Nejlepší android navigace

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Emily185
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 14, 2016 16:05
Zařízení: Samsung galaxy s6

Nejlepší android navigace

Příspěvek od Emily185 »

Zdravím vás, chtěl jsem se zeptat, zda-li byste mi mohli poradit nejlepší android navigaci, nejlépe vybavenou funkce a službamí (radary, kamery, stav a omezeni dopravy, počasí apod.)... v ideálním případě aby byla offline... je jedno jestli free nebo placená.
Download ringtones free at: Ringtonesfree.info
Díky moc za debatu.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší android navigace

Příspěvek od koumes »

Nej asi Google,dalsi radoby free maji neco v trialu pak placene.Jinak jich na marketu je dost,tech placenych dobrych jako jsou i na klasickych navi.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Nejlepší android navigace

Příspěvek od htcjirka »

Kdo zakoupil kdysi navigon, ten si dnes mlaska, stale jede vcetne aktualizaci map. Jedna z nejlepsich placenych navigaci. Takze je funkcni a aktualizovaná i dnes jen pro ty, co ji drive zakoupili. Jinak free napr. Here Maps, ty jsou plne offline, jsou lepsi nez Google Maps (ty zcela offline nejsou), ty mam zcela odinstalovane.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Nejlepší android navigace

Příspěvek od Tedy »

Za Nejlepší bezplatné považuji Google Maps, po stažení konkrétní oblasti,fungují zcela off-line.
Navigon,Here,Sygic atp.na mobilu nepoužívám,k navigování výhradně Garmina Nuvi55 LTM přístroje této firmy považuji léta za to nejlepší běžné dostupné,původem německý Navigon před pár lety odkoupili co vím.
Pokud mi něco nenajdou použiji google mapy ale to bývá zřídkakdy.

OT
Z telefonu mám také pár aplikaci zcela odinstalovanych a všude to nepíšu.
Opravdu nechápu jak tenhle výkřik souvisí s tématem, nikoho nezajímá tady kdo a co má nebo nemá v telefonu... Také bych si mlaskal kdyby zaBANovaní uživatelé, nemohli psát ani na fóru.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 10 hostů