Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Odpovědět
tumam
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 09, 2005 15:57

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od tumam »

Zdravím a prosím o pomoc při totálním pokažení rootu a instalace hero rom

Postupoval jsem podle návodu:
http://androidaplikace.cz/index.php/200 ... po-krucku/" onclick="window.open(this.href);return false;

po instalaci jsem už nechtěl Cupcake na 1,51 a přešel jsem k pokračování instalace Hero rom
podle Nfixe

http://androidforum.cz/navod-rootnuti-g ... t1670.html" onclick="window.open(this.href);return false;
až do bodu 3 (při vynechání 2 jak je doporučeno)

při postupu přes JF 1.43 recovery 1karta + 1 čtečka mi telefon totálně zamrzl na obrazovce T-Mobile. a nemůžu s tím nijak hnout a to ani přes DREAIMG.nbh

stále jen mám T-Mobile obrazovku

dá se s tím něco udělat?

hledám pomoc pro vola který to někde zkazil nevím ale kde.
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Dostaneš se do recovery konzole? (Home + Power při spuštění) - pokud ano, tak si na kartu nahraj nějakou CM update.zip ROM a zkus to flashnout. Předtím Wipe, format EXT oddílu a znovu Wipe..

Pokud ne, dej vědět.
tumam
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 09, 2005 15:57

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od tumam »

Nedostal jsem se nikam, měl jsem jen jediné řešení: Servis a tak se taky staslo
mitman
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob pro 20, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy S

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od mitman »

Tak kamosovi se ted stalo to same,telefon zustane na obrazovce T-Mobile G1 a to je vse.
Je teda nejake reseni? Servis se uz ani nevyplati si myslim, nebo kolik te to vyslo?

EDIT : Tak to vypada opravdu jedine na servis a nebo pockat tak mesic nebo dva, jestli kluci z XDA na to prijdou, jsou uz blizko :o)
tumam
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 09, 2005 15:57

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od tumam »

Mě to nestalo nic, uznali mi to jako reklamaci. Zkusit to reklamovat můžeš třeba ti to taky uznaj, za to nic nedáš, a pokud nepochodíš tak skutečně počkat na XDA jak píšeš

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 28, 2010 14:25) --
mitman píše:Tak kamosovi se ted stalo to same,telefon zustane na obrazovce T-Mobile G1 a to je vse.
Je teda nejake reseni? Servis se uz ani nevyplati si myslim, nebo kolik te to vyslo?

EDIT : Tak to vypada opravdu jedine na servis a nebo pockat tak mesic nebo dva, jestli kluci z XDA na to prijdou, jsou uz blizko :o)
Ještě mě napadá: stiskni při vypnutém stavu: Foťák + On/off (zavěsit) a dostaneš se bootloaderu? jestli ne je to nejspíš opravdu cihla
mitman
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob pro 20, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy S

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od mitman »

Nedostanu, je to opravdu cihla, zkousel jsem snad vsechno :o)
Tak jsem dneska kamaradovi(majitel) oznamil ze ma opravdu cihlu, ale ze by mu to snad mohli uznat.
Je skoda ze na toho svaba to nahravaj pred sestavenim celeho telefonu, tak se to potom neda dat do kupy kdyz se to takhle sesype....
Me se asi pred pul rokem stalo neco podobnyho s touch pro, ale tam to slo.
Doufam ze kluci na XDA prijdou na to, jak udelat kabel a na jaky vystupy na zakladni desce ho pripojit a pak hura.. budem moc nahravat kdykoliv cokoliv ;o) (to plati vseobecne si myslim o HTC zarizenich) :o)
tumam
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 09, 2005 15:57

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od tumam »

Ještě jsem si vzpomněl že někde na ruských stránkách jsem našel návod na unbrick G1 ale nevím přesně kde, myslím že jsem se tam dostal z nějakýho odkazu přes google nebo xda - je to ovšem pro profíka o připojení na piny na desce. Musíš hledat skus jestli to neni na androidforum.ru či podobným - fakt si nepamatuju
ještě jsem našel jedno řešení který vyjde levnějc než origo servis a to je vyměnit si desku sám
postup na demontáž a montáž:
http://www.portatronics.com/guide/T-Mob ... guide.html" onclick="window.open(this.href);return false;

koupit desku na e-bay třeba:
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid ... Categories" onclick="window.open(this.href);return false;

ještě, pokud si vspomeneš postup jak ses dostal k cihle, bylo to při nahrávání SPL nebo 'Baseband či jinak? mě se to stalo nevim jak :grin:
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Prosím o pomoc s Briknutým G1 při Hero rom instalaci

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Zkoušel jsi tohle? http://code.google.com/p/android-roms/wiki/Unbrick" onclick="window.open(this.href);return false; - nečetl jsem to, takže nevím, zda to pomůže..
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů