Obecně k Androidu

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Obecně k Androidu

Příspěvek od nirman »

Dobrý den. Je to nějaký pátek, co jsem tu každý den četl většinu fóra (tehdy víceméně jen o Windows Mobile), než mě jednou to ladění cihličky, která mi táhla kalhoty ke kolenům, přestalo bavit. No zkrátka, vyšel jsem z kola informací. Teď mám svého staříčka TP skoro na sračky a chtělo by to něco nového. Nenašel jsem nic obecného o problematice, co se flash ROM paměti u Android zařízení týče. Zajímá mne (než koupím nějakou kravinu s chipsetem oprášeným před vyklizením skladu, jak to bývalo za doby Diamondu a spol... :D ), jak moc jsou jednotlivé verze Androidu vázané na hardware, jestli, pokud chci fičet na Androidu 4, musím kupovat zase to nejdražší na trhu, nebo je možné snadno, třeba díky xda, přejít z kupované 2.0 verze na jakoukoliv novější. Problematika aktuálních chipsetů apod.

No a taky mne zajímá vaše zkušenost s rychlostí systému a výdrží baterky (určitě klasické, spamu hodné téma, omlouvám se už předem).

V tichosti si říkám, že by to mohl být apel na někoho, kdo se nudí, sepsat takové obecné informace do lehce viditelného topicu, aby ubylo podobných spamů jednotlivců, jako já :) Pokud jsem přehlédl takové téma, tak mne odkažte prosím.

Předem díky za reakce komunito :wink:
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů