Přenesení SMS

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Přenesení SMS

Příspěvek od Alesh »

Ahoj,
vím že většině z vás to bude připadat jako blbost, ale nějak mi všechny ty sms co mám přirostly k srdci.
UVažuji o nákupu Samsungu Galaxy S, který má android a momentálně běžím na WM 6.5, Chtěl bych se zeptat, jestli by existoval nějaký způsob jak přenést sms, které mám teď v mobilu do toho nového
Díky
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přenesení SMS

Příspěvek od jivo »

Bude to trosku problem, ale pro Android existuji aplikace CallLogBAckup a SMSBackup, ketre umeji backup\restore do XML souboru. Na WM jiste neco najdes. Nebo prejmenovat PIM backup na zip, vytahnout messages a nejak naprogramovat neco na prehrani.
Dale jsou aplikace, ktere delaji na WM zalohu na gmail a pak to sesinchronizovat. Ja to udela takto a vetsina SMS se prenesla. Ale prisel jsem o 2letou historii emailu. Tak bacha.
Alesh
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř čer 22, 2005 15:24
Zařízení: HTC Wizard, Samsung Galaxy S
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Přenesení SMS

Příspěvek od Alesh »

mohl bys mi poradit nějakou co zálohuje ty SMS na Gmail? na Android jsem našel G-Backup ale na WM nic. o emaily mi nejde, ty v mobilu nepoužívám a nemám je tam

EDIT: teď jsem narazil na zajímavý prográmek. Dají se v něm zálohovat i SMS na internet podobně jako v MyPhone, ale narozdíl od MyPhone tady píšou, že jde i pro Android. Takže teoreticky když si je teď zazálohuju na internet a pak nainstaluju program na Androidu a dám obnovit tak by to mělo jít ne? ten program je freeware a jde stáhnout tady http://www.mylookout.com" onclick="window.open(this.href);return false; máte s ním někdo zkušenosti?
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů