Stránka 1 z 1

Google Play

Napsal: stř čer 12, 2013 12:34
od Pipa
Řeším problém s google play a už jsem pro googlil kde co a nedobral jsem se žádného závěru.
Používám telefon Galaxy Note a tablet Hyundai X900, problém nastal včera,
kdy mi jak z telefonu tak tabletu zmizely z marketu placené aplikace, jinak market funguje,
když se přepnu do části moje aplikace tak v záložce "vše" mi to píše "Při načítání informací ze serveru došlo k chybě. (RPC:S-5:AEC-0)".

Aby to nestačilo tak mi nefunguje přístup ani přes web (používám Chrome), když si ve svém účtu na play zadám odkaz "moje aplikace android" skončí to hláškou "Omlouváme se, došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu později."
Toto trvá druhý den, takže si myslím, že je nějaký problém na mém účtě. Který asi bude muset vyřešit nějaký admin nebo někdo - rozhodně to nedokážu nejspíš já.

Co jsem tak googlil tak s podobným problémem nejsem sám. Psal jsem na facebook Google Česká Republika. Tak se tam můžete přidat pokud někdo řeší stejný problém.

Google Play

Napsal: stř čer 12, 2013 12:54
od koumes
A toto? https://support.google.com/googleplay/a ... 7233?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false; jinak na http://www.czc.cz/goclever-tab-a104_2/1 ... md/diskuse" onclick="window.open(this.href);return false; sem nasel.Skus a dej vedet.
Jinak me osobne funguje oboji;smart i web.

Google Play

Napsal: stř čer 12, 2013 13:50
od Pipa
To jsem samozřejmě vše zkoušel. Dle mě je problém někde u nich, protože když je bloklej i přístup z webu, tak to z mobilu nejspíš těžko ovlivním.

Google Play

Napsal: stř čer 12, 2013 14:49
od Pipa
Takže vyřešeno, nevím zda jsem tomu napomohl nebo se sami chytli za nos a něco opravili. Ale na stránce s výzvou zkuste to za chvíli znovu jsem nějakou dobu držel ctrl+R, což mělo za násladek, že mě kluci z Google během cca 5-ti minut zablokovali mojí IP. Takže následoval požadavek přes standardní formulář na odblokování a ejhle jsem odblokován a market fachá.

Takže zase takový český řešení problému.

Google Play

Napsal: čtv čer 13, 2013 19:26
od koumes
Aspon ze tak. :-)