Viber - komunikace?

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
dvcompt
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 27, 2010 14:41
Zařízení: htc diamond

Viber - komunikace?

Příspěvek od dvcompt »

Zdravím šikuly, prosím o info, měl jsem v telefonu přihlášený viber a velkou komunikaci, o kterou bych nerad přišel.
Bohužel jsem dočasně vzal jiný telefon, kde jsem se opět přihlášil k Viberu pod stejným telefonnim čislem, ale bohužel se potřebuji
vrátit zpět na původní telefon, a tak netuším zda tam ta původní komunikace bude či nikoliv. Poradíte, zda něco zazálohovat, nebo
co pro to udělat. Na původním telefonu se nic se SW nedělo, jen se mi Viber odhlásil z důvodu přihlášení jiného zařízení, tzn.
ta komunikace nejspíše někde v telefonu bude uložena. Dekuji za jakoukoliv radu. David
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Viber - komunikace?

Příspěvek od koumes »

Pokud je tam moznost zalohovat nejlepe na gdrive,udelej zalohu a pak na druhem smartu ji skus obnovit.
Tak to funguje aspon u watsapu.
dvcompt
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 27, 2010 14:41
Zařízení: htc diamond

Viber - komunikace?

Příspěvek od dvcompt »

problém je asi v tom že jsem se přihlásil na novém telefonu pod stejným telefonním číslem a tam tedy nemám nic, prázdné komunikace. a starý telefon se mě automaticky odhlásil. Tzn. pokud se k němu znovu přihlásím, bude komunikace nejspíše taktéž prázdná. Ale myslím si,že by to mohlo být někde v nějakém adresáři v telefonu schované.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Viber - komunikace?

Příspěvek od koumes »

Tak to netusim,mozna jo.Ale je tam v nastaveni moznost zalohy na gdisk,takze ve starem ji zalohovat a v novem obnovit by melo jit.
dvcompt
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte črc 27, 2010 14:41
Zařízení: htc diamond

Viber - komunikace?

Příspěvek od dvcompt »

tak jsem se na starém přihlásil a je to prázdné. přitom jsem s telefonem celou dobu nic nedělal. ach jo :-(
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů