Aký typ úložiska zvoliť?

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Dcera dostala novy mobil s Androidom, a kedze ja som este stale WP fan, velmi sa nevyznam. Neviem, co tu mam odkliknut - ci microSD pouzit iba cisto na fotky a data, alebo aj ako nahrada interneho uloziska, teda aj pre aplikacie a podobne. Pri WM mi bolo odporucane aplikacie instalovat vyhradne do pamate telefonu, ale netusim, ako je to pri Androide, tak si radsej necham poradit. Vdaka.

Obrázek
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od xHeretic »

Taky jsem přecházel z L950 :)
Aplikace bych na kartu neinstaloval nikdy a nikde, je jedno co to je za systém. To asi jako bych si na PC programy co používám každý den instaloval na USB flasku strčenou do kompu.
Pokud tedy nemáš nějakej extra levnej telefon s minimem vniřní paměti...ale jestli jsi přecházel z L950XL tak tipuju něco s podobným foťákem jako Galaxy S8 ;)
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od spire011 »

Hah no rád by som na niečo prešiel aj ja, ale ako vidíš hneď v druhej vete - DCÉRA dostala nový telefón :D Takže mňa sa zatiaľ prechod na Android netýka :)) Vnútornej pamäte má tuším 16GB, takže nič extra, ale snáď bude zatiaľ stačiť (telefón je to Alcatel A5 LED - ten s tým bláznivým diskotékovým zadným krytom :D ) Ja zatiaľ nie som odhodlaný prejsť - ani ten jej Android sa mi veľmi nepáči, hoci je to zatiaľ fakt rýchle, asi aj rýchlejšie ako moja 950XL, aspoň čo do otvárania aplikácií. Ale systém ako taký sa mi nepáči... takže nakoniec možno ani na Android tak skoro neprejdem.....
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od koumes »

Dej tu prvni volbu,protoze ta karta je pomalejsi nez interni pamet.Zkousel sem na ledascem ji pripojit a zpomali se trochu chod OS.
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od spire011 »

Ok, vďaka :)
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Aký typ úložiska zvoliť?

Příspěvek od mposvar »

Jj.
Druhá volba pouze při nedostatku místa vnitřní paměti.
Takže za mne též první volba je jasná.
Z tohoto důvodu je také doporučována jako minimální velikost vnitřního uložiště 32GB.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti