Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Tom Vysoudil »

standa: Jasne, to rypnuti mi doslo malicko pozdeji :-)

blackman: Uz jen kdyz jsem si precetl, ze heslo musi mit 8 znaku, tak jsem to prestal cist... bud je ten pan kouzelnik nebo jen ja mam 5 znaku v heslu a zadny problem. Dalsi vec. Kdyz neco neumi, tak kup app. On jako jiny "tablet" umi neco vic v zakladu? Tim nemam na mysli tablety s Win, ale napr. Tab. A take pise o nakupu. Opravdu je tak slozite kliknout na cenovku aplikace a tim app koupit? To tam vazne clovek musi mit 200x200 napis KUPTE ZDE a jeste milion sipek aby si toho vsiml? Vypovida to neco o autorovi, ne o tom zarizeni :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od barberry.pha »

blackman_82 píše:TADY si přečti odstavec o "snadném" nakupování ;o) Jako tohle má do jednoduchodti daleko ;o)
OT: clanek jsem si precetl, pobavil me a to ze jsou zamceny komentare pod nim mluvi za vse :) neni k tomu pktreba komentar.

To tom: asi mas ucet delsi dobu vid? Ja tedka menil heslo a uz tam jsou nove nejaky pravidla co se tyka poctu a typu znaku a hesla.

Jinak na android marketu je nejaky omezeni velikost app pokud se nepletu? Proto prodava gameloft ty app pres svoje stranky ... Nebo ze by se nechtel delit s googlem a zisky? :)
Phil.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte led 12, 2010 11:55
Zařízení: SGS

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Phil.cz »

Kdyby ste tak někdo raději napsali něco k té ceně. Nevím jak by to mělo fungovat tady, ale jinde pokud zaplatím kartou, v bankovnictví ihned vidím kolik jsem kartou zaplatil. Při nákupu jsem na stránce viděl cenu 1€. Kartou jsem ovšem zaplatil 1CZK. Ještě někdo má stejnou zkušenost? To je jako jejich omyl a já nakoupil hry pro svůj SGS opravdu hodně hodně levně?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát úno 11, 2011 23:09) --
barberry.pha píše:Jinak na android marketu je nejaky omezeni velikost app pokud se nepletu? Proto prodava gameloft ty app pres svoje stranky ... Nebo ze by se nechtel delit s googlem a zisky?
Není tam omezení. Normálně si aplikaci koupíš, stáhne se ti malý instalátor a při prvním spuštění si to stáhne potřebné data. Podobně tam fungují třeba hry od EA. Na webu toho Gameloftu to funguje stejně, proč nešli ale do marketu nevím. Market má výhody snadných aktualizací a taky hlavně recenzí ostatními uživateli, takže je to docela škoda.
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Tom Vysoudil »

barberry: Heslo nemam potrebu menit, tak je mozne, ze az na to dojde, bude ho to chtit udelat delsi :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od barberry.pha »

To phil: a co tady toto http://market.android.com/support/bin/a ... wer=113469" onclick="window.open(this.href);return false;

Max size app 50MB

K tomu placeni bych pockal jestli se ti to jeste nezauctuje ...
Phil.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte led 12, 2010 11:55
Zařízení: SGS

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Phil.cz »

barberry.pha píše:To phil: a co tady toto http://market.android.com/support/bin/a ... wer=113469" onclick="window.open(this.href);return false;
Max size app 50MB
Ale to jistě, jenomže z obchodu Gameloftu jsem stahoval jenom něco přes 3MB. Zbytek si stahovala ta hra když jsem ji prvně pustil. Takže omezení velikosti opravdu problém není. Hry co mám v mobilu od EA si stahovaly při prvním spuštění ještě víc dat (při prvním spuštění) než tyhle od Gameloftu a přesto jsem je koupil normálně v marketu.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od GreenArrow »

barberry.pha se zase snaží najít chybu,kde není,aby vyzdvihl svůj milovaný Apple,že? :)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od barberry.pha »

Nemam nic jineho na praci nez vsude zasevat flamem o applu ...
To ze je na android marketu omezeni na velikost app se tady psalo a i resilo kdyz gameloft zacal portovat hry na android a pak vydavat jenom pres svoje stranky, tak to omezeni velikosti bylo jedno z moznych pricin proc nejsou na android marketu jako v appstoru treba, to ze ty hry instaluji pres nejaky instalacni soubor mi napsal az Phil, tak nevim kde bych mel hledat problemy kdyz jsem napsal pouze to co tady bylo psano a co jsem dotedka vedel, takze se asi gameloft nechce delit o zisky a proto to prodava prez stranky :)) ikdyz nejaky instalacni program na kupovani her na android marketu mohl mit.

A jediny kdo dava duvodu k tomu flame jsi obcas svymi prispevkami ty ....
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od uni »

Ad Gameloft a Market. Možná neskousli mizernou bezpečnost Marketu,ale to je taky už stará a mnohokrát omílaná záležitost.
Např. SmartMaps a asi navigace obecně, z Marketu se stáhne 1MB aplikace samotná a ta pak stahuje aplikace sama, takže omezení objemu dat se dá snadno obejít.

GreenArrow: odpověď máš očividně v reakcích pod tímto článkem. Navíc, Android nemá žádný synchronizační SW, jen jakési podivnosti od jednotlivých výrobců (např. příšernost typu Kies-což uznal samotný Samsung totálním redesignem aplikace:-), atd.).
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od dark_hood »

pre X10 tam toho moc na výber nie je :???:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Standa »

uni píše:O pár novinek dříve jsem si přečetl o obdobné akci na hry Gameloftu. Přepnout na iTunes App (ano, ta nenáviděná aplikace, to velké mínus u iOS zařízení), do vyhledávače "Spid" našeptávač doplní [ENTER]->[Buy App]->[Install] x3 (kupoval jsem tři hry) = 3 nové ikony v iPodu/iPhone. Celá operace mi zabrala NEUVĚŘITELNÉ 2 MINUTY MÉHO ŽIVOTA...
U Androidu mi standardní stažení a zaplacení aplikace netrvá ani ty dvě minuty, s přečtením pár informací už ano. Ovšem nemám potřebu s tím hned letět do libovolného tématu v Apple sekci a okamžitě o tom všechny informovat - je to totiž tak nějak normální věc :-)
uni píše:Tak a teď si rád poslechnu, čím mě Apple omezoval, co jsem dělal špatně...
Nevím čím tě Apple omezoval a je mi to vcelku jedno. Tohle je téma o Androidu a Gameloftu, a jako obvykle jen ty máš potřebu se neustále vůči ostatním platformám nějak vymezovat... :-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od uni »

Klasický Standa, nechápající:-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Standa »

Holt, je to tvůj úděl... Stejně jako radikální linuxák není pochopen se svou "osvětou" v diskuzích o Windowsu. :-)
No nic, chtěl jsem jen onomu diskutujícímu ukázat jak to vypadá, když ti pomáhám dělat tvůj průhledný flame. Díky za pomoc, to je vše, co jsem po tobě potřeboval.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od uni »

Btw. právě tato diskuse krásně ukazuje, jak je tvůj podpis mylný. Android omezuje, Apple nabízí.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Standa »

...aneb jak vzít pouze půl pravdy, přimíchat půl lži a z toho vyvodit závěr :-). Vcelku jednoznačná ukázka tvého obvyklého způsobu uvažování, díky :-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Cleric »

TO uni:
A můžeš mi říci čím Android omezuje? Já bych řekl že je to naopak.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od dark_hood »

to už je trošku OT :-D počujte, viete niekto poradiť? možem hru kúpiť napr. pre htc desire a legálne ju nainštalovať do X10? ide o to, že ponuka pre xperiu je dosť biedna :???:
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od dark_hood »

škoda, že je to tak :-( ďakujem
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Pavel Vlasák »

-Pavel- píše:Nejde to. Koupil jsem si hru na Desire HD a když jsem ho prodal a koupil Dell, tak jsem jí chtěl nainstalovat a napíše to chybu licence.
To je divný, skutečně by to podle mě mělo jít.. Pokud máš stejné tel. číslo a gmail účet tak by neměl být problém. Jen bude potíž z kompatibilitou. Jsou totiž různé instalační soubory pro různá zařízení.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od YAMATO »

Nejde to, sám jsem měl tři hry koupené na DHD a na Streak jsem je legálním způsobem nedostal (nelegálním ano, ale stejně nešly).
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů