Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Ahoj všichni, nechci být poslem špatných zpráv ale bohužel je to asi pravda, ani Desire S ani Desire HD aktualizací na ICS nedostanou!!! :'-(
Zdroj zprávy je zde: http://www.androidmarket.cz/mobilni-tel ... a-perniku/
a zde:
http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... namilo-htc
EDIT: Á, tak malá změna desire S jěště není potvrzeno, na oficiálním blogu je zatím skrtnuto pouze Desire HD.
http://blog.htc.com/2012/03/ics/
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou

Příspěvek od s.s.rock »

Je nadslunce jasné, ať už má HTC výmluvu jaké chce, že se tak rozhodlo kvůli vyššímu prodeji Desire C který tak jako jediný že skupiny Desire bude mít ICS. HTC ale asi neví že tímhle tahem vstřelilo kulku do hlavy. Vestsina lidí, co má slíbený model teď HTC (jako já) na dobro zavrhne a už si ho nikdy!!! nekoupí. :-(((
Nejhorší na tom je že jsou upgrade zřejmě připraveny ale HTC je prostě nepustí. Našel jsem totiž jednu piratskou stránku kde byl oficiální upgrade na Desire S ke stažení ale po cca 10ti minutách už je tam jen 404 stránka neexistuje. :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Jettero »

Vzdyt desire Hd je zari 2010 a eSko je unor 2011, kolik potencionalnich nastupcu htc uz vydalo. Vzdyt ostatni vyrobci nevydaji update ani na mobily ktere vydali minule leto. Nemluve o nokii ze.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Ostatní výrobci tím myslíš koho? Mimochodem HTC už updaty slíbilo a tohle se prostě nedělá, ať se někdo zlobí nebo ne. Je sposta lidí který si ten mobil koupilo jen kvůli tomu slibu a teď zjistili jak s nimi HTC vybehlo. No já nevím jak kdo ale můj další telefon bude mít určitě logo sony, ten alespoň své sliby plní a nesere si s prominutím do huby. ;-)
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Jettero »

Aha takže má donekonečna podporovat staré telefony na úkor toho že se nebudou prodávat nové? Na jaké výrobce? Na všechny.
Po dvou letech nemůžeš počítat že dostaneš update na novější verzi. U androidu to tak prostě není. Ja mám nyní Note a nepočítám že by do příštího dubna, nebo vůbec, dostal JB.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Jettero píše:Vzdyt desire Hd je zari 2010 a eSko je unor 2011, kolik potencionalnich nastupcu htc uz vydalo. Vzdyt ostatni vyrobci nevydaji update ani na mobily ktere vydali minule leto. Nemluve o nokii ze.
Mimochodem když premyslis takhle tak musíš být hodně bohatý když ti nevadí že si koupíš mobil a budeš vědět že za rok už nebude mít oficiální podporu a budeš tedy muset kupovat nový. To já když už mám dat za nový mobil ranec tak chci alespoň vědět že alespoň ty 2 roky mít podporu bude. ;-)
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Jettero píše:Aha takže má donekonečna podporovat staré telefony na úkor toho že se nebudou prodávat nové? Na jaké výrobce? Na všechny.
Po dvou letech nemůžeš počítat že dostaneš update na novější verzi. U androidu to tak prostě není. Ja mám nyní Note a nepočítám že by do příštího dubna, nebo vůbec, dostal JB.
O jakých starých telefonech to teď mluvis to nechapu??? Pokud já vím tak HTC má oba modely pořád jěště v nabídce a teď ohlásil jejich neoficiální nepodporou. Doufám že je tedy připraveny i razatnim způsobem snížit ceny.
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Jettero »

V dnešní době jsou dva roky v mobilní průmyslu strašně moc. A jsou tu i lidi kteří podporu neřeší a koupí si i nyní mobil s androidem 2.3. a je jim jedno jestli bude upgradován na vyšší verzi.
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Re: Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od dufulo »

No až tak jedno to ľuďom nie je, keď pod veľkým tlakom zákazníkov obnovil sľúbený a potom tiež zrušený update pre HTC desire.

Očakávam že sa majitelia HTC desire HD takisto ozvú....a úspešne...keď už to raz HTC sľúbilo, nech to splní.

Bol som HTC “verný “, lebo mi zo všetkých značiek a modelov najviac vyhovovali, ja som mal 3 modely za posledné roky a postupne prešla aj celá rodina na HTC...

Ja už ale neviem, či môj ďalší mobil bude od HTC, nepáči sa mi ich politika s aktualizáciami, ale čo je horšie, ani posledné modely a ich trend - nevymeniteľná batéria a chýbajúci slot na pamäťové karty...
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Jettero píše:V dnešní době jsou dva roky v mobilní průmyslu strašně moc. A jsou tu i lidi kteří podporu neřeší a koupí si i nyní mobil s androidem 2.3. a je jim jedno jestli bude upgradován na vyšší verzi.
Jo takovich je pár a ty si většinou koupi nokii protože tomu vůbec nerozumí a maji za to že nokia je přece nejlepší. Vetsina lidí co kupuje smart za ranec chce přece nějakou podporu. Ne každý je tak bohatý aby si mohl co rok kupovat nový telefon jen aby měl nejnovější systém. :-( HTC desire S je super telefon a na xda je už i romka se sense 4.0 a i s jelly bean, je zajímavé že vývojáři to dokážou udělat a ofiko programátoři ne. :-(
Až budu mít cas zkusím nějakou neofiko romku nahodit, je tam opravdu ranec, stačí si jen vybrat. ;-)
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Čambus »

Prodejce se váže zařazením Androidu do svého telefonu na 18 měsíců podpory, to u obou zmiňovaných telefonů bylo dodrženo, tak nechápu, čemu se divíš. Navíc je HTC Desire HD opravdu už starej, musíš myslet trochu ekonomicky :-)!
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Ekonomicky?? Nebud vtipnej, právě že kdyby mysleli ekonomický tak ten update pustí. Tech novych modelu HTC taky tolik nemá a tyhle 2 už po dnešku nikdo nekoupí. :-( Pokud by někdo chtěl Android ICS pod 4 palce a tak by u nich musel sáhnout jen po srajdě jménem desire C, no pokud si někdo tohle zařízení koupi. Ják už jsem řekl příští moje zařízení už 100% pan velkohuby HTC nebude!!
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Cleric »

Tady mate petici za ICS http://www.droidik.eu/2012/07/petice-za ... desire-hd/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Jettero »

s.s.rock píše:Ekonomicky?? Nebud vtipnej, právě že kdyby mysleli ekonomický tak ten update pustí. Tech novych modelu HTC taky tolik nemá a tyhle 2 už po dnešku nikdo nekoupí. :-( Pokud by někdo chtěl Android ICS pod 4 palce a tak by u nich musel sáhnout jen po srajdě jménem desire C, no pokud si někdo tohle zařízení koupi. Ják už jsem řekl příští moje zařízení už 100% pan velkohuby HTC nebude!!
Prave ze nepusti aby lide kupovali novou radu One. A to ze jim tady nejakej jeden pepa z cesky republiky rekne ze si htc uz nekoupi, tak to je zrovna dvakrat nevytrhne z jejich strategie.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Já se nechci hádat ale pokud si někdo po tomhle koupi zase HTC tak je pěknej trouba a řekl bych že jich moc nebude. Kdo by taky chtěl značku která něco slíbí a pak to zruší a tím pádem si se*e do huby, ty jo? Já ti slíbil že ti nechám nalakovat auto když si ho koupíš u mě, nechceš? ;-)
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Desire S a Desire HD ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Jettero »

Necham ti tvuj nazor, jelikoz vidim ze cokoliv jde proti nemu oznacis za blud.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Příspěvek od s.s.rock »

Á, tak malá změna desire S jěště není potvrzeno, na oficiálním blogu je zatím skrtnuto pouze Desire HD.
http://blog.htc.com/2012/03/ics/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Čambus »

Chlape, ty asi nechápeš politiku podpory... Podpora pro tak staré zařízení, jako je HTC Desire HD se výrobci jednoznačně už nevyplatí... To jsou prostě další náklady navíc, které by výrobce musel do toho investovat a věř mi, že to nestojí málo. Musí se na to platit lidi, chce to čas, zkoumají se možnosti, hledají se chyby, zkoumá odladěnost a je toho víc. Pro výrobce je toto všechno nemalá položka, kterou by musel zaplatit a časově vynaložit :roll:. Navíc každý výrobce nemagor samozřejmě chce prodat co nejvíce nových zařízení, které v portfoliu má! Nechápu, co myslíš tím, že si HTC Desire HD nikdo už nekoupí, vždyť už nejsou ani v prodeji, leda možná šedivky a podobné podpultovky (to samé druhý zmiňovaný). Jak jsem psal... HTC svých 18 měsíců plní vždy, stejně jako ostatní výrobci (snad až na trapné LG), takže jim nemůžeš upírat nějakou uživatelskou vstřícnost, dělají to, co mohou. Jako příklad bych mohl zmínit například Samsung... Jeho telefon Samsung Galaxy SII je pořád top a není vůbec jisté, zda-li dostane Android 4.1 Jelly Bean. Neber prostě třeba ohled na to, jak dlouhou podporu dostávají Pure Google telefony, to je jiná kapitola zase :-). Snad jsi to pochopil a jestli ne, budeš asi hloupý.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Příspěvek od strojvudce »

Ono jde spíš o to, že to přislíbili a po několika měsících čekání to pár dní před vydáním, když jsou již všichni nažhavení, zruší. Kdyby řekli hned ne, nebyl by kolem toho takovej poprask. Tohle je ale od nich přinejmenším sprostý.
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Desire HD (Desire S?) ICS nedostanou!!!

Příspěvek od Čambus »

Sproste to mozna je, nicmene dosli na to, ze by s tim uzivatele nebyli spokojeni, tak to radeji ani nevypousti. Na takove zavery se vetsinou dojde az pred vypustenim, takhle to proste je... K cemu by mi bylo ICS, kdyz to bude zasekane jak hovado a nebudu se s tim citit dobre? To radeji zustanu u stabilni a uzivatelsky privetive verze 2.3 a jsem zticha.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů