pořádný video player

Zajímavé programy a aplikace pro Android
MarekF
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř zář 07, 2011 19:02
Zařízení: HTC Desire Z

pořádný video player

Příspěvek od MarekF »

goblinN82 píše:Mobo player mám taky ale i tak video s rozliškem 1920x1080 prostě nejde plynule pořád kolem 15-20fps. Kámošovi co má Galaxy Tab jde krásně...
A k čemu ti je na mobilu full HD rozlišení, když mobil zvládne sotva 400*800? Jediné, co mě napadá, to přehrávat někde na větší ploše a mobil použít akorát jako médium. Prosím o vysvětlení, v tomhle sektoru se teprv rozkoukávám a tak mnohé nevím :)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

pořádný video player

Příspěvek od Radek Hübl »

Pro použití jaké přesně píšeš, a mobily dnes už mají více než 480*800 ale důležité je aby měl tento mobil ještě HDMI výstup aby jsi tento potenciál (FULL HD) využil ;-)
Thalion
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 16, 2009 13:27
Zařízení: HTC HD2

pořádný video player

Příspěvek od Thalion »

Ve kterém přehrávači vám jde posouvat film, který má více než cca 4 GB? Mě to prostě nikde nejde, musím ho pustit od začátku.
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Re: pořádný video player

Příspěvek od prcko »

Suhlasim s maom neviem aky dovod maju ludia narvat na kartu film v hd kvalite ked na tej malej obrazovke si hd kvalitu asi tazko niekto vychutna. Jediny zmysel by som to bral ako prenosny prehravac ktory pripojim k tv. Takych telefonov ale nieje vela. Potom sa ani necudujem ze niektorym je malo 32 gb pamate :) mne osobne staci kvalitny divx v maximalnej velkosti okolo 1 gb ten funguje uplne v pohode skoro na vsetkom
Thalion
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 16, 2009 13:27
Zařízení: HTC HD2

pořádný video player

Příspěvek od Thalion »

Samozřejmě, na mobilu to je nesmysl.
Když to ale dávám s SGSII přes HDMI do plazmy, tak to za to stojí. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů