Pokud vám pro Android z nějakého důvodu nevyhovuje bezplatná verze IM+ Lite klienta, mohl by pro vás být Nimbuzz tou správnou alternativou.

Zdroj: CoolSmartphone.com
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od martan1981 »

Tak na toto som dlho cakal. Aj ked radsej mam fring, ale ten by mal byt coskoro tiez.
Nemohol by mi niekto s Androidom napisat ci aplikacia bezi na pozadi ako Service?
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Výborná aplikace, dneska jsem si jí ráno cestou do práce stáhnul a už patří do mých "must have apps" :)

To martan1981: Ano, aplikace jede na pozadí jako Service.
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od milennium »

Abych řekl pravdu,měl jsem NIMBUZZ v HTC Hero asi tak 10 minut... A šel rychle pryč... Dlouho jsem hledal nějaký "vhodný" IM klient a nakonec jsem zakoupil za 5 Euro IM+... A jsem velmi spokojený... Doporučuji ! Investice se opravdu vyplatí...
martan1981
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: sob črc 11, 2009 22:13
Zařízení: SGS4

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od martan1981 »

bigis:
A prosim ta ako funguje GoogleTalk. Kedze telefon ma na to nativnu aplikaciu, nova sprava sa ti zobrazi v nej alebo v Nimbuzze? Alebo si si Google Talk v Nimbuzze neaktivoval.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Google talk nepoužívám, nemám tam nikoho, kdo by mě odepsal.. Používám tam Skype, ICQ a Facebook.
ge0rge
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob srp 08, 2009 16:55
Zařízení: HTC Hero - Android OS

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od ge0rge »

martan1981 píše:bigis:
A prosim ta ako funguje GoogleTalk. Kedze telefon ma na to nativnu aplikaciu, nova sprava sa ti zobrazi v nej alebo v Nimbuzze? Alebo si si Google Talk v Nimbuzze neaktivoval.
nechal bych radeji nativni podporu google talk primo v telefonu, ta je naprosto spolehliva ...

jinak kdyz uz clovek ma gmail tak je logicke ze je pripojen i na google talk, je to v podstate jedna sluzba. Kdyz jiny gmail uzivatel mi chce poslat email okamzite vidi ze jsem online na google talk a misto mailu posila rychlou zpravu.

Skoda ze neco podobneho nezavedl i Seznam.cz ... byl by to de fakto konec ICQ v cechach ... a rozhodne by to udelat mohl protoze i google to postavil na volne dostupne technologii (xmpp), takze by to bylo nejen zdarma ale jeste s googlem kompatibilni.
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od Legend »

Z Nimbuzzu jsem byl nadšený chvilku i se svým HTC Touch HD, fungující Skype na mě udělal dojem a celkem bezproblémová instalace a relativně stabilní provoz také. Podpora odesílání souborů také výborná, ale přijímání již nezvládá. Bohužel, absence jakékoliv formy ukládání historie a nemožnost vyzvednout si zprávy, které vám někdo nechal, když jste byli offline, z tohoto programu činí jen další pokus o dokonalý IM.. (Pokud se tato verze liší od verze na WM 6.1, tak se omlouvám..)
krofold
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 02, 2010 17:27
Zařízení: HTC daimond 2

Nimbuzz: Povedený IM klient pro Android (freeware)

Příspěvek od krofold »

Nimbuzz je super aplikace v zahraničí.Jsem připojen stále nonstop.Je to levnější než sms která stojí cca 3,50.Do 3 mb za den je 25kč.A to nepropíšete.Ted vyšla nová verze Nimbuzz.Já mohu pouze doporučit.Používám na Symbian.Fring byla též super apka.Ale bohužel už nenačítá Skype.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů