Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od hrosikjiri »

Dobrý den, rád bych se zeptal na pár věcí ohledně androidu... Jde o to, ze jsem "zatím" uživatelem WM 6.5, ale pomalu a jistě pokukuji po Androidu. Chtěl bych se zeptat, jak je to s tímto systémem ohledně zasekávání systému. Myslím tím třeba jestli musíte během týdne několikrát restartovat systém, aby byl stále tak rychlý a svižný, jako po čerstvém restartu. u WM 6.5 mi hrozně rozčiluje, když třeba kliknu na tlačítko volat a kolikrát čekám i minutu... potom restart (nevydržím to) a pak už zas vše ok. tak nevím. Jak je to tedy s Androidem? Díky za odpovědi. J.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od IkE Blaster »

Neodpovím přímo na dotaz, jenom k WM - hodně záleží na vyladěnosti ROM, když se něco pok****, nebo hádá, tak jsou problémy. Ale je možné vyladit tak, že třeba měsíc i déle nemusíš restartovat.
malcor
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: čtv bře 18, 2010 11:45
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od malcor »

Přešel jsem teď z HTC Touch HD s 6.5 ROM na Desire a je to nebe a dudy. Všechno běží svižně. Nic se průběhem času nezpomaluje. Prostě se ťukne a je to.
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od K_O »

Ja som teraz prešiel z HTC diamond. Skúšal som na tom všetky možné romky s wm6.1 aj 6.5 so sence 2.5, 2.1 aj bez. Mám aj iphone, ale dal som ho bratovi pretože aj keď niektoré veci sa mi páčili viac ako na WM, hlavne to že som nemusel celé dni zháňať nové funkčné rom, tak celkovo ako koncept mi to nesadlo. Teraz som si kúpil desire a myslím že si berie všetko dobré z WM aj z Iphone. Jeho rýchlosť je úžasná, minimalizujem navigáciu spustím prehliadač kde sú načítané posledné stránky behom sekundy. Už žiadne čakanie na odozvu a žiadne resetovanie každý druhý deň, kvôli plynulosti. Verím že touch pro2 alebo HD2 sú na tom o poznanie lepšie s rýchlosťou ale predpokladám že WM tam je rovnaké(Myslím to z tej stránky že tiež ich treba resetovať atď,). Stačí si pozrieť posledné správy na twitter viacerých užívateľov tu ako skúšajú každý druhý deň inú rom a s akým úspechom. To ma asi najviac dohnalo k rozhodnutiu vyskúšať niečo iné.
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od jonathanio »

Mel jsem 2x WM a ted si druhy tyden hraju s Androidem, ktery si momentalne nemuzu vynachvalit. Rychlost systemu na mem Desire je opravdu spickova a srovnavat s WM se to vubec neda. Jedine co mi chybi k uplne spokojenosti je najit vhodne alternativy k nekolika programum, ktere jsem si na WM zvykl pouzivat, ale to je jen otazka casu. Takze zaverem, pro Android, popr. Desire hlasuju vsema deseti :)
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Zasekavani WM a jak je tomu s Androidem

Příspěvek od hrosikjiri »

Moc všem děkuji za názory, slušně jste mne nalomili:) tak jeste jednou moc dík:)
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů