Google play

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
dog1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon srp 06, 2012 20:57
Zařízení: HTC Evo 3D Cool ICS v9

Google play

Příspěvek od dog1 »

Nevite nekdo jak odebrat telefon z google play? Kamaradovy jsem prodal stary mobil, udelal jsem factory reset. On je na nem prihlaseny pod svym vlastnim google uctem. Ale me to stejne na strankach google play primo v pc dava pri instalaci aplikaci porad na vyber na mezi mojim Evem a predchozim Desirem.
Kdyztak diky. A omlouvam se tak trochu za OT.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Google play

Příspěvek od Bobanovicz »

Bohužel nijak. Jedině dát "skrýt".
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Google play

Příspěvek od pasik »

No me zase stve .. ze kdyz vlezu do GP v kolonce "Moje aplikace" se mi zobrazi pouze 9 aplikaci .. a to ani ne posledne nainstalovanych .. kdyz chci videt celej seznam co jsem kdy v telefonu mel ci mam musim dole dat "moje objednavky a nastaveni" To je normalni?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Google play

Příspěvek od koumes »

To dog1 : Play je soucasti systemu a nevim,proc by ho mel nekdo odstranovat.Na webu Play jsou vsechny zarizeni,ktere se registrovaly na konkretni ucet.Smazat zatim nelze.

To pasik : Je to normalni,mam jich pres 100 a nevidim je vsechny.Neprisel jsem na to,proc je to rozdeleno na casti,nainstalovane,dalsi a objednavky.
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Re: Google play

Příspěvek od pasik »

Mám i pár placených app. S reinstalaci predpokladam problem neni.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Google play

Příspěvek od Davedroid »

Pred nejakou dobou jsem si stahnul s Googleplay aplikaci na staovani videa. Kdyz jsem na wifi stahnu si eco zajimaveho a vecer doma skouknu a pak smzu. Super vec. Pak jsem experimentoval s telefony, prodalvyzkusil iPhone a Wp. Ty odobne aplikace mely, ale ne tak yhovujici. No vratil jsem se i z toho duvodu k androidu, koupil Asus padfone 2 a...chtel jsem reinstalovat tu aplikaci ze svych na Google play a ta jedina tam zmiela:-(dokonce ji nemohu dohledt nikde ani na Google play znovu ke stazeni nebo ke koupi. To mne mrzi. Pak nez jsem se vratil k Androidu , tak WP a IPhone um neco co uz Android ne? To uz se neda stahnout video z youtube pro pozdejsi shlednuti, kdyz pak nebudu na siti a budu mit cas? Diky
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů