Navigacia

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
myschovip
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 07, 2012 14:01
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Navigacia

Příspěvek od myschovip »

Caute, potreboval by som poradit v oblasti navigacii pre android
aku by ste mi odporucali ? skor z tych lepsich platenych, vela ludi si pochvaluje Sygic ale niektori su s nou nespokojni, napr. moj znamy je profesionalny vodic a mal navigaciu sygic ktora ho velakrat zradila v momente kedy to najmenej cakal
hladam nieco, zaco ked utratim peniaze, tak ocakavam aj nejaku kvalitu
poradi niekto ? ake mate navigacie vy a ake mate s nimi skusenosti ?
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Re: navigacia

Příspěvek od aldav »

To už se dneska ve školách neučí, že každý nadpis a každá věta začíná velkým písmenem? A nejlépe když si ten nadpis opravíš, aby každej věděl co vlastně chceš.

Nikdo ti neřekne jaká navigace bude nejlepší pro Tebe, každý ji používá trochu jinak, takže si je postupně vyzkoušej, jako to dělají všichni a zůstanou pak u té, která jim nejvíc vyhovuje, třeba způsobem ovládání a tak dále.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

navigacia

Příspěvek od htcjirka »

Sygicu se vyhni, pocita mnohdy uplne nesmyslne trasy a vedeni trasy tez patri mezi to horsi.Ano, kazda navigace ma mouchy, ale Sygic ma mouchy v zakladu a to jest ve vedeni navigace(trasy) a vypocet trasy.Mrkni radeji na drazsi, ale mnohem kvalitnejsi Navigon.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

navigacia

Příspěvek od htcjirka »

Hvezdicky tez nic nereknou, mnoho lidi chvali napr. Sygic jen pro hezke omalovánky/grafiku, coz je samozrejme malo, kdyz hlavni funkci navigaci je co nejlepší vypocet trasy a samotne vedeni trasy, kde Sygic leta zaostava bez ohledu na platformu na které je.Sam i uživatel v prvním postu to "zrazeni Sygicem" naznacil a mohu to jen potvrdit ;-)
myschovip
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 07, 2012 14:01
Zařízení: Samsung Galaxy S II

navigacia

Příspěvek od myschovip »

Vdaka chlapci za rady :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Navigacia

Příspěvek od htcjirka »

Ani v minulosti nebyla dobra, prosel jsem si s nim na všech platformách (WM, Maemo,MeeGO, Android, iOS, nyní WP) a porad je na tom velmi bidne, to vis, je dobra tak na ty tve cesty do práce a z ni, ale na opravdove navigovani není, je to jen hezka omalovánka.
Navigace především musí spickove a co nejspolehlivěji navigovat a vest/vybrat trasu a tam je sysgic zoufalost, Navigon je uplne pravy opak, jedna z profi navigaci na kterou je opravdu spolehnuti, ze dovede do cile nejlepe.
Navigace fakt není o grafice, ale o navigovani.Sygic na profi navigovani nemá ani nahodou, ani v minulosti ani nyní.Je to takovy malinko lepsi here Drive.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Navigacia

Příspěvek od htcjirka »

Ano, mam mnohem vetsi zkušenost a najeto desetisíce km na velke vzdalenosti.
Nepouzivam navigace maximalme k ceste do práce jako ty, tak se opravdu navigace hodnostit neda :tlem:
Nebo hodnotit navigaci podle ikonek a menu :-D
myschovip
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát zář 07, 2012 14:01
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Navigacia

Příspěvek od myschovip »

Precital som si aj ine fora, aby som si spravil obraz, na niektore som aj pisal ale ludom nieje moc do reci ako vam tu na smartmanii, ste tu dobra komunita :) asi spravim tak ako mi bolo poradene vyssie, vyskusam zopar trial verzii, zatial sa mi najviac pozdava Navigon, moj znamy ma iGo, tiez som nanu pocul a cital vela kladnych ohlasov, moj znamy s nou presiel celu europu a ani raz ho nesklamala, ako bolo spomenute vyssie, neviem preco je Sygic tak popularna, ked ma chyby uplne v zakladoch, bolo spravne napisane ze je to skor pekna omalovanka ktora ma ku kvalitnej navigacii daleko, i ked Made in Slovakia, ale asi je to tak 100 ludi 100 chuti
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Navigacia

Příspěvek od mberdych »

No me Navigon prisel dost na pytel a vybiral dost bidne cesty, mysleno div ne polni (take na tu me nejednou poslal). Uz je to tedy nejaky ten rok, tak mozna se zlepsil. Ja uz pouzivam posledni roky vicemene jen waze a google maps kvuli doprave.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Navigacia

Příspěvek od htcjirka »

No me Navigon prisel dost na pytel a vybiral dost bidne cesty, mysleno div ne polni
To se me s Navigonem nestalo za 4 roky ani jednou, asi jsi nemel vyskrtnute/zakazane nezpevnene cesty ;-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Navigacia

Příspěvek od mberdych »

To jsem rozhodne mel a presto jsem prijel k mezinarodnimu hotelu skrz nejaky sad ci co po polni ceste. Bylo to v Italii a mistni docela koukali :-) Ale uz to nejaky cas bude.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Navigacia

Příspěvek od Jumbo78 »

Mám se Sygic-em najeto už cca 500.000 km. Používám ho jako hlavní navigaci, denně jezdím trasy s x průjezdními body a nikdy nezklamal...
Ne, není dokonalý, ale to není žádná navigace. Vždy je důležité, kdo je za volantem... ;)
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Re: Navigacia

Příspěvek od aldav »

Když pojedu okolo komína , tam kde to znám , tak si vyláme zuby každá navigace . Pokud pojedu do Paříže , tam kde to neznám , budu rád za každou dobrou radu, i když najedu o pár kilometrů víc .
Helle
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned říj 07, 2007 9:06
Zařízení: Xiaomi Max 3 , NB Chrome OS, PC Win 10iPad 2
Bydliště: vesnička u Krnova
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigacia

Příspěvek od Helle »

Jsem na navigace tak trochu "ujetý" a tak jsem vyzkoušel snad všechny, které existují. Souhlasím s názorem htcjirka. Sygic má možná hezkou grafiku, ale navádí někdy zcela nesmyslně. Jinak podle mě je úplně nejlepší Igo Primo, ale to si musíš podívat na fórech, protože vlastně oficiálně neexistuje. Velmi dobrý je Navigon. Here navádí velmi dobře,ale nejdou zadat průjezdní body (což zase takový problém není a myslím, že to v budoucnu vyřeší). Po Praze ale jezdím vždy s Waze. Musíš mít sice datové připojení, ale vzhledem k tomu, že pracuje on line, tak ví o aktuálních dopravních problémech a vypočítá náhradní trasu, nahlásí třeba aktuální měření radary atd. Je sice samozřejmě závislá na tom, jak ji ty problémy uživatele nahlásí,ale funguje to velmi dobře. Jak píši všichni. Stáhni si buď nějakou bezplatnou nebo trial verzi a sám si jednotlivé navigace vyzkoušej.
frenkiecz
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2012 21:35
Zařízení: Samsung Galaxy Mini

Navigacia

Příspěvek od frenkiecz »

Jak píše Helle- Igo Primo je nej. Vodí mě po EU- POI,průjezdní body, podjezdy, váha....vše pro TIR.Přezkoušel jsem kde co, ale IGo nezklamalo. Jo, má pár chybných povelů, ale jiný mě poslaly do malýho tunelu....
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů