multiplatformní šifrovací manažer

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Claudius
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:04
Zařízení: Samsung I8000 Omnia II 8GB

multiplatformní šifrovací manažer

Příspěvek od Claudius »

Strávil jsem asi týden hledáním a nic. Potřebuji s cloudem (dropbox, box, googledrive, je mi to jedno) synchronizovat obsah adresáře z PC včetně všech podadresářů a souborů. V podadresářích jsou tisíce souborů. Potřebuji, aby se zašifrovaly a přenášely jen změněné. K tomu hledám aplikaci pro android, která by opět jen změněné prosynchronila do mobilu a uměla je v případě potřeby rozkódovat a otevřít. Nevím, jestli to popisuji zcela správně. Něco jako klasická synchronizace dropboxu ale vše musí být šifrované. Poradí mi někdo řešení?
MikyWoW
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 08, 2011 18:25
Zařízení: HTC TP2, HTC Titan, Lumia 920, Lumia 950

multiplatformní šifrovací manažer

Příspěvek od MikyWoW »

Tohle by měl zvládnout cloud Kima Dotcoma ne? Šifrování/dešifrování souborů probíhá vždy na koncovém zařízení takže by to mělo být přesně to co potřebuješ. Nikdy jsem to v reálu nezkoušel ale aplikace pro Android a iOS tam je.
https://mega.co.nz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Claudius
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 14, 2011 21:04
Zařízení: Samsung I8000 Omnia II 8GB

multiplatformní šifrovací manažer

Příspěvek od Claudius »

Dotcoma je jedna z variant, kterou jsem zvažoval. Jestli ale šifrování probíhá na mém zařízení si nejsem jist. Rozhodně soubory jsou asi čitelné pro Dotcoma server. Raději bych viděl OpenSource pro šifrování a dešifrování na desktopu i mobilu a již zašifrované soubory odesílat. Ale v každém případě děkuji za tip. Zkusím o Dotcoma zjistit více.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů