Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pokud jste si dosud mysleli, že se kvalitní hra neobejde bez efektní 3D grafiky, možná zjistíte, že jste byli na omylu, jakmile vyzkoušíte logickou adventuru s názvem Shift. Její grafika je ryze minimalistická, černobílá, ale o zábavu rozhodně nepřijdete. Ve hře se stanete předmětem mechanického experimentu a vašim jediným úkolem je dostat se ven. Překážky budete zdolávat jak klasicky, tak i v zrcadlovém zobrazení, kdy se po stisku ovládacího prvku Shift otočí prostředí o 180 stupňů a obraz postavy se promítne inverzně na druhou stranu původní herní roviny. Pro lepší představu se můžete podívat na ukázkové video, které pro vás autor připravil. Plná verze hry má přes 50 levelů a stojí celkem rozumných 1,99 USD (v přepočtu 35 Kč), můžete si ale zdarma stáhnout i odlehčenou verzi s názvem Shift Lite, která má jen 15 kol. Více informací a odkaz ke stažení najdete na oficiálních stránkách vývojáře.

obrázek

Zdroj: EuroDroid
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od Standa »

Super, ta hra se mi líbí.
TomFucik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 01, 2011 14:56
Zařízení: Sony Ericsson

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od TomFucik »

a kdo si to chce vyzkoušet na PC tak zde první díl http://www.superhry.cz/games/954/ a zde je druhý http://www.superhry.cz/games/1003/
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od uni »

Vyzkoušeno, koupeno, děkuji za inspiraci.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od bkf1 »

Je mozne, ze se v dnesni dobe jeste muze objevit neco originalniho a pritom je to i skvely napad? Vyborna prace :smt023
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

Shift: Stylová černobílá adventura na dlouhé zimní večery

Příspěvek od yxyxyx »

Více povedených konverzí originálních a na grafiku jednoduchých her! Ještě takové chicken invaders 2-3 a nebo jiné skvělé indie hry :-( Ty dnešní grafické a nehratelné bludy mě nechávají naprosto chladným. Proto zbožňuji emulátory NES,SNES,PSX, člověk si zahraje hry, které jsou hratelné a zábavné a né naoko lichotící nic neříkající... Výjímku u mě tvoří automobilové simulátory, kde člověk potřebuje volant s FF, ale to do mobilu vážně nikdy chtít nebudu :-D stejně by to nikdo nehrál, když nejde projet zatáčka ve dvoustovce dveřma napřed... Promiňte za lehké OT... :oops:
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů