[Placená] Locale

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

[Placená] Locale

Příspěvek od foreveryone »

Obrázek
Locale

- aplikace umožňující definovat profily nastavení telefonu, které se budou aktivovat při dosáhnutí zadané polohy (např. při přijetí do práce/školy)
- spousta nastavení: tapety, zvuku, hlasitosti, wifi, bluetooth atd.

Screeny:
Obrázek Obrázek

Ukázka:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sWEuuLoIarE[/youtube]

Cena:
cca 179,65 Kč

Market:
Obrázek

AppBrain:
http://www.appbrain.com/app/locale/com. ... ram.locale

Home:
http://www.twofortyfouram.com/product.html
Uživatelský avatar
radaumacher
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: úte pro 21, 2010 11:54
Zařízení: Samsung Galaxy S

[Placená] Locale

Příspěvek od radaumacher »

Chápu správně, že tedy pro správnou funkci Locale musím mít neustále aktivovanou GPS? Nemáte, prosím, někdo tip na podobnou aplikace ale s "manuální" aktivací? Má představa se více méně shoduje s Locale: Měl bych kompletně nastavené profily (wifi,zvuky,tapeta,podsvícení atd.), jen bych je aktivoval ručně v aplikaci nebo přes widget na ploše. Díky
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

[Placená] Locale

Příspěvek od foreveryone »

nemám to vyzkoušeno ale podle mě (i podle toho screenu) dokáže aplikace triangulovat pozici i podle wifi sítí a bts - sice ne moc přesně ale pokud někdo dojíždí pár km do práce tak by to mělo stačit a profil by se aktivoval i bez gps--- ale to nemám vyzkoušené.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

[Placená] Locale

Příspěvek od Starbuck »

taky by se mi líbila aplikace s ručním zpouštěním. Ale třeba to umí. Koneckonců, nedá se to nastavit přímo v DHD změnou scén?
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Bydliště: Ostrov (KV)

[Placená] Locale

Příspěvek od Mong3R »

No vypadá to zajímavě, kdyby měl někdo nějaké postřehy, nebo odpovědi na otazky kluků o posty výš, napište. Díkec
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned dub 20, 2008 19:30

[Placená] Locale

Příspěvek od ares333 »

To mi přijde jako dobrá zbytečnost. Když jsem v kanceláři, tak někdy ho potřebuji mít nahlas, někdy úplně potichu a někdy vibrace. aby mě to sama nastavovalo jeden profil podle lokality je sice machrovinka, ale zbytečná
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

[Placená] Locale

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Byť dobrá aplikace, ale mě jen mrzí ta cena. Někdo může cosi namítat, že vývoj něco stojí a tak a že prostě všechno okolo a že to za to stojí, ale když budu předpokládat prodej 25000 kusů licence této aplikace tak si dotyčný po odečtení provize googlu vydělal 3 132 500 kč zaokrouhleně. To je slušné...
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

[Placená] Locale

Příspěvek od dufulo »

tak locale pouzivam uz nejaky cas a zatial si tu aplikaciu neviem vynachvalit.
aplikacia podporuje aj "rucne" spustanie nastaveni cohokolvek, cez button plugin.

ja pouzivam tieto nastavenia:
defaulnte nastavenie mam displej na 30% a hlasitost 100% - tento profil plati, pokial nie je aktivovany podmienkami profil uvedeny nizsie
- ak som doma alebo v praci, znizujem jas displeju na 20% a hlasitos zvonenia na 70%
- ak som doma a v case 22,00 az 08,00 druheho dna, tak mam vypnute zvuky sms (otravovali ma nocne sms z banky o prevodoch...ak ale doma nie som, tak sms chodia...vhodne pre sms o platbach kartou...)
- ak pripojim sluchatka k mobilu, aktivuje sa mi automaticke podsvietenie a hlasitost medii na 60%
- ak pripojim nabijacku, aktivuje sa automaticke podsvietenie displeju, plati ak nie som doma ani v praci...cize aktivuje sa mi to napriklad v aute na autonabijacke, ked mam pustenu navigaciu a nie o 22,00 vecer ked si nieco citam a vysoky jas displeju ma zbytocne oslepoval...
- widget na ploche, ktory manualne zapne/vypne automaticke podsvietenie displeja..pouzivam vtedy, ak mi z nejakych pricin nestaci defaultne nastavenych 30%


program ma obrovske moznosti nastavenia, treba sa s tym trosku pohrat. na urcenie polohy pouzivam cell plugin, ktory pouziva BTSky a nie vstavanu funkciu, ktora zapinala aj GPS...pride mi primitivne spustat GPS doma a v praci, kde GPS signal nechytim, praktickejsie mi teda pride prihlasenie sa do BTSiek...

podla roznych kriterii sa daju napriklad aj spustat programy...napriklad po pripojeni sluchadiel automaticky spustit media player
alebo po prichode domov sa da automaticky zapnut wifi a po prihlaseni sa do nej zapnut gmail, alebo operu a po odchode z domu wifi automaticky vypnut atd....


skusal som aj program tasker, ale nejak som nepochopil jeho princip nastavovania pravidiel...aj ked tento program ma ovela viac moznosti nastavenia...
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

[Placená] Locale

Příspěvek od foreveryone »

jak to tak čtu, tak to máš šéfe celkem krutě pokoumaný :D
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

[Placená] Locale

Příspěvek od dufulo »

Práveže ani nie, stále objavujem nové možnosti kombinácií nastavení :)

Dá sa nastaviť taká vec, že po príchode domov alebo do roboty sa automaticky zapne wifi, prihlási sa do siete a spustí sa synchronizácia kalendáru, kontaktov atd...a to bez tvojho jediného zásahu, automaticky :)

Veľké množstvo pluginov ešte rozširuje možnosti programu....
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

[Placená] Locale

Příspěvek od spermosh »

a ty pluginy uz jsou v cene? porad premyslim o tom, zda aplikace stoji za 10$
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

[Placená] Locale

Příspěvek od dufulo »

plno pluginov je na markete na stiahnutie zadarmo, niektore su platene za cca 1$.
daj si vyhladat na markete locale plugin a locale plug-in
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

[Placená] Locale

Příspěvek od lookass »

na to aby měl člověk vysokou školu programovací! :twisted:
Profily jsem používal vždy a na každým founu, ale tohle mi přijde imho už faaaaakt dost na nic... jen bude mít člověk bordel v tom, co mu jak telefon zrovna nastaví a utopí se v tom... tohle udělá z člověka a jeho telefonu takovýho robůtka :-D
Myslím, že díky widgetům na homescreenu je každej trochu normální člověk schopnej během vteřiny kliknout manuálně profil a vypnout např. wifi a mít na 100pro jasno, co se stane a ne se po chvíli divit "proč mi zase nejde ten zasr* net..grrr... ahaa, už je po 15hod. a tel mi ho prostě vypnul... d*b*l" :-D :-D no nic, já jen tak...
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

[Placená] Locale

Příspěvek od dufulo »

Niekomu stačí na to zdravý rozum :)
Ja mám na homescreene radšej iné widgety ako prepínanie profilov a podobne.
Samozrejme ako všetko ostatné, aj tento program je dobrý sluha ale zlý pán.
Ako si nastavíš, také máš...ak si to preplácaš nezmyslami, tvoj problém že sa v tom stratíš :)
Okrem iného, program je pre tých, čo chcú profily a iné veci ovládať automaticky podľa vlastných pravidiel, mne to vyhovuje, tebe nie....každý máme svoju voľbu...
eugi
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv črc 02, 2009 12:28
Zařízení: HTC Touch HD

[Placená] Locale

Příspěvek od eugi »

Myslím, že díky widgetům na homescreenu je každej trochu normální člověk schopnej během vteřiny kliknout manuálně profil a vypnout např. wifi
Ja jsem si podobnou aplikaci (EasyProfiles) poridil prave proto, ze od 23.00 do 7.00 nechci byt rusen zadnymi nahodnymi SMS nebo lidmi, kteri se pri vytaceni cisla v mirne ovinenem stavu preklepli. Mam nastavenou vyjimku pro rodinu, protoze vim ze ti mne urcite bez vazneho duvodu v noci volat nebudou. A abych na to nemusel kazdy vecer myslet, dela to ta aplikace za mne.
To ze ten program umoznuje daleko vice, je jen plus ktere ocenuji. Na prvni pohled to vse vypada slozite, ale v konecnem dusledku to uzasne zvysuje komfort prace s telefonem.
Ten widget pro wifi mam na plose take (porad jsem jeste ve fazi zkouseni) a vidim jestli je aktivni a v pripade nutnosti muzu wifi aktivovat rucne.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

[Placená] Locale

Příspěvek od lookass »

jj, já netvrdím, že to je špatná app, ale jen si myslím, že je celkem dost podobně fungujících aplikací, které umí to samé a pro 9 lidí z 10 budou také vyhovovat (zvlášť když tu pak čtu, že "používám jenom den a noc atd.", a navíc jsou jednodušší..... a gratis ;-)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

[Placená] Locale

Příspěvek od dufulo »

viem že je množstvo podobných free aplikácii, ale ani jedna mi nevyhovovala čo sa týka variability nastavení, preto som si ju zaplatil.
Mne vyhovuje určovať pravidlá nastavenia podľa času a zároveň aj polohy....to som u žiadnej free aplikácie nevidel...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů