Problem s RAM?

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Problem s RAM?

Příspěvek od 4n's »

Zdravím,
už delší dobu mám zapeklitý problém s Xperií X10 mini. Mám volno, dejme tomu, 40MB RAMky -> spustím obyčejný program na úkoly (netušim, kolik sežere, ale 40MB těžko) -> pak zmáčknu tlačítko home a všechny ikonky plochy se načítají, hrozně dlouho. Fakt mě to štve, netuším, čím to může být. Mám ADW Launcher a v nastavení zaškrtnuto "system persistent" a žádná změna... Za rady předem děkuji.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problem s RAM?

Příspěvek od spermosh »

zkus jiny Launcher nebo nejakou systemovou utilitku na vycisteni pameti (mozna pomuze i killnuti nejakeho starsi procesu, treba se ti aplikace neukoncuji) -> pri nejhorsim zkus wipe
4n's
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 279
Registrován: pát kvě 23, 2008 14:18
Zařízení: SE Xperia X10 mini

Problem s RAM?

Příspěvek od 4n's »

fajn, go launcher, launcherpro - všechny dělají to samé, podle mě si prostě android dělá radši místo, tak prostě to bere z launcheru. Mám fakt volno třeba 35MB, jenom si zobrazím sms a pak dám tl. home a musim čekat 3-4 vteřiny na obrazovku. Nezdá se to, ale je to fakt dlouho, když se to stává často. App killera mám, ale to dělalo i bez něj (s ním to dělá méně).

Potřebuju prostě říct androidovi, ať kašle na launcher a nechá ho hezky v RAMce... Jde to nějak?
Android je super systém, tohle je jedna z posledních věcí, které mi chybí k totálnímu upravení systému podle mého gusta, a to musím říct, že jsem náročnej :)

EDIT: Udělej si sám... Aktualizoval jsem ROMku CyanogenMod a je v ni nastaveni "keep home in memory", zatím to funguje.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů