Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Pavel Vlasák »

To jsem v šoku, překvapen. Tak to až se dostanu do podobné situace, tak budu bojovat za přenos zdarma aspoň u té hry co jsem zakoupil na Marketu.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tohle docela dobře vyřešil distributor Smartmaps. Ten váže licenci u Androida na SIM kartu.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Hry od Gameloftu pro Android nyní za poloviční cenu

Příspěvek od uni »

Cleric: např. Čeští vývojáři nemohou u Google publikovat placené aplikace, 50MB na aplikaci, proti App Store horší zabezpečení aplikací, menší dostupnost placeného Marketu proti App Store, výborný distribuční kanál v podobě desktop aplikace iTunes (Google vydal až nyní první verzi webového rozhraní). Prakticky se to dá shrnou: Apple chce na aplikacích vydělávat, Google hází klacky. Jak vidíš, omezení je docela dost.
A hlavně mi tu neargumentuj, že Apple omezuje v publikování (nevhodný obsah), to fakt např. tvůrce Angry Birds s 3mi miliony prodaných kopií v App Store nijak netrápí (jednoduchou matematikou si vypočítej, kolik vydělali, hra stojí dolar -30% distributorovi) a jak okomentovali distribuci na Marketu ("vývoj není perspektivní, soustředíme se na App Store").
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů