Odblokování zamknutého telefonu HTC

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
blackcats
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon srp 29, 2016 10:22
Zařízení: SGS7
Bydliště: Hanoi Vietnam

Odblokování zamknutého telefonu HTC

Příspěvek od blackcats »

Dobrý den. Potřeboval bych poradit a nevím na koho se obrátit. Možná mi zde dokáže někdo pomoci. Bohužel mi tento týden umřel otec zůstali nám po něm jen 2 telefony. Máme k nim i doklad o koupi. O telefony nám nejde, ale o obsah. Chtěli by jsme nějaké fotografie otce. Oba telefony jsou ale zamknuté a nejde se do nich dostat. Piny na simkarty máme, přistup k jeho google učtu taky. Ale prostě do telefonu abychom stáhli jeho poslední fotky se nedostaneme. Jedná se o telefony HTC one a SAMSUNG S6. Pokud by jste mi dali jakoukoliv radu kam se obrátit pro pomoct byly bychom vám za celou naší rodinu velice vděční.
Takto vpadají obrazovky přes které se nedostaneme. myslíte že by nám vyrobce nějak mohl pomoci když máme doklady o koupi? nechceme dát telefony do továrního nastavení protože tím bychom přišli o fotografie. Ani jeden telefon nemá SD karty a tak ani po připojení usb k pc se nám nenačte obsah telefonu v pc. Dík za rady

P.S.: Samsung S6 se dá zřejmě vyřešit zadáváním špatného hesla a po několika zadání špatného hesla se pujde přihlásit přes google učet u HTC toto ale není možné ten chce stále heslo jen mezi to vkládá nějaká časový interval. (další pokus hesla bude možný za 30sekund)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Odblokování zamknutého telefonu HTC

Příspěvek od Jumbo78 »

Upřímnou soustrast. Já toto řešil před rokem.

I u toho HTC by měl fungovat stejný postup, jako na Samsungu.
Nebo zkus stáhnout horní lištu a podržet prst třeba na wi-fi, jestli se nedostaneš do nastavení.
narg
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 08, 2007 8:40
Bydliště: whole world
Kontaktovat uživatele:

Odblokování zamknutého telefonu HTC

Příspěvek od narg »

part 2 by nesel ?? https://drfone.wondershare.com/htc/htc-lock-screen.html" onclick="window.open(this.href);return false;
narg
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř srp 08, 2007 8:40
Bydliště: whole world
Kontaktovat uživatele:

Odblokování zamknutého telefonu HTC

Příspěvek od narg »

pripadne prubnout tuhle appku tady, sice pisou, ze to odemkne bez ztrat dat, ale kdo vi co to doopravdy dela https://www.androidphonesoft.com/resour ... ttern.html" onclick="window.open(this.href);return false;
stephanic
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 15, 2018 8:20
Zařízení: Huawei Honor 9

Re: Odblokování zamknutého telefonu HTC

Příspěvek od stephanic »

Generally, this issue is with many Android users. They lock their phone but unfortunately due to wrong password, the device gets locked. There may be other reasons as well but finally, you have to find the solution where you can unlock your locked HTC phone.
There are few ways with the help of which you can unlock your device and they are:
• Use OK Google voice match to unlock Android phone
• Unlock phone using Google account
• Restore your phone to factory setting
See more on: http://www.androiddata-recovery.com/blo ... tory-reset
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů