Market a historie aplikací

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Market a historie aplikací

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Pokud uvedu zařízení do továrního nastavení a poté se znovu přihlásím ke svému Google účtu. Budu mít v Marketu záznamy o všech před tím nainstalovaných aplikacích? Nepříjdu o tyto záznamy?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Market

Příspěvek od barberry.pha »

Co jsem cetl diskuze o androidu tak by s tim nemel byt problem stejne jako u itunes, melo by to fungovat podobne, u iphonu jenom kdyz si stahnu app pres appstore v iphonu tak ho musim sync s pc aby mi v itunes zustal, pokud ho drive vymazu z phonu tak se mi to neulozi ...
DJHalos
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: stř dub 14, 2010 8:25
Zařízení: HTC Legend
Bydliště: Havirov

Re: Market

Příspěvek od DJHalos »

Ano zaznamy ti tam zustanou...v polozce stazene
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Market

Příspěvek od Pipa »

Zdravim.
Poridil jsem z Ebay tablet s android 1.6.

Vypada to ze Android market tam neni, jde to nejak doinstalovat?
Mozna se ptam jak trubka, ale je to moje prvni seznameni s timto systemem.

Dik za radu.
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Market

Příspěvek od Libunda »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=110&t=20195" onclick="window.open(this.href);return false;
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Market

Příspěvek od Pipa »

To je odkaz k ničemu.
Nejde o aplikaci Marketu, ale o to , že zařízení není autorizovaný Googlem, takže tam se standardním FW market zkrátka nefunguje.
S alternativním FW z http://www.slatedroid.com" onclick="window.open(this.href);return false; už market funguje.

Další alternativou je používat jiných marketů než od Google. Např. Slide Me http://slideme.org/
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Market a historie aplikací

Příspěvek od biscuit84 »

Tak ja mám práve ten problém: Dnes som si vyzdvihol svoje DHD z opravy, s tým, že všetko dôležité som si zálohoval na SD kartu a do počítača, takže o fotky, videá, SMS a kontakty som neprišiel. Problém je ale ten, že po HR, ktorý urobili v servise mi nejde zobraziť história stiahnutých aplikácií v Markete, a od tých, čo som si kupoval chcú, aby som opäť platil. Ja som sa spoliehal, že keď urobím opätovnú synchronizáciu so svojím gmail účtom, tak sa mi všetky aplikácie obnovia v pôvodnom rozsahu, ale zdá sa, že nie :( Nevie mi niekto poradiť, čo s tým? PS. Robil som opätovne už 2x HR a stále nič :(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Market a historie aplikací

Příspěvek od htcjirka »

Aplikace jsou vazane ke gmail uctu,takze pokud jsi nejake zakoupil a zadal totozny ucet gmail zustanou v marketu stale mezi zakoupenymi..a to i napr. pri zmene zarizeni na jinou znacku apod.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Market a historie aplikací

Příspěvek od Radek Jahoda »

A nemas nahodu google apps ucet? Ja vim ze zacatkem cervence google upravoval jejich apps ucet a me se smazaly taky vsechny aplikace.ted smazaly.pri vytvareni apps uctu jsem zadal svoji starou gmail adresu a google mi presunul aplikace na checkout teto stare adresy. Bohuzel prevod mezi checkout ucty neni mozny.nakonec jedinny co jsem musel resit byl titanium backup. A tam mi refundovali penize za stary ucet, misel jsem jim napsat cislo stare transakce a i nove.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Market a historie aplikací

Příspěvek od biscuit84 »

Aha, to bude asi ono, mne totiž "prdol" telefón práve 1.7. Tým, že som bol dlhodobo v zahraniči a až teraz sa vrátil do Plzne, kde som ho kupoval, tak uplynuli už takmer 3 mesiace. Takže to bude asi tým. Ten google apps účet ešte nemám, mám si ho vytvoriť pod svojím účtom na gmail.com? Inak moc díky za bleskovú odpoveď.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 07, 2011 22:41) --

@htcjirka: No to som si naivne myslel tiež, že mi tam ostanú. Lenže oni tam fakt nie sú :( Asi to bude tým prechodom na google apps, ako píše Radek...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Market a historie aplikací

Příspěvek od Radek Jahoda »

Google apod je korporátní účet googlu s vlastní doménou. Pokud máš email s koncovkou gmail tak určitě Google apps nemáš. Zkus se přihlásit na checkout.Google.com jestli tam uvidíš svoje zakoupený aplikace. Jestli si jsi jistý žes na tenhle účet nakupoval tak kontaktuj Google pokud tam žádnou mít nebudeš.
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů