Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
r4in
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob zář 11, 2010 13:53
Zařízení: Xperia X1

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od r4in »

ezzz píše:Mě pořád nejde do hlavy, na co to je, když to samý umí klasický Android smartphone taky.
r4in: na Androidu to s hrami už delší dobu bída není, jsou k mání moc hezký kousky (EA, Gameloft).
Ano, je k mání PÁR hezkých kousků od EA a Gameloftu, pak něco z nezávislé scény, ale to je tak všechno. Nemluvě o tom, že jde o většinou porty z iOS, které vycházejí s poměrně velkým zpožděním a navíc je tu ještě problém s HW fragmentací Android zařízení.

Takže oproti iOS bída.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Co si budeme povídat,on i ten iOS je bída,pokud někdo chce hrát hry,jde do PSP,pokud chce někdo multifunkční zařízení je jasný,že některé funkce nebude umět 100%
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od barberry.pha »

"Co si budeme povídat,on i ten iOS je bída"

Sorry za OT ale tim si me pobavil, je videt ze mas co si tyka her na iOs obrovsky prehled ....
Podivej se na appstore jake jsou hry na iphone nebo ipad, cenove uplne nekde jinde nez hry na psp a co tedka vychazeji nove hry na iOs se mi na psp jenom prasi, hrani na ipadu je luxusni, tomu se ani psp nerovna a kdyz si chci poradne zahrat tak si zapnu pc. Prosim prestan komentovat veci ohledne iDevice, co jsem cetlntvych par prispevku na toto tema tak opravdu perly.

A k jednomu tvemu vcerejsimu prispevku jak moc je nebo vlastne ip neni smartphone, tady takove obecna definice smartphonu
http://en.wikipedia.org/wiki/Smartphone" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

A nejlepsi úvahy ovcí jsou ty,ze hry na iOS stojí par dolacu...k čemu vám to je,kdyz polovina z vas(nás) si stejně to iDevice jailbreakne a stahuje app z netu? To muzu dělat i na PSP a opravdu na PSP si zahrajes lip,řekni mi jeden titul na iPad,který je srovnatelný s PSP? Nejmenoval jsi ani jeden,protože víš,ze at z toho app storu vytahnes cokoliv ,tak ti řeknu titul na PSP,který je 100x lepe zpracován nehledě na výhodu analogové páčky oproti umatlanymu displeju.
A vubec nejlepsi na tom je,ze vsechny známý tituly,který mas na iPad jsou i na PlayStation storu v podobě minis...
A tvou prosbu neprijmam, muzu si reagovat kde chci
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od barberry.pha »

Podle sebe nesud me, ja si hry na appstoru kupuji a JB nepotrebuji, Infinity Blade, fruit ninja, angry birds atd, jak chces hrat na psp hry ktere se ovladaji dotykem?
Ja pro ipad doma vyuziti mam a hraji na nem ty hry ktere me bavi a ktere mi vyhovuji, psp mam taky a vetsinu titulu ktere jsem na nem hral mam i na ipadu, max za 5€ v akci treba za 0.79€,
Priznam ze na iphonu se nektere hry hraly hur ale na ipadu i 3d strilecky se s virtualnim ovladanim hrat daji, ale tezko se bavit s nekym kdo ma jenom svoji pravdu.
Psp je hraci konzole a je uzpusobena primo na hrani ale i na iDevice se da dneska hrat stejne a nektere hry i lepe nez na psp.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Ano,těžko se bavit s někým kdo ma jenom svoji pravdu...
Jinak ano,světe div se,ale na PSP existuji stejne tituly jako na iOS,jak jsem psal v podobě minis,,které mají plus minus dolar stejnou cenu a jsou přizpůsobeny ovládání páčkou...jsem teď na iPadu,takže ti nemůžu poslat odkaz na youtube,ale kdyz si das iPod touch Vs PSP na youtube tak hned to prvni od jon4lakers
steve
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 137
Registrován: čtv čer 10, 2010 11:10
Zařízení: iPhone 3G, Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od steve »

na PSP su lepšie hry než na iPhone, na DS tiež, na iPhone sú dobré hry keď berieme ohľad na to, že je to mobil, iPad je už na niektoré iPhone hry priveľký a tlačidla su moc ďaleko od seba
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od uni »

Také bych si úplně nedovolil tvrdit, že PSP platforma je silnější než iOS.... zvláště v porovnání s posledními uvolněnými hry od GameLoftu a portacích Unreal a Rage enginech. Ty poměry 1:100 pro PSP je taky poněkud přestřelená hodnota:-) Možná jsi ji myslel opačně?:-D
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od barberry.pha »

Jsme sice OT: ale tak pred 2 lety bych si na hrani poridil radeji PSP nez nejaky mobilni pripstroj alá iphone, dneska ... To uz bych do PSP nesel, je spousta portaci her s psp na iOs, ovladani se treba pomoci gyroskopu v ip4 taky zlepsilo a cele to jde dopredu a zlepsuje se ;) nektery hry se mi hraji dobre na ip nektere zase na ipadu ;) rozhodne se psp necham a na hrani synovi bych rozhodne radeji dal psp nez nez nejaky iDevice :)) nerikam ze iOs je lepse na hrani nez psp jenom ze se vsechno srovnava a v nekterych titulech uz muzou hry na iDevice predcit psp.
A postupem casu se do toho urcite zapoji i android zarizeni, gameloft uz tedka portuje uspesne hry s iOs na android a i tady na foru je videt ze to ma uspech, co se tyka tohoto zarizeni urcite to bude mit uspech tam kde maji v rodine android, protoze programy a hry uz ma clovek odzkousene zakoupene a nemusi kupovat dvakrat. Tim ze mam doma vice iDevice a mam vsechno na mem apple ID tai mi to staci koupit jenom jednou a tak i dalsi zarizeni bude od applu ;) proc ne, spokojeny jsem :)) ale androidu fandim a doufam ze konkurence apple dotlaci k vetsimu displeji u dalsi rady ip :p
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Ano infinity blade je jedna z mala her co se alespon po kotniky vyrovna PSP hram,ale i ta ma svého 100x lepšího přemožitele,kdo hrál god of war ten pochopí,co tam mate dal angry birds,to si ze me delate srandu?
Nebo co jste mysleli gameloftem? Iron man? Spider man? Real racing? To nemůžete myslet vážně...
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od _iNTERFACE »

takto, psp je len herna konzola a iphone jeokrem hernej konzoly aj internetova konzoa, komunikacna konzola, pracovna konzola, takze angry birds su tak isto obrovskym titulom ako GoW...a vlastne iphone nie je stratovy a nikdy ani nebol...za to o znacke playstation sa toto povedat neda... ;)ale fandim im viac nez xboxu, maju lepsie exkluzivity, nez ms...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Ale to je to, co od zacatku tvrdím,ze kdo chce hry,koupi PSP,ale kdo chce multifunkční zařízení koupi nejakem iOS nebo Android,ale na úkor toho,ze hry nejsou moc kvalitni
A do toho prijde ovce jmenem barberry.pha a začne tvrdit,ze iOS ma lepší hry jako PSP
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od barberry.pha »

Ano kazdy kdo ma iphone je ovce a kdyz uz tak iOvce, uz je mi vse jasne a vim ze na tve nazory nema cenu uz reagovat, wOvce. nikde jsem nepsal ze na iOs jsou lepsi hry nez na psp, precti si priste poradne cele prispevky, jenom jsem reagoval na tvuj prispevek ze na hry na iOs jsou bida. A ze tomu uz tak davno neni, cti pristi poradne.
Ja si na ipadu s dotykovym ovladanim zvykl hrat a vyhovuje mi ten 10" displej, proto jsem napsal ze hrani na ipadu je luxusni a psp uz nevytahuji. Muj nazor, moje zkusenosti.
Barberry.pha iOvce
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od IkE Blaster »

if: iPhonů se celkem prodalo do 100 milionů (poslední zprávy z dubna jsou o 50 milionech). PlayStation Portable se prodalo 62 milionů. PSP se prodává o necelé 2 roky déle. Přesto se mi vážně nezdá, že by byla značka PlayStation ztrátová (vím, jen z těchto čísel se to vyčíst nedá, ale Sony je dlouhodobě zisková společnost). Tak jako tak, nikdo mi nevymluví zkušenost, že na PSP hry hrají daleko, než na iPhone. Je to dáno prostým faktem, že iPhone na hraní nebyl určený. Znáš nějakou jinou herní platformu (jakoukoliv), kde nemáš hmatatelnou nebo citovou odezvu?
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Nazvat me windows ovci jen pro to,ze říkám,ze PSP,který nema s microsoftem nic společnyho muže je lepší než iOS muze jen ubožák
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od barberry.pha »

Napodobne ;)
Receno tvymi slovy, jenom ubozak nazve nekoho ovci jenom proto ze ma iDevice, precti si jeste jednou me prispevky kde nebylo psano ze iOs je lepsi nez psp, jenom ze uz je to srovnatelne a tim lepsi jsme mel namysli vylozene dotykove hry napr fruit ninja, flying control ktere na psp si nezahrajes, nebo si nedokazu predstavit jak.

Tady clovek napise svuj nazor na nejakou vec a jakmile se to tyka applu tak uz je ovce a fanatik a nevim co vsechno. A to jeste ani bezhlave neobhajuje nazory ze apple je best. To jsou veci.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od IkE Blaster »

Kde jsou ty časy, kdy se tu dalo diskutovat i s lidmi a ne jen agresivním stádem :cry:


// edit: Ani ne, když ještě nebylo WP7.
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od _iNTERFACE »

ked este nebol iphone :tlem:
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od GreenArrow »

Presne iPhone je zlo,meli by ho zrusit
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Player: Multimediální přehrávač s Androidem

Příspěvek od uni »

IkE Blaster píše:Kde jsou ty časy, kdy se tu dalo diskutovat i s lidmi a ne jen agresivním stádem :cry:


// edit: Ani ne, když ještě nebylo WP7.
Bohužel, zaslepení zastánci Windows ve všech podobách jsou agresivní. Byli agresivní vůči Palm OS platformě, nyní jsou agresivní vůči iOS (část jich zmigrovala na Android) a v příštím kole si jistě najdou nový cíl. Historie se opakuje.
Ad PSP: zkoušel jsem ho, měl jsem ho zapůjčený a byl bych ochotný prakticky kvůli jediné hře jej koupit (WipeOut Pulse), ale, jak se proboha tahle hra na PSP ovládá? Musel jsem neuvěřitelně kroutit ruce, mačkat jedním prstem více tlačítek (např. plyn + odložení zbraně, atd.) a to je asi pro marťany. Když si vzpomenu na ovládání Joy + klávesnice na PC u WipeOut 2097... Tím tak nějak u mě konzole skončily.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů