Android Market problém, nelze se přihlásit

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od koumes »

To luccy113 :Pokud provedes pres nastaveni osobni data ...obnoveni tovarniho nastaveni,tak smart bude cisty jak po zakoupeni.Vse ve smartu se smaze,na karte zustane.Pokud mas na gmailu kontakty,tak na webu jsou stale a po HR se obnovi po prihlaseni do gmail uctu.A i aplikace by se meli znovu z marketu po prihlaseni obnovit.A v nastaveni je info o "telefonu" tam aktualizace,je-li dostupna,na wifi stahnout.

To Darkko : Pokud nepomohlo obnoveni tovarni,tak stahni aktualizace systemu.Dal se uvidi.

Ale jinak na foru zde je hodne zakladu o Androidu a reseni problemu.Hledat a procist je zaklad a ucit se z chyb jinych.
Problemy se nejlepe resi,kdyz jsou presne popsane chyby.
Darkko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 23, 2012 16:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Darkko »

Omlouvám se, jestli je můj problém již někde na fóru vyřešen, ale již před posláním příspěvku jsem se několik hodin snažil řešení najít, ale neúspěšně.

Jinak na telefonu je už od nákupu nejnovější android (2.3.4). Telefon byl zakoupen v Alze a je v něm normálně plnohodnotná čeština a vůbec vše funguje na jedničku, až právě na služby vyžadující připojení.

Zajímavé je, že počasí mi funguje, ale s mojí polohou pouze přes GPS. Poloha přes google mapy už mi nefunguje.

Na T-mobilu mi potvrdili, že připojení mám nastavené v pořádku a odkázali mě na výrobce.

Kdyby vás něco napadlo, tak velmi ocením jakoukoliv radu.
Darkko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 23, 2012 16:05
Zařízení: HTC EVO 3D

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Darkko »

Tak po dalším několika hodinovém hledání jsem problém vyřešil a mám z toho velkou radost :D
Nakonec mi pomohlo totální předělání AP tzn. může za to operátor i když mi do očí tvrdili, že je to v pořádku!

koumes: i tak děkuji za snahu pomoci.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od koumes »

A ohledne APN v nastaveni pripojeni smartu? Cili u TMO tam ma byt internet.t-mobile.cz ; VF a O2 maji pouze internet.
V tom byla ta chyba? Me se samy APN nastavi pri vymene karty,mam ale cistou rom.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od biscuit84 »

Darkko: A funguje ti uz aj prihlasenie k HTC Sense?
strainy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 28, 2012 16:48
Zařízení: HTC Evo 3D

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od strainy »

Daag píše:Hele budu mít asi blbou poznámku, když tak se předem omlouvám.
Není někde v nastavení toho phounu něco jako data na pozadí? Nebo vůbec nastavení datové komunikace? Já to měl od výrobce také vyplé, ale už si nepamatuji, kde jsem na to kliknul, dokud jsem nepovolil navázání připojení k internetu na nic jsem se nedostal. Jede Ti například v prohlížeči nějaký web? Pokud ne, může to být tentýž problém.
mel jsem stejny problem s prihlasenim do marketu pres kabel a internetovou propustnost a tohle mi pomohlo
nastaveni-ucty a synchronizace-data na pozadi
kesuaus
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 31, 2012 21:43
Zařízení: LG optimus net

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od kesuaus »

PROSIM PROSIM POMOC prečital som si to tu cele a skusil so mvsetko co ste tu pisali ale furt mi nejde pripojit sa na Market pise furt tu hovadinu co aj ostatnim "Nie je možne nadviazat spolahlive datove pripojenie k serveru" skusal som Hard reset tiez ale neviem co je to "totální předělání AP " a tu som cital ze to pomohlo tak prosim pomoc :cry:
Lehter
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 14, 2012 21:44
Zařízení: samsung wave

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Lehter »

ahojte,chcem vás poprosit o radu mam samsund S8500 wave ...vyskytol sa mi taky problem už ani neviem ako..hral som s aktualizacoiu a podarilo sa mi toto : ked som v programe samsung apps na stahovanie aplikacii a mam vybratu danu vec na stiahnutie dam získat....a pýta mi to heslo...samozrejme ja neviem čo som kde robil a neviem heslo..nad tym je moj email...skusal som aj od neho a nič...viete poradit? či to nejako zmenit alebo prenastavit ...prosim moc..:( dakujem vopred
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Jumbo78 »

Máš asi nastaveny PIN na nákup aplikací
astalavista
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 03, 2012 13:38
Zařízení: wt19

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od astalavista »

Tak sem na to konecne prisel: jdete do Nastaveni, Ucty a synchronizace, a tam musi byt zaskrtnuta polozka Prenos dat na pozadi aby se to mohlo synchronizovat
adu_nka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 04, 2012 18:46
Zařízení: ZTE Blade

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od adu_nka »

Dobrý den, mám podobný problém.. Po zakoupení ZTE Blade nebyl s ničím problém, wifi i market jeli bez problémů. Ale posledních pár dnů, se nemohu přihlásit na FB aplikace (teda mohu, ale nezobrazuje se mi obsah, jen oznamuje, že se ztratilo připojení), žádné stránky přes prohlížeč jak Broswer původní tak Opera a nemohu stahovat přes Market, jak už tady někdo psal, stahovací pole sice najede ale to je vše. Přišla jsem na to, že na jiné wifi to jde, tak jsem zkoušela něco podniknout s tou naší ale marně. Podle vašich rad jsem restartovala na tovární nastavení ale ani to nepomohlo, jak původní účet, tak ani účet vytvořený přímo na mobilu. Když chci zapnout Market, naskočí upozornění "Došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu později." Znovu jsem to zkoušela snad tisíckrát ale pořád nic. Nevíte o co jde? Díky za odpověď..
svejdarpa
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 10, 2012 16:45
Zařízení: sony ericsson xperia x8

nejde spustit hra

Příspěvek od svejdarpa »

kdyz na sony ericsson xperia x8 nainstaluji hru ( driftmania) napise mi to aplikace ...... byla neocekavane ukoncena zkuste to znovu zkusim znovu a nic potreboval bych poradit co s tim díky
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Čambus »

Možná na tu hru není tvoje Xperia úplně stavěná, myslím jako hardwarově nebo jsou ve hře chyby, které způsobují její pády... Buď to nebo to...
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od radospol »

Presne tak, proste staci mat malo RAM a hra aj ked je "kompatibilna" na google play, tak sa proste nespusti.
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od avalanche8 »

Zdravim,mam problem na Note 1 ics 4,0,4 asi tyden se mi deji nemile veci.Programy padaji nebo se ani nespusti po cca 10 sekundovem lagu jen hlaska gogle play prestala pracovat,co je horsi deje se to i u internich apliklaci napr fotak,galerie.A asi 3ny se vubec neprihlasim na market,safris!Sowt kterej jsem behem mesice instalovel jsem smazal,tim to neni.Ma nekdo tip??Hart reset se mi delat nechce.Pomuze preistalovani ics 4.0.4?Diky Pepa
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od Čambus »

Zkus Obnoveni do tovarniho nastaveni v menu Nastaveni.
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od avalanche8 »

Vim vinika,google play,stacilo v menu nastaveni najet na obchod a dat odinstalovat updaty,pote spustit a znovu natahnout ;-)
kates7
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 21, 2013 10:56
Zařízení: xperia mini pro sk17i

Android Market problém, nelze se přihlásit

Příspěvek od kates7 »

Ahojky jednou sem si z marketu stahla baterku a ted me market z galerie zmizel :oops: ...Je mozne ho vymazat??Pokud ano lze ho zpet ztahnout?Dekuji Katka
CROasan
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 21, 2013 19:41
Zařízení: HTC Sensation XE

android market nefunguje

Příspěvek od CROasan »

ahoj...prosím poradte mi! ..dnes mi přišel htc sensation ale nejde mi spustit market :(
díky moc :)
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: android market nefunguje

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Ach jo. Co presne znamena "nejde spustit"? Hlasi telefon chybu?
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů