BATERIE!!

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

BATERIE!!

Příspěvek od rraol »

Zdravím! Poprvé mám zařízení Android, a poprvé řeším problém že se můj telefon při běžném provozu nedožije pokročilého odpoledne. Uvítám jakékoliv tipy!
Už jsem ztmavil display na nejméně, během dne je vypnuto BT, WIFI, GPS. Vyházel jsem widgety. Vyreklamoval jsem abdostal novou baterii. Ve sledování spotřeby je teď největší položkou Pohotovostní režim buněk.

Mám dva dotazy:
1- Co lze ještě dělat pro úsporu baterie?
2- Dá se koupit lepší baterie než 1500 mAh pro LG Optimus Black?
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: BATERIE!!

Příspěvek od prcko »

Skus si vypnut 3g siet pokial ju nevyuzivas
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

BATERIE!!

Příspěvek od AtoM. »

Google latitude vypnutý máš?
Stavi74
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát srp 12, 2011 18:50
Zařízení: Samsung Galaxy Ace

BATERIE!!

Příspěvek od Stavi74 »

A jak se vypíná Latitude a síť 3G?
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

BATERIE!!

Příspěvek od rraol »

Tak 3G bych vypínal nerad, je to jeden z důvodů proč mám Smartphone. Latitude účet mám, ale jeho widget na ploše ne. Ale polohu sdílím, ikdyž mám standartně vypnuté GPS. Díky němu mám vždy na stole teplou večeři :-).

Tyhle funkce chci, ale myslím že s nimi není problém. Co to je "Pohotovostní režim buněk"? Když ztmavím display, je to položka s největším odběrem.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

BATERIE!!

Příspěvek od AtoM. »

Tady je úplně jedno, jestli máš na ploše widget nebo ne. Odhlaš se od Latitude a uvidíš ten markantní rozdíl. Na 100% to bude tím.
Večeři si holt budeš muset ohřát v mikrovlnce :)

A ten pohotovostní režim buněk je IMO udržování telefonu v kontaktu s BTS. Tomu se nevyhneš.
rraol
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned dub 11, 2010 21:15
Zařízení: LG Optimus Black
Bydliště: Praha 9 - Čakovice
Kontaktovat uživatele:

BATERIE!!

Příspěvek od rraol »

OK, moc děkuju za rady. Latitude odhlásím a dám zítra vědět. Snad si nebude manželka myslet že sem si našel babu, když po více než roce přestanu sdílet polohu :-)
To mě ale štve. Omnii II jsem používal více jak rok ve stejném rozsahu co teď toto, a nebyl problém aby vydržela i dva dny. Ale když mi ji v tramvaji ukradli, stejně mi Latitude nepomohlo. Jel jsem domu, otevřel mapu a viděl jsem že můj telefon je někde v Karlíně, v okruhu 600m, ve kterém jsem našel tři zastavárny. Mapu jsem vytiskl, odvez na policii, dva ochotní policemani mě vzali do auta a bazary se mnou objeli. Těšil jsem se jak jim to tam obrátíme naruby a telefon najdeme, místo toho se pomahač s chráničem bazaristy jen slušně zeptali, zda dnes nevykoupil Omnii. Bazarista jen nakrčil čelo, jak usilovně vzpomínal, a pak řekl Ne. Poděkovali za ochotu a šli sme zkusit další bazar :-/

-- doplnění předchozího příspěvku (pát srp 19, 2011 18:44) --

Tak jsem prožil jeden den bez Latitude. Myslím že ke změně asi došlo. Telefon se hlásil o šťávu okolo 14 hod, a je pravda že dnes dopoledne jsem hodněbserfoval oproti jiným dnům, kdy býval u konce s dechem tak před obědem. pak byl asi hodinu v nabíječce, a teď je 18:40 a chybí mu do smrti asi 3%.
No ale spokojenej teda nejsem, ale myslím že jsem našel způsob jak se šetrným způsobem dožít návratu domů z práce bez mezidobíjení, za čež děkuji.

Nikde v E-shopech jsem nenašel baterku s vyšší kapacitou než 1500 mAh, špatně hledám, nebo neexistuje?
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

BATERIE!!

Příspěvek od Pipa »

Dá se koupit větší baterka od Mugenu
http://www.mugen-power-batteries.com/lg ... -p970.html

sám ji mám - do DELLa - a je to nesmrtelný zařízení :d
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů