Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Jak jsem se dnes přesvědčil. Na Marketu je vše možné. Patrně není žádného dovolání. Vše záleží na distributoru aplikace nikoliv na provozovateli Marketu. Zakoupili jste si nějakou aplikaci? Nevadí, my vám ji sebereme a budeme dělat, že žádná taková aplikace nikdy na Marketu nebyla. Před více jak měsícem jsem zakoupil aplikaci FREEdi YouTube Downloader nyní na Marketu již není a to z důvodu, že stala nefunkční a distributor se rozhodl, že tento projekt ukončí a zruší i své webové stránky. Z mého pohledu divný postoj provozovatele Marketu. V koutku duše jsem nějak doufal, že Market má tento scénář nějak ošetřený, ale mýlil jsem se.
Z mého pohledu by bylo nejideálnější a také asi jediné řešení to, že distributor nebo sám provozovatel Marketu navždy zachová poslední dostupnou verzi byť jen třeba chvíli placené aplikace nebo hry. Neděje se tak a takto ze dne na den můžeme přijít o jakékoliv zakoupené aplikace. Bohužel jsem zmatený...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od YAMATO »

A proto co jde instaluju z karty. Možná to je zvyk z WM, ale nejsem příliš nadšen z všech těch marketů...tahání po každém HR toho samého opět vzduchem...a teď nakonec i takovýchto problémů. Nemám problém aplikaci koupit, ale pak si vždy když to jde opatřím zálohu...a je mi jedno, že to už třeba není legální.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Pavel Vlasák »

2JackalJackal: Souhlasím s tebou a také pravidelně zálohuji, ale je řada uživatelů co to nedělá. Takovéto situaci si žadají řešení a ne to nechat takto bez dozoru.. :(

FREEdi Downloader Pro - USD 1,99

Zakoupeno od:
114
台北市內湖區
行善路59巷40弄26號1F
MicroMacro Mobile Inc.
TAIWAN
+886918109232
http://www.freedi.com.tw" onclick="window.open(this.href);return false;

Na Market jsem si rychle zvykl, ale tohle mi vadí...
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Když si ještě uvědomím, že naše některé aplikace si stahují dodatečné soubory jako např. navigace, tak nemáme nic jisté. Odstřihnou nás od dat a budeme mít nepoužitelné aplikace. Není to pro mne nic nového, ale už asi přišla doba kdy k tomu může docházet a to nemám stažené všechny mapové podklady a stáhl jsem jen to co jsem nyní potřeboval..
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Standa »

Pavel Vlasák píše:...Před více jak měsícem jsem zakoupil aplikaci FREEdi YouTube Downloader nyní na Marketu již není a to z důvodu, že stala nefunkční a distributor se rozhodl, že tento projekt ukončí a zruší i své webové stránky.
Podle tohoto bys měl mít nárok na peníze zpět, jestli to dobře chápu:
If you remove a Product from the Market pursuant to clauses (i), (ii), (iii) or (iv) of this Section 7.1, and an end user purchased such Product within a year before the date of takedown, at Google's request, you must refund to the affected end user all amounts paid by such end user for such affected Product, less the portion of the Transaction Fee specifically allocated to the credit card/payment processing for the associated transaction.
http://www.android.com/us/developer-dis ... ement.html" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od htcjirka »

Maemo ma podobny system,ale nastesti neni problem vyzadat si instalacni balicek primo od distributora,zatim nikdo nedelal problem..Takze take shromazduji v pripade maema .deb instalace.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tak jen pro zajímavost. K dnešnímu datu jsem přišel tímto způsobem o následující aplikace:

SIM Checker Pro - Stejné funkce jako v Lite verzi a k tomu: - Automatické zapnutí GPS (od verze 1.6) - Pravidelná upozornění - Informace o S... € 1,49

FREEdi Downloader Pro - Download YouTube video with MP3/MP4/AAC formats into sd card without AD. Please click the developer's Web page below if yo... USD 1,99

Block Breaker 3 Unlimited HD - Sbírejte bonusy, aktivujte spínače a probourejte se přes brány k novým oblastem, zatímco se budete snažit dostat na vrchol... USD 0,99

Read It Later Pro - **Launch Sale - 40% Off!** * A Top 10 news and featured app. * New York Times, Business Week, Time and TechCrunch call it ... USD 0,10

TETRIS® - Discover why hundreds of millions of players around the world have made the TETRIS game one of the biggest blockbusters in... USD 0,12

Kamasutra Sex Positions - There’s a position for that. 6,00 NOkr

Pro Selection - 30 new positions 12,00 NOkr

Pokusím se to řešit! Dám vědět...
setol
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 15, 2012 10:39
Zařízení: Samsung Galaxy S

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od setol »

Zdravím,taky mám zakoupenou aplikaci TUNEE MUSIC PRO cca.1 USD.Bohužel jsem si jí nezálohoval a asi před půl rokem zmizela taky z marketu.Teď je tam jen free verze která má airpush reklamu!Psal jsem i distributorovi a ten mi napsal že bohužel Pro verzi už nemá že je free na marketu.Děs!
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji

Příspěvek od mist »

Read it later pro se akorát prejmenoval, ale zakoupeny ho mas v markete dal. Nové jmeno je Pocket.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Koupili jste na marketu Aplikaci? Nevadí sebereme vám ji...!

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Ano, je na Google Play, ale také je zdarma. Proč bych měl platit za něco co ostatní mají zadarmo.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů