Tablet LG Optimus Pad s Tegrou 2 čeká na Android 3.0

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tablet LG Optimus Pad s Tegrou 2 čeká na Android 3.0

Příspěvek od Martin Prokop »

Trend tabletů se stále rozšiřuje a ani společnost LG nechce být pozadu. Připravuje tablet se jménem Optimus Pad a hodlá jej vypustit do světa příští rok, doufejme, že hned v prvním čtvrtletí. Původně se čekalo, že vyjde ještě letos, a to s Androidem ve verzi 2.2. Nakonec se vývoj pozměnil a uveden bude až s Androidem 3.0 (Honeycomb). Hlavní důvod této změny je slibovaná optimalizace Androidu 3.0 pro tabletová zařízení. Kolují otázky, jak by Google mohl vydat verzi 3.0, když ještě není ani 2.3 (Gingerbread). Odpověď je jednoduchá - vývojáři pracovali na obou verzích současně a právě vyšší verze 3.0 bude cílena spíše na tablety, kdežto 2.3 na chytré telefony. Z dostupných specifikací je zajímavý 8,9" displej a dvoujádrový procesor Tegra 2, jehož takt je 1 GHz.

obrázek

Vše by se mělo odhalit 5. ledna, na kdy si společnost LG připravuje velkou tiskovou konferenci. Zde se počítá také s představením komunikátoru s technologií LTE a čipem Tegra 2.

Zdroj: Androidandme.com
kultus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: sob čer 25, 2005 11:12
Kontaktovat uživatele:

LG Optimus Pad čeká na Android 3.0 a přijde s Tegrou 2

Příspěvek od kultus »

mala chybka...Tegra 2 neni dvoujadrovy procesor, ale chip ktery integruje dvoujadrovy procesor Cortex A9 , ARM7 procesor, a dalsich nekolik chipu ktere se staraji o audio/video, image processing atd... to jen pro spresneni...
h00ked
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv črc 29, 2010 14:16
Zařízení: Samsung nexus S
Kontaktovat uživatele:

Tablet LG Optimus Pad s Tegrou 2 čeká na Android 3.0

Příspěvek od h00ked »

čekám na něj jak trenky na gumu :D, sháním nějaký tablet, mám na něj penízky, ale momentálně se mi nic nelíbí, resp. to co bych i bral, tak je to více méně šmejd vedle šmejdu, takže v tohle LG věřím a doufám, že mě konečně někdo i potěší :-)

po HW stránce vypadá více než dostatečně (pro mě) ikdyž by nebyla interní paměť, tak 32GB paměťovka to jistí, jen by se tam mohl vyskytnout SUPER AMOLED displej, což je ale asi nemožné. Uvidíme, s čím přijdou :-)
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Tablet LG Optimus Pad s Tegrou 2 čeká na Android 3.0

Příspěvek od niky79 »

HW stranka je mozna jak pises, jenze... vic zalezi na samotnem SW.
fbio
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon zář 15, 2008 7:36
Kontaktovat uživatele:

Tablet LG Optimus Pad s Tegrou 2 čeká na Android 3.0

Příspěvek od fbio »

Já jsem zatím spokojenej s iPadem, ale příští rok to vydím, že si pořídím něco nového. Pokud iPad2 nepříjde s velkým množstvím novinek tak něco s androidem bude jasnou volbou. Radši bych ale něco s poměrem stran jako u iPadu než 16:9.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů