Prepínanie užívateľa

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
azareus
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 23, 2015 19:45
Zařízení: Nokia Lumia 930

Prepínanie užívateľa

Příspěvek od azareus »

Zdravím. Mám na telefóne nastavených 2 používateľov. Subjektívne mám dojem, že keď mám obe kontá aktívne, telefón je nejaký spomalený. Keď ho reštartujem, je to OK. Ale keď neskôr znova prepnem na druhého používateľa a znova sa vrátim, tak je to zas nanovo spomalené. Otázka znie - ostáva po prepnutí sekundárneho používateľa aktívne aj toto, sekundárne konto? Teda stále na ňom niečo beží, aj keď sa prepnem do svojho primárneho konta? Alebo sa mi to len zdá, že je telefón pomalší. Vďaka.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od koumes »

Dle me stale bezi oba ucty a app na pozadi pro kazdy zvlast.A hlavne vsechny Google sluzby spojene s kazdym ucte,cili je to zpomaleni asi i znat.
azareus
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 23, 2015 19:45
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od azareus »

Aha... hej, asi to veru tak bude, dik za postreh. Škoda, že tam nie je možnosť "odhlásiť sa", ako pri PC. :roll:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od htcjirka »

To je tedy velká bída a chyba OS, ze toto zpomalí telefon..
azareus
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 23, 2015 19:45
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od azareus »

No veru, mám Motorolu G6 s čistým androidom, čakal som od toho aspoň nejaký "zázrak", keďže tam nie je žiadny balast - ale žiaľ, nula bodov. Niečo strašné. Už po 3 dňoch bez reštartu sa z toho stáva nepoužiteľný telefón (a to aj v prípade, že užívateľa neprepnem). Nokia 630 s Windows phone, ktorú mám ako náhradný telefón pre prípad núdze, je ďaleko ďaleko vpredu čo do svižnosti a reakcií :( Aktuálne pokukujem po niečom čo by malo aspoň 6GB RAM a keď nepomôže ani to, prechádzam na iPhone. Nedá sa svietiť.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od JirkaTom »

G6 není žádná sračka, chyba bude ve způsobu používání... :)
azareus
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 23, 2015 19:45
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Prepínanie užívateľa

Příspěvek od azareus »

Bohužiaľ buď tie 3GB RAM sú málo alebo to nezvláda procesor alebo neviem... a ja telefón používam tak, že denne z neho zavolám na 2 čísla, odošlem asi 10 mailov, pozerám FB či Instagram, odpíšem niečo na Messengeri a občas niečo vyhľadám cez Google... inak nič... Nemám ani žiadne widgety, žiadna nadstavba. Tak ako môžem telefón zle používať.. podľa mňa ho už ani menej používať nemôžem :D A to nedajbože by som tam mal nejaký launcher alebo neviem čo... V telefóne nemám napríklad ani jednu hru, ani jednu aplikáciu navyše, ktorú nevyužívam. Takže netuším kde je chyba. Ale telefón je extrémne pomalý, keď od neho niečo očakávam... ráno ho zapnem (občas ho vypínam na noc, nie vždy) a o tri hodiny keď chcem v obchode za pokladňou spustiť google pay, tak sa za mnou vytvorí rad nespokojných ľudí... lebo aplikácia sa štartuje 10 sekúnd, potom 10 sekúnd sa zapína NFC, potom 10 sekúnd hľadám v inej aplikácii Billa vernostnú kartu, pretože je to nadľudský výkon :D Nepoužiteľné totálne. Ja by som ho skúsil obnoviť na továrenské nastavenia, ale nechce sa mi s tým babrať.. všetko znova nastavovať... lebo určite sa všetko neprenesie do pôvodnej podoby sa bojím. Ale asi sa tomu nakoniec nevyhnem. Tiež by ma zaujímalo, kedy tam nabehne Android 9, čakal som, že budem medzi prvými kvôli čistému Androidu, ale nie. Asi to záleží aj od iných okolností, že :???:
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 19 hostů