usb tethering prestal fungovat

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od spermosh »

ze dne na den mi prestal fungovat USB tethering WIFI pripojeni
instaloval jsem vcera jen nejake hry a jsem si jisty, ze vcera to jeste fungovalo - zkusil jsem restartovat hox+ i pc, ale porad stejny vysledek...
PC sit vidi a pripoji se, ale zadne packety netecou...nekde jsem cetl, ze by to mohlo byt operatorem, ale nejsem si jisty, jaky to muze mit efekt na dany problem, wifi pripojeni prece nesouvisi s operatorem - na PC mi zadny firewall nebezi a nic by tedy ze strany PC nemelo prenos blokovat
zarizeni je HTC One X+ s Jelly Bean a PC je Linux Mint 13, ale jak rikam, jeste vcera vse slapalo jako hodinky

netusite nekdo, kde by mohl byt problem?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Restartoval bych zařízení s Androidem. "Vím, že OS Android je modulární, ale restart je prostě pohodové řešení... :)" Poté bych se zkusil připojit v Mátě jako uživatel root nebo jako jiný uživatel než ten na kterém to nefunguje. Prvotní je identifikace problému...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od spermosh »

to uz jsem zkousel, ale zkusil jsem jiny pocitac a to funguje, takze problem bude v pracovnim pocitaci

me ale nejde o pripojeni (namountovani) zarizeni...nebo v tomto pripade hraje taky roli uzivatel? kdyz to pripojuju jako sitove zarizeni na usb0? jak to mam zkusit pripojit jako root?
mgg
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 08, 2007 8:06

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od mgg »

Ahoj , zkus jiné řešení a zadarmo.Program ,,ReverseTethering ,, .Neinstaluješ,je zadarmu a funguje přes USB.
Najdeš třeba tady http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1371345" onclick="window.open(this.href);return false;
.
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od spermosh »

nemam root a obavam se, ze to je pouze pro Widle a koneckoncu, podle nazvu, to je neco uplne jineho, nez ja potrebuji...
mgg
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 08, 2007 8:06

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od mgg »

Ahoj , ja to používám pro aktualizaci počasí a emailu a rss a je to na android. Propojiš telefon s PC na kterém maš internet ,přes usb kabel a z telefonu se normalně připojuješ jako kdyby jsi měl zapnuté WIFI. pokuk chceš aktualizovat učet googlu tak musiš mit před připojením zapnuté datové připojené a google učet si bude myslet ,že maš datové připojení. Nepotřebuješ ROOT
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

usb tethering prestal fungovat

Příspěvek od spermosh »

dobre, ale to je porad uplne neco jineho, nez ja potrebuji - ja chci sdilet wifi pripojeni v mobilu pres kabel do pc = usb tethering
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů