Art Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Zdyk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 03, 2018 16:26
Zařízení: Xiaomi Red 4

Art Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Příspěvek od Zdyk »

Zdravím, prosím o radu.
Stáhl jsem si do mobilu Xiaomi Redmi 4 A s Androidem / má foťák 13 MPIX /- Art Filter na úpravu fotek- koláží..., které si fotím na cestách. V tomto Art Filtru... ani v podobném jsem nenašel nastavení výstupní kvality dané fotky po úpravě přes filtr. Po úpravě - vložení do ART filtru - si vyberu nějaký malířský filtr - styl - a takto nově upravenou fotku, - si uložím do mobilu a pak jí stáhnu do počítače. Zarazila mě kvalita, z původní 13 MPIX originál fotky mám po úpravě přes filtr - nové menší rozlišení 696 x 520 / 96 DPI. Existují nějaké jiné foto filtry pro Android, které zachovají původní kvalitu fotek - 13 MPIX ? Pokud přes jiný program zvětším velikost takto upravené fotky - pixely - kvalita - kostičky -se mi nezlepší. Díky za odpověď. Zdyk.
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Re: Art Filter- foto editory - pro Android - a jejich rozlišení- kvalita fotek po úpravě

Příspěvek od Mirdyn »

Zkus tohle - Adobe Photoshop Express
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů