SGN1,pad ics 4.0.4 po zmene dpi,najede jen do trojhmatu

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

SGN1,pad ics 4.0.4 po zmene dpi,najede jen do trojhmatu

Příspěvek od avalanche8 »

Zdravi,uprime si sypu popel na hlavu uz ted.Ac jsem to nepodcenil,dost precetl a nejsem analfabet,tak se zadarilo!! :-(
Udelal jsem root dle posledniho navodu viz http://www.youtube.com/watch?v=2eNTWzz4RMU" onclick="window.open(this.href);return false;
Prvni dve akce vporadku aplikace SU se vytvorila,nahral jsem room checker a overil zda je root,zarizeni je rootle,tak jsem nainstaloval aplikaci na zmenu dpi prvi nefungovala a druha najela pridelil jsem pravo a provedl znmenu na 240dpi a dal restartovat,ale notik nenajel dal nez do velkeho stribrneho loga a dal nic.Tak jsem si rekl ze je treba udelat treti vec tedy franco kernel r5 ktery jsem mela take na sd karte,najedu do cwm dam instal kernel,probehne ok,vratim se a dam restart.A opet to same nejde jen do loga.Je nejaka moznost vratit napr 4,0,4,vlasne jsem provedl root,a zmenu dpi a nasledne prehrani kernelu,pote zkouska faktory reset,dalwic cash take smazana a opet jen do loga.Pomuze jen odin??Doporucite prosim postup pro blba??V tomhle jsem fakt lama,ale moc rad bych to zmenil,a doucil se jak na adroida.Moc dekuji,jinak XDA znam,jen se v tom placam :-( ,prosim help Pepa
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

SGN1,pad ics 4.0.4 po zmene dpi,najede jen do trojhmatu

Příspěvek od avalanche8 »

Tak jsem to zachranil pres odyn,a nahodil jelly bean diky za reakce!! :-D
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

SGN1,pad ics 4.0.4 po zmene dpi,najede jen do trojhmatu

Příspěvek od Pipa »

Na změnu zaručeně funguje Rom Toolbox, v části performance je možnost editovat systémový soubor build.prop, od ICS se musí nastavit 2 hodnoty v GB stačila jedna, proto kolikrát končí na ICS změna DPI pomocí různých programů novým flashem. Takže je třeba změnit řetězce ro.sf.lcd_density - jsou tam 2x.
Jak jsem psal je možno použít výše zmíněnou utilitu, či normálně editovat zmiňovaný soubor.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů