LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

Začal jsem si víc hrát s LPP, s kterým počítám na Streaka, a mimo to, že se mi většina věcí líbí, je i pár, co mě úplně nesedí nebo je nechápu.

- Aktualisace...např. klepnu na událost v kalendáři, upravím ji, ale ve widgetu se zobrazuje ta stará, než ručně zaktualisuji. Vlastnost nebo má chyba?

- Twitter widget jsem propojil s HTC Peep, vše funguje, ale když mi na lištu skočí notifikace o nových tweetech, tak ani při přesunu na widget ani při jeho ruční aktualisaci nezmizí a musím vymazat ručně. Vlastnost, chyba má nebo Peep?

- Zástupce osoby je pěkná funkce, ale čtvrt fotečky je překryta ikonkou...jde ji nějak odstranit/zmenšit?

- Nějak jsem nepochopil funkci zástupců LauncherPro Shortcuts a Activities...
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od Krwell »

ten kalendář je vlastnost, ale nějak jsem se s tim už naučil žít, že pokaždý když přidám něco do kalendáře tak kliknu na aktualizaci
Twitter nepoužívám, takže s tim druhým ti neporadim
A ta ikonka mě taky celkem štve, ale myslim si a ani jsem ti nikde nenašel že by to šlo dát pryč
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

A není nějaká aplikace na podobném stylu? Na telefonování/SMS mám vlastně jen pár lidí, takže nějaký velký widgety atp. moc nevyužiju.

A ty Shortcuts a Activities někdo neporadíte?

Mimochodem, jde nějak sladit widgety v landscape? Udělal jsem si docela pěkný plochy v portrait, pak to přetočím a nic moc...
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 179
Registrován: stř pro 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od Krwell »

Tak to ti neporadim bohuzel. Mam tam odkaz jenom na pritelkyni, takze to moc neresim. Jinak ja mam asi widgety dobre sladeny protoze mi to jde v pohode i v landscape, akorad mi to delalo bordel kdyz jsem mel v launcheru zapnutych 5 rad na plochu, ale 4 jedou v pohode
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a dalš

Příspěvek od Bobanovicz »

Shortcut a Activities jsou co jsem pochopil zkratky pro chovani aplikaci nebo systemovych veci, udelas si zkratku pro urcitou funkci, ale v praxi jsem to nezkousel.
U Streaka je podle me lepsi zustat na home v landscape modu, lepe tu velkou plochu vyuzijes, kazdopadne hodne zavisi na tom jak si nastavis mrizku v Launcheru Pro pro zobrazeni ikon a zastupcu.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

Tohle je důvod, proč jsem na DHD nakonec nechal Sense...sladěné widgety. Ale ten Dell Stage vypadá hodně o ničem, takže není zbytí. Pravda, na DHD jsem taky nemusel řešit landscape.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a dalš

Příspěvek od Bobanovicz »

Nech si Streak v portrait a nemusis to resit take.
štěpán4321
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob bře 26, 2011 18:18
Zařízení: Nokia Lumia 800

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od štěpán4321 »

Nevíte někdo jak u Messaging widgetu nastavit spuštění jiné než předinstalované aplikace na zprávy? Používám Free SMS Sender a chci aby se mi otevřel tento program, ne program "Zprávy" od HTC. Děkuji
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

A máš alternativní aplikaci nastravenou jako defaultní? Jsem to teď zkusil a v pohodě to jede přes Chomp SMS.
štěpán4321
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob bře 26, 2011 18:18
Zařízení: Nokia Lumia 800

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od štěpán4321 »

Jo, mám a když dám tu značku na poslání nový zprávy tak se mi otevře ta alternativní, když konverzaci taky alternativní ale když dám ten výčet všech zpráv/konverzací tak mi to otevře tu defaultní, je to fakt otrava...
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od Revin »

Activities je zajímavá věc, která se mi u Launcheru Pro docela líbí. Umí to to, že přes to můžeš otevřít okno nějaké aplikace. Například defaultní kalendář se vždy otevírá v měsíčním pohledu. Přes activities si ho ale můžeš otevřít rovnou v agenda pohledu. Prostě dáš activities, vybereš kategorii kalendář a pod kategorií máš ty jednotlivé okna aplikace. Myslím, že se to dá celkem využít. Taky to využívám pro rychlé nastavení wi-fi a určitě se najdou i další věci kde se to hodí.

Co se týče Shortcuts, tak to má umožnit spuštění myslím nějakých scriptů které si vytvoříš přes web. To jsem teda nezkoušel, ale možná by to mohlo být zajímavé, každopádně jsem četl že tvorba těch skriptů není zrovna jednoduchá :-)

Jo a Launcher Pro Plus mám na Dell Streak a je super, vyhovuje mi z launcherů nejvíc. Super je nastavení mřížky, mřížka 4x4 na 5 palcovém displeji je opravdu plácání místem. Taky jsem koukal na web autora a vypadá to, že na launcheru dost pracuje a pořád se vyvíjí. Škoda jen, že autoři launcherů se většinou zaměřují na přidávání všelijakých speciálních efektů než funkcí... teď jsem tam četl, že Launcher Pro celý přepracovává, tak jsem zvědavý...

To YAMATO: Ty tvoje aktualisace vyloženě bijou do očí :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát dub 08, 2011 16:25) --

Teď jsem ještě koukal na ty Shortcuts a lze je využít např. na otevření okna s vytvořením události v kalendáři, na přepnutí na určitou obrazovku apod. Tady jsou nějaké příklady: http://www.launcherpro.com/forum/viewto ... =11&t=2587" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

Aha, tak ty Activities vypadají hodně dobře, s tím si pohraju. Dík za vysvětlení.
štěpán4321 píše:Ty tvoje aktualisace vyloženě bijou do očí.
Nerozumím...
babenka4
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 20, 2011 9:47
Zařízení: HTC DHD

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od babenka4 »

pre YAMATO: tiez som vyskusala spominanny tebou launcher Pro ale omnoho viac mi vyhovuje Go Launcher EX, widget pre kontakty s fotkami k nemu je stiahnutelny v Markete "Photo Contact " a zobrazuje perfektne, neskracuje fotky ikonou, su rovnake a tiez widget kalendar na ploche sa riadne aktivuje ak poupravis udalost v kalendari. Ma siroke moznosti nastavenia a co je hlavne a pre mna podstatne, je v češtine, presuvatelne ikonky podla chuti, rozne efekty prechodu medzi obrazovkami, skratka super, zostala som pri nom a fakt maximalna spokojnost, dalej uz nehladam....Rozsirila som si ho roznymi doplnkami ako Go Contacts, Go SMS a Go Clasic Theme /aj ine temy su k nemu/ a tiez vytacanie cisiel, ktore ma taktiez rozne pekne nastavenia vratane triedenia hovorov a skupinu "Favorite" - kontakty s foto. Treba vyskusat.....
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

Ten jsem taky zkoušel, stejně jako řadu dalších, ale zatím jsem vždy zase zkončil u LPP.
štěpán4321
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob bře 26, 2011 18:18
Zařízení: Nokia Lumia 800

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od štěpán4321 »

štěpán4321 píše:Jo, mám a když dám tu značku na poslání nový zprávy tak se mi otevře ta alternativní, když konverzaci taky alternativní ale když dám ten výčet všech zpráv/konverzací tak mi to otevře tu defaultní, je to fakt otrava...
Nepřišel někdo na to jak to vyřešit? Psal jsem i na oficiální fórum LauncherPro, ale nikdo zatím neodpověděl.
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a dalš

Příspěvek od Bobanovicz »

Ja sice moc nechapu co myslis, protoze kdyz nainstalujes alternativni app na sms tak se te pri tapnuti na zpravy zepta, kterou chces pouzivat jako defaultni a ta se potom otevira.
Jinak jde ten zastupce v LP i zmenit, kdyz na nem podrzis prst, objevi se change shortcut a vyberes app, kterou chces pouzit.
štěpán4321
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob bře 26, 2011 18:18
Zařízení: Nokia Lumia 800

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od štěpán4321 »

Když jsem jí nainstaloval tak jsem to nastavil jako výchozí a když dám napravo nahoře ve widgetu tlačítko který má vyvolat novou zprávu otevře se alternativní, když kliknu na některou ze zpráv přímo v tom widgetu (to co zaplňuje jeho hlavní plochu, výpis) tak se mi ta konverzace taky spustí v alternativním programu, ale když kliknu na nápis messaging v pravém horním rohu kdy by se měla otevřít celá ta aplikace tak se mi otevře ta defaultní
Androman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 28, 2011 13:42
Zařízení: Google Nexus S

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od Androman »

Nevíte někdo, jak vyřešit problém s LPP widgetem na Facebook? Vůbec se mi nedaří rozchodit s ním synchronizaci. Když ho umístím na plochu, píše mi to, abych v nastavení LPP widgets zadal svoje "Facebook credentials", ale když je tam chci zadat, po pár vteřinách načítání Facebooku mi to zahlásí "Error: invalid_key". Přitom LPP widget na Twitter mi funguje v pohodě. U widgetu Friends mi taky funguje jen Twitter...
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

LauncherProPlus widgety - aktualizace, notifikace a další

Příspěvek od YAMATO »

Tak záhada - po několika měsících najednou zas začaly fungovat Messages v Twitter widgetu. Kéž by to vydrželo.

Opět jsem zkoušel GoLauncher, který má opravdu hodně povedený widget pro Twitter, ale zas ta agenda je naprosto ostudná - zobrazuje zbytečně dnešek i bez události, zobrazuje jen aktuální měsíc, a to i na jeho konci. Navíc ten šílený formát data! Ten je ostatně děsný i v Twitteru, zde navíc zas jiný.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů