Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Příspěvek od Thompson »

bkf1: Výkon v Quadrant je hodně slabý údaj, zvláště když celé skóre hlavně ovlivňuje rychlost karty a ne výkon GPU.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Příspěvek od GreenArrow »

bkf1 píše:Mno az bude oficialne WEC7 tak se tablety jen pohrnou ;o) Soucasna podoba tohoto noveho OS je zde (tohle je UI od Asusu):
Obrázek
EDIT: Ted jsem vlozil ten spravny obrazek :) Pred tim to byly klasicke Windows 7 na tabletu...
EDIT2: A jeste jeden screen (UI nezname, zrejme ale je primo od MS - nasvedcuji tomu oficialni videa na strankach MS):
Obrázek
EDIT3: Mimojine WEC7 se maji delat i v 64-bitove verzi!!! Jinak uz jsem videl nejake linky na warezech... nechtel by to nekdo zkusit? (trialka je na MS strankach ke stazeni uz i oficialne) :)
Tomuhle sytému dávám šanci v PDA,jinak jsem doufal ze WEC7' bude vycházet z WEH 6.5,tudis ze to bude nástupce WM,ten vzhled je dost hnusnej
Jinak ja spis jako tablet nejakej hybrid,jako je samsung 7,jen jsem doufal treba v 7" verzi tohoto netbooku,10" mi prijde moc,ale kdyz nic jinýho nebude tak vemu ten samsung
hellwet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát črc 02, 2010 13:40
Zařízení: Samsung Galaxy S3 + iPad 5 128GB

Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Příspěvek od hellwet »

nahle jak apple predviedol prvy tablet tak vsetky znacky po nom opakuju s tabletmy ale do vtedy ani ziadne slovo o tablete nebolo tak isto aj ako apple predstavil prvy dobry dotykovy mobil iphone zato vravim prvy dotykovy lebo v tej dobe to bol asi najdupanejsi dotykac tak ze si myslim ze vsetky znacky opakuju po apple vid tablety teraz sa t mnozia ak neviem co to iste aj s dotykacmy
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Příspěvek od bkf1 »

IkE Blaster píše:bkf1: A kolik má Kaiser? :)
Kaiser je za prve mimo misu, protoze Quadrant by se dal pustit jen na portaci (jestli tedy nejaka portace pro Kaiser existuje), coz by bylo asi hodne zavadejici a za druhe ma QVGA, coz je uplne jina vahova kategorie (vzpominam si, jak mi na Polarisovi (QVGA a navic uplne stejny HW,jak ma Kaiser) lital WM6.5.3 a na TouchHD (WVGA aneb vice jak 4x vetsi rozliseni) se spise vlece, pritom ma o 128MHz rychlejsi Qualshit). Co se ale tyce vykonu, tak na to tema bylo snad milion clanku, ze Kaisera porazelo ve vykonu mnoho drive bezne prodavanych zarizeni (viz napr. moje stare Mio A701, kteremu ale bohuzel chybela vetsi pamet).
Jinak nevim, ale nez dat 9800,- za desire, tak je prece mnohem lepsi prihodit 1300,- a vzit si Galaxy S, ktery ma lehce nadpolovicni vykon (ceny z megaobchodu tzn. od solidniho prodejce, zadne sedivky).
IkE Blaster píše:Mrkni na tuhle tabulku pro CPU http://androidandme.com/wp-content/uplo ... 10x260.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Co tohle je za nesmyslne vysledky?
Thompson píše:bkf1: Výkon v Quadrant je hodně slabý údaj, zvláště když celé skóre hlavně ovlivňuje rychlost karty a ne výkon GPU.
A proc se vsude uvadeji testy v Quadrantu, kdyz jsou ty hodnoty tak silene zavadejici? Jinak nevim, proc by ho nekdo instaloval na kartu, kdyz by chtel docilit co nejsmysluplnejsich vysledku :/

TO GreenArrow:
WEC7 ale prece nemuze vychazet z WEH!!! WEC7 (aneb nove WinCE) je blize svym zamerenim ke stolnim Windows, kdezto WEH(7) je urcen pro PDA.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Spekulace: Jsou tohle specifikace prvního tabletu od HTC?

Příspěvek od AtoM. »

hellwet píše:v tej dobe to bol asi najdupanejsi dotykac
doufám, že to myslíš ironicky. iphone byl v době předtavení výbavou hóóódně pod tehdejším průměrem
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů